PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34018}

Gra Ripleya

Ripley's Game
6,6 2 839
ocen
6,6 10 1 2839
7,0 3
oceny krytyków
Gra Ripleya
powrót do forum filmu Gra Ripleya

O nie!!!

ocenił(a) film na 3

Odradzam zwłaszcza tym którzy widzieli część pierwszą. Kolejna odsłona po prostu was zirytuje. Film nie zbliża sie nawet klimatem do części pierwszej a aktorstwo rozczaruje także fanów Malkowicza do których sam się zaliczam. Tak na prawde ten film nie powinien powstać. Pobłażanie mu ze względu na sentyment do "Utalentowanego..." to nieuczciwość wobec potencjalnych widzów. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Carlin



''Odradzam zwłaszcza tym którzy widzieli część pierwszą.''

Masz na myśli Plein soleil? Czy amerykanski rimejk? Chyba rimejk więc średnio ci wieżę.



Niedługo zobaczę bo lubię Cavani.

O tak!

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3

Rimejk mi się bardzo podobał. Gdyby nie on nie powstałyby kolejne części, moim zdaniem niepotrzebne. Jak obejrzysz to złóż raport :) na razie

ocenił(a) film na 9
Carlin

Ale ten film jest po prostu ekranizacją kolejnej książki i z "Utalentowanym.." właściwie nic go nie wiąże no poza tym, że oba są ekranizacjami książek z cyklu o Tomie Ripley'u. Poza tym Malkovich np. mnie nie rozczarował. Szczerze mówiąc wręcz przeciwnie. Film klimatyczny i jak najbardziej polecam. Już dołączył do mojej kolekcji ulubionych dvd. W ogóle świetna obsada i fantastyczna muzyka.

Eleonora

Polecam, polecam, polecam. Mistrzowska gra aktorów i muzyka, która zachwyca równa się rewelacja!!!

ocenił(a) film na 8
jasio88thc

Dokładnie tak jak piszesz Eleonora."Gra ...nie musi nawiązywać do "Utalentowanego ..."Malkovich idealnie predysponuje do takich ról:)Świetna scena w pociągu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones