PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 168 909
ocen
8,1 10 1 168909
8,4 34
oceny krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka

Fajnie, że w końcu po dłuższej przerwie pojawi się w tv. Z drugiej strony znając tych naszych lektorów + polsatowskie reklamy nie będzie wielkiej przyjemności z oglądania, no ale zobaczymy...

ocenił(a) film na 8
LuBe

właśnie też chciałem o tym napisać, niestety gorączki nie oglądałem a od dawna chciałem to zrobić, mam co prawda od dłuższego czasu na płycie ale nie mogłem się zebrać, a jednak jak leci w tv to większa pewność że przysiądę i obejrzę :)

ocenił(a) film na 10
LuBe

Nie wiedziałem, w sumie dzięki za info, ale z drugiej strony dzisiaj załatwiłem sobie Heat w wersji HD 1080p i wątpię abym oglądał to na Polsacie. Filmu jeszcze nie oglądałem, napisze krótką recenzje jak obejrzę.

Slowianin

Na pewno obejrzę.

ocenił(a) film na 8
rokstar

Ja jeszcze nie oglądałem.A zdaniem TOP 100 jest to najlepszy film sensacyjny na świecie.

ocenił(a) film na 10
xxKasiurkaxx

Zdecydowanie polecam. Naprawdę warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 9
LuBe

Film trwa 170 min.
W polsacie trwa 205 min
35 min reklam i lektor ? Nie dzięki :)

ocenił(a) film na 10
Crash-Mander

Lepiej sobie załatwić wersję HD 1080p jednocześnie z lektorem i napisami(można wyłączyć jedno), która już wyciekła do sieci.

użytkownik usunięty
Slowianin

chyba obejrzę ale wiele się nie spodziewam :) to ze gra 2 rewelacyjnych aktorów to nie znaczy że film mi się spodoba ale obym się mylił ;)

Crash-Mander

po 20 min. filmu lecą reklamy już 15 minutę...chore.a film pewnie poobcinają,więc reklam można się spodziewać z godzine.

ocenił(a) film na 10
LuBe

Naprawdę chcecie tracić niesamowitą przyjemność z oglądania po raz pierwszy tego filmu przez kosmicznie długie bloki reklamowe?

Ciężko pójść do wypożyczalni i wydać 4 złote? (otrzymując dodatkowo możliwość wyłączenia lektora)

Rogaty

Dziś mam wybór..."Huo Yuan Jia" ("Nieustraszony") z Jetem Li na TVP1, lub właśnie "Heat" ("Gorączka") na Polsacie...oba filmy bardzo dobre, ale nic mnie nie zmusi do oglądania Ibisza po raz kolejny...spokojnie przełączam na jedynkę, mam gdzieś reklamy :)

ocenił(a) film na 9
LuBe

Nigdy więcej filmu na Polsacie! Przysięgam. 23:10 , teoretycznie do zakończenia filmu dwadzieścia minut. Co robi Polsat? Hehe...reklama. Ok, dobrze, mówię, przyzwyczaiłem się. Idę umyć zęby, wykąpać się, rozebrać łóżko, popisać chwilę na gg, zrobić sobie kanapkę, wyciagnąć piwko z lodówki po czym zasiadam spowrotem na kanapę. 23:25 oglądam jeszcze dwie reklamy po czym następuje wznowienie filmu dokładnie o godzinie 23:27. Pozytywnie nastawiony na końcówkę, zajmuję wygodną pozycję z browarkiem w ręku i oglądam: DeNiro wskakuje do hotelu, wjeżdza windą pod parcelę sprzedawczyka, pakuje mu dwie kulki w tors po czym..........przecieram oczy ze zdziwienia....przerwa reklamowa (23:32). Tego za wiele. Turn off TV. Dziękuję, dobranoc.

kubagame

Widzę, że nie tylko ja sobie to postanowiłem, reklamy nie pozwoliły w pełni cieszyć się tym świetnym filmem... Dzisiaj przesadzili, a reklama o 23:32 przebiła wszystko co do tej pory widziałem, tej stacji już podziękuje

ocenił(a) film na 9
kubagame

popieram! Ale ta przerwa mnie zaskoczyła.. Z przyzwyczajenia przełączyłam na inny kanał i zaczęłam coś oglądać, a kiedy z powrotem włączyłam polsat, trochę filmu już zleciało :( Coś za krótkie były te reklamy...

ocenił(a) film na 8
najunikalniejsza

No niestety. Ja poszedłem do drugiego pokoju, ale zaraz wróciłem i film już był (ta ostatnia reklama nie była aż taka długa), aczkolwiek też mnie zaskoczyła i wkurzyła. Obejrzałem film do końca, aczkolwiek Polsat mnie rozczarowuje ilością tych reklam i ich długością. Nawet TVN chyba tak nie ma.

underground73

Wybaczcie bracia i siostry, ale no obejrzeć musiałem na tym polsacie nieszczęsnym. Już litościwie porzucę recenzowanie, po prostu 9/10, finito.
Co do reklamy o 23:32 - no to faktycznie mogło skłonić niejednego do zjedzenia telewizora (po co? są krakersy), bo przez tę minutę pokazał nam się tylko Krzysio Ibisz oznajmiając tylko to o czym przecież już WSZYSCY MÓWIĄ: TAJEMNICZYM NUMERZE 7xxx.

ocenił(a) film na 9
kubagame

Tak było, potwierdzam. Przez to polszmat wygonił mnie skutecznie na Czerwony Październik@tvn7. Szkoda dzieło paskudzić przez lokalnych komercjantów, do licha, to nie Szrek8...

kubagame

To mnie rozjeb.ało! Haha, polsat przegiął pałe, a najgorsze jest to, że tą reklamą był Ibisz z milionem! Nie no, masakra! A co do filmu to genialny.

ocenił(a) film na 9
kubagame

Ta reklama to rzeczywiście spore nadużycie ale taki film jak "Gorączka" sam się broni przed reklamami i oczywiście obejrzałem do końca. ^&*^*^* Arcydzieło.

ocenił(a) film na 9
Waclaw

Nie ma i nigdy już nie będzie lepszego filmu sensacyjnego niż "Gorączka".

ocenił(a) film na 10
kubagame

Ja sobie też postanowiłem, że nigdy więcej filmu na polsacie czy tvn. To jest marnowanie czasu...od 20:00 do 23:40 żeby film k u r w a oglądać i co chwila Krzysia Ibisza podziwiać to przegięcie jest. Film mi się podobał strasznie, dlatego dobrnąłem do końca, ale nigdy więcej bo tylko mnie nosiło przez te reklamy. O tych trzech w samej końcówce filmu już nie mówie bo szkoda gadać.

ocenił(a) film na 9
LuBe

ja bym kopie tego filmu starannie zapakował i posłał statkiem w kosmos aby obce cywilizacje mogli oglądnąć te dzieło :DDD

ocenił(a) film na 10
LuBe

Najlepiej obejrzeć w necie - jedna reklama na początku i spokój:) A film doskonały

ocenił(a) film na 10
LuBe

Takie arcydziela to tylko na blu ray i napisy,zaden lektor... :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones