PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=62}

Gra

The Game
7,8 227 081
ocen
7,8 10 1 227081
7,3 34
oceny krytyków
Gra
powrót do forum filmu Gra

Film inteligentnego widza, który ma więcej niż 10 lat i widział już troszkę thrillerów/filmów psychologicznych bez wątpienia zawiedzie. Nie ma co porównywać go do Fight Clubu (ten polecam). Przetrzymałem te dwie godziny, ale żałuję, że nie wyłączyłem wcześniej.

Film niczym nie zaskakuje, można bez problemu rozszyfrować co stanie się za chwilę.

Generalnie nie polecam.

Jeżeli ktoś chce dobry film psychologiczny polecam Mechanik z 2004 roku i szwedzki film Naboer.

ocenił(a) film na 4
Adys_Lucyferek

Aha - i jeszcze w klimacie gier film eXistenZ.

ocenił(a) film na 8
Adys_Lucyferek

dziwne że przetrzymałeś takiego gniota jak nowe Wojny Gwiezdne i tak wysoko ocenione

ocenił(a) film na 2
Adys_Lucyferek

Całkowicie się zgadzam

Adys_Lucyferek

Gdybyś oglądał go w 1997 mówiłbyś inaczej, a po wielu innych, powiedzmy podobnych, trudno, by aż tak zaskakiwał, skoro widz jest bardziej wyczulony i przewidujący. Niemniej w swoim gatunku genialny i ja go zdecydowanie wszystkim polecam.

ocenił(a) film na 8
szarobury1321

co w nim niby takiego genialnego?

szarobury1321

szarobury1321 Zgadzam się z Tobą! Bez wątpienia genialny, a do tego jeszcze piosenka na zakończenie filmu (White Rabbit) jest świetnym dodatkiem, a może i nawet podsumowaniem fabuły.

ocenił(a) film na 8
szarobury1321

Zgadzam się. Niestety dzisiejszym dzieciakom ciężko docenić dobre kino, a do krytyki pierwsi :)

ocenił(a) film na 8
Hipis_3

niestety to prawda co piszesz, ja pamiętam czasy gdy neta kupowało się na minuty teraz każdy ma neta i każdy dzieciak udaje ZnaFcę, obecnie nie sugeruję się komentarzami z Filmweb bo za wiele tutaj jest dzieciaków

grzes1962

Bla bla bla, kiedyś to było.

ocenił(a) film na 6
Adys_Lucyferek

Nie wiem, czy widziałeś może "Zdjęcie w godzinę", ale to był jeden z niewielu filmów, który posiadał zwroty akcji, jakie naprawdę mnie zaskoczyły, tak więc polecam ci go :)

ocenił(a) film na 8
Adys_Lucyferek

To ma niby 4,a film z Wieniawą 5 nie no nie można siebie nazwać inteligentnym po takiej
ocenie .

ocenił(a) film na 4
kamilkaz07

XD
Porównywanie ocen zupełnie innych gatunków z pewnością jest bardzo inteligentne. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones