PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466573}

Gra dla dwojga

Duplicity
5,8 16 712
ocen
5,8 10 1 16712
5,6 5
ocen krytyków
Gra dla dwojga
powrót do forum filmu Gra dla dwojga

nie polecam, niezrozumiały

ocenił(a) film na 7
pklapsa

Mnie się film ogólnie podobał, ale zastanawia mnie czy jestem za głupi, czy to po prostu było tak zawiłe i beznadziejnie wyjaśnione, że w zasadzie nie zrozumiałem o co w tym wszystkim tak konkretnie chodziło? Mógłby mnie ktoś oświecić?

ocenił(a) film na 4
Piastunka

ja również nie zrozumiałam, było to tak zawiłe i nie konkretne że w całej fabule filmu po prostu sie pogubiłam.

pklapsa

Ja sięwe wszystkim połapałam oglądając za drugim razem, więc tym którzy nie zrozumieli polecam to samo.

ocenił(a) film na 7
pklapsa

Pisze Tobie, ale tyczy się też pozostałych. Serio nie skumaliście za pierwszym? Toż to banał był. Owszem lekkie zaskoczenie, ale ogólnie banał. Sprawa jest prosta, pan siwy ma swoją korporacje która od dawna nic nie zwojowała, pan łysawy ma dla odmiany dość dobrze prosperującą korporacje. Pan siwy postanawia wkręcić łysego że ma jakieś niebywały produkt, żeby łysy to ukradł, ogłosił przed sprawdzeniem co to i się zbłaźnił przed udziałowcami a tym samym zszargał reputacje. I mu się to udaje. :D Jak coś jeszcze jest nie jasne, piszcie, pytajcie. :P

ocenił(a) film na 2
Sick_Fantasy

Nuda,nuda,nuda...

ocenił(a) film na 7
sodlaw1

Piszesz to do mnie czy o całym filmie?

sodlaw1

nie SZCZELALI SIE, biedaczku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones