PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587279}

Gra życia

Touchback
7,0 4 321
ocen
7,0 10 1 4321
Gra życia
powrót do forum filmu Gra życia

Daje do myślenia o tym, co najważniejsze. Najważniejsze dla każdego, najważniejsze w życiu. Zaskakująco dobry film. Padło w nim kilka autentycznie życiowych zdań - prawd.. Pokazuje, że naprawdę nie ma sytuacji bez wyjścia. Trzeba tylko pewne rzeczy zaakceptować i poprowadzić życie z tej perspektywy. A otwierają się wtedy nowe ścieżki i wszystko nagle potrafi się pozmieniać. Naprawdę zaskoczył mnie film. Polecam.

Huguoo

Co do życiowych prawd:
- "Przyszłość to garść rzeczy, które robimy teraz."
- "Życie jest dużo trudniejsze od gry w futbol"
Te dwa cytaty mi utkwiły, zwałszcza ten pierwszy skłania do refleksji.

dawid-89

Dorzucę jeszcze jedną: powiedziała ją matka w momencie gdy jej syn był najbardziej zagubiony "Rób tak nie abym to ja była z ciebie ale żebyś sam był z siebie dumny" POLECAM FILM!

Huguoo

Faktycznie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, opad szczeny, super pokazana bezradność ojca, który nie wie jak sobie poradzić z tym co najgorsze, bezsilność to najgorsze z możliwych uczuć. No i ta miłość do sportu i wygrywania, ale pokaz kina!

Huguoo

Mi zapadło najbardziej w pamięci zdanie "a co jeśli to wszystko, co będziesz miał z życia?"

ocenił(a) film na 9
Huguoo

zgadzam się z tą wypowiedzią. W życiu nie zawsze u każdego są najważniejsze pieniądze. Ważniejszym mogą być miejsca i ludzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones