PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 248
ocen
6,6 10 1 37248
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

Widzieliście?
Ja bardzo sobie cenię ich recenzje, zazwyczaj się z nimi zgadzam. Jeżeli w tym przypadku też tak ma być, to zdecydowanie warto iść do kina :D
http://sfilmowani.tv/blog/youtube/gotowi-exterminator-recenzja-przedpremierowa/

Novakovsky

no, czyli jednak będzie zaskoczenie :D
moją uwagę przykuł też komentarz pod filmem: ,,Mnie film też pozytywnie zaskoczył! Najlepszy Lubos. A to przerysowanie bohaterów bardzo mi przypadło do gustu w zestawieniu ze scenerią małego miasteczka. W takich miejscach już tak jest, ludzie gadają, plotkują, każdy każdego zna. A plotkując co się robi? Właśnie przypisuje się poszczególnym mieszkańcom dane cechy, punkt zaczepienia, tworzy się wokół nich opowieść. W plotkach ludzie często są czarno-biali. Konwencja teatralna podkreśliła to zjawisko moim zdaniem, ale to moja prywatna interpretacja :)"
hm, ciekawi mnie na czym polega ta teatralizacja, muszę obejrzeć i sama ocenić
a hipoteza o plotkach intrygująca, ciekawy punk widzenia

ocenił(a) film na 9
Martarut

o, nie zauważyłem

ocenił(a) film na 8
Novakovsky

dziś obejrzałam, pod większością ich refleksji się podpisuję :) Co tu dużo gadać, przyjemny film

Novakovsky

Choć na początku byłam nastawiona dosyć sceptycznie, to jednak obejrzę ten film, chociażby przez tę pozytywną recenzję ;)

ocenił(a) film na 8
Novakovsky

Z ekipą Sfilmowanych nie zawsze się zgadzam, ale tutaj na pewno! Widać, że ujął ich ten film i tego się trzymajmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones