PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=62}

Gra

The Game
7,8 227 069
ocen
7,8 10 1 227069
7,3 34
oceny krytyków
Gra
powrót do forum filmu Gra

znacie filmy podobne do tego?

ocenił(a) film na 8
Przemek_Owczarski

Fight club? Obczaj generalnie filmy reżysera.

ocenił(a) film na 8
Przemek_Owczarski

Shutter Island rowniez podobny.

użytkownik usunięty
Przemek_Owczarski

wyspa tajemnic

użytkownik usunięty
Przemek_Owczarski

Może Dom snów

ocenił(a) film na 10

dzięki :) już obejrzałem to co poleciliście i czekam na kolejne propozycje :)

ocenił(a) film na 10
Przemek_Owczarski

dzięki :) już obejrzałem to co poleciliście i czekam na kolejne propozycje :)

ocenił(a) film na 8
Przemek_Owczarski

Odcinek "white bear" z serialu Black Mirror. Polecam.

Przemek_Owczarski

Znachor z 1981 roku. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
szambelan

tego nie widziałem, wielkie dzięki :)

ocenił(a) film na 10
Przemek_Owczarski

Na pewno "Godziny strachu(2007) (Butterfly on a Wheel)" i "Infiltracja(2006) (The Departed)" oba świetne, ten drugi trochę inny klimatycznie, ale też w wielu aspektach podobny. Może jeszcze "Pamięć absolutna(2012)", z tym, że to już film o kilka klas gorszy, dobry tylko do pewnego momentu[SPOILER], w którym wszystko się wyjaśnia i od tego momentu już równia pochyła i sztampowe zakończenie[/SPOILER], aczkolwiek do tego czasu trzyma naprawdę niezły poziom. Weź jednak pod uwagę to, że jeśli wiesz, że zakończenie nie będzie takie jak się spodziewasz, a film jest do tego(Gra) podobny, to sporo z filmu tracisz tj. cały ten element zaskoczenia. Tę całą niepewność i "paranoję". Jako, że jednak sam prosiłeś o podobne filmy, rozumiem, że nie będziesz mieć o to pretensji(IMO w przypadku takich twistów to gorzej niż spoiler), więc twój wybór :)

szambelan

haha

szambelan

Haha, trafiłeś w samo sedno!xd

ocenił(a) film na 9
Przemek_Owczarski

Moim zdaniem w klimacie: ,,Truman show", ,,Vanilla sky "(oryginał i remake), ,,Apartament". Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Przemek_Owczarski

Nie wiem czy to samo mamy na myśli, ale jeśli chodzi wykorzystanie mechanizmu "gry" to możesz obejrzeć "Nóż w wodzie". Tylko nie czytaj zakończenia bo czar pryśnie. I nie zapominaj że to polskie kino i do tego delikatnie mówiąc nie najnowsze. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Przemek_Owczarski

Incepcja, wyspa tajemnic, pamięć absolutna,jestem Bogiem,szósty zmysł,na skraju jutra

Przemek_Owczarski

Iluzja, memento

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones