PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 239
ocen
6,6 10 1 37239
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

że ma to niby być film o polskiej scenie metalowej. Będzie kolejna dziadowska komedia oparta na durnych stereotypach. Już w samym zwiastunie autorzy pokazali swój absolutny brak wiedzy o temacie którym się parają.

ocenił(a) film na 8
BleedTheFreak

myślę że nie ma co oceniać bez obejrzenia, zwiastun to jednak nie cały film :)

Uniela

To właśnie mnie najbardziej boli, że będę musiał obejrzeć ten maraton krzyczenia "ROK END ROL SZATAN JEEEEE" by móc się o nim w pełni wypowiedzieć.

BleedTheFreak

gatunek:Komedia
a nie dokument ;)

Uniela

Zgadzam się z tym że lepiej oceniać mimo wszystko film po premierze ;) inna sprawa jest taka, że nikt nikogo nie zmusza do tego żeby do kina iść...;)
mi się taka konwencja podoba, ale to moje zdanie oczywiście

ocenił(a) film na 6
BleedTheFreak

Polecam najpier wizytę w kinie, ocena później. Poza tym to jest komedia i ma bawić ludzi i tak się zapowiada.

milo_94

Jestem po premierze. Jak dla mnie to wszyscy dali rade i reżysersko i aktorsko. Tło muzyczne.. bardzo dobre. to nie jest dokument o HM tylko o tym by iść przez życie w zgodzie ze sobą i robić to co się lubi bo wtedy jesteś wiarygodny . Nie każdemu musi się podobać zarowno przeslanie jak sam film. Czas w kinie nie był stracony. Dobry relaks. Nie ma potrzeby tak się spinać. Trochę dystansu i luzu. Ludzie ☺☺

ocenił(a) film na 6
OnceDeArte

Niestety, metaluchy nie potrafią się zluzować :)

Zabor85

Podejrzewam ze to młodzi ludzie ☺bo luz przychodzi z wiekiem. Młodzi bardzo serio siebie traktują. A metal i tak zeźre rdza. No chyba ze dużo oliwią a najlepiej duchem puszczy

OnceDeArte

Fajnie że Ci się podobało :) Ja czekma do 5 stycznia. Wiadomo jeszcze nie powstał film, który wszystkim będzie się podobał. Liczę na dobry relaks podczas seansu.

ocenił(a) film na 6
OnceDeArte

Z twojego opisu widze, ze to jest film dla mnie

milo_94

Psychologiczny bełkot można podpiąć wszędzie ale akurat tu jest miło podany. Przy okazji dowiedziałam się że jest książka i sztuka teatralna. A już biłam brawo filmowcom za świetną historie i scenariusz. A tu proszę mieli kawę na ławę. Czekam na komentarze ludzi znających książkę.

BleedTheFreak

To metal, czy rock and roll jednak?! Nie ważne, dajcie spokój i wyluzujcie przy okazji dobrej komedii, bo na taką ten film wygląda :)))

ocenił(a) film na 5
BleedTheFreak

Najgorsza obsada świata. Nie komedia, nie dokument a horror xd

ocenił(a) film na 9
toonmoon

gdyby grał karolak i Kożuchowska to byś się czepiał że ciągle ci sami. Niektórych ciężko jest zadowolić

ocenił(a) film na 5
ddaaniel

Ej, kożuchowską bym gdzieś zobaczył, a morda karolaka tak nie wk.ur.wia jak tych cymbałów bez talentu

ocenił(a) film na 9
toonmoon

Jestem świeżo po seansie i totalnie zadowolona z obsady, dali radę.

BleedTheFreak

osobiście wstrzymam się z wydaniem opinii po obejrzeniu filmu

ocenił(a) film na 9
dariusz_kwiecien

A ja dziś widziałem - polecam. Film w sam raz do kina - gdzie muzyka jest ważną częścią seansu, dużo straci podczas oglądania na tv lub kompie. Sceptycznie nastawiony, poszedłem za namową - dla mnie rewelacja.

ocenił(a) film na 8
BleedTheFreak

Byłem na przedpremierze. FIlm bardzo sympatyczne. Dobre teksty. Film idealny dla 30 latków a nie dla gimbazy. I wcale nie jest to film o polskiej scenie metalowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones