PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 169 019
ocen
8,1 10 1 169019
8,4 34
oceny krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka

Michael Mann powtarza to co mówił już w pierwszych sezonach "Miami Vice" że życie policjanta to samotne życie. Vincent Hanna tak jak Sonny Crokett jest uzależniony od akcji i odbywa się to wszystko w obu produkcjach kosztem małżeństwa. Nie wiem czy tylko ja zauważyłem że Neil McCauley to opowiedziany na nowo los Roya Earlea z filmu "High Sierra" tam również były więzień znalazł sobie pannę i tak jak i tu planował wyjechać, coś tam zmienić i różnica jest taka że Roy Earle to romantyk, w środku jednak wrażliwy facet a Neil to od samego początku samolubny egoista mający swoje życiowe motto , które powtarza jak mantrę. Mann stworzył epickie i poruszające dzieło o samotności ubarwione niesamowitymi scenami akcji jak ta w banku. Film jednak nie jest wolny od błędów czy po prostu przeoczeń. Jak chociażby wątek Chrisa Shiherlisa, mimo ogólnych achów i ochów nie jest to najlepszy film Pacino czy De Niro z lat 90-tych. Zagrali dobrze swoje role ale stać Ich na więcej i jeśli już miałbym ferować wyrok kto lepiej, stawiam na Roberta.

ocenił(a) film na 6
Bronson87

Jeśli chodzi o samotność gliniarza, to Pacino miał podobny wątek w 'Serpico'. I jednak dochodzę do wniosku, że postać Franka Serpico wyszła mu lepiej od porucznika.

ocenił(a) film na 10
Bronson87

Smieszno dr strendz 10 a goraczka 8 smieszno bardzo , bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones