PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 668
ocen
8,2 10 1 437668
7,6 40
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

Świetny

ocenił(a) film na 10

Nic dodac nic ujac !

ocenił(a) film na 10
dimitra

Dokładnie, bardzo wzruszający film!

ocenił(a) film na 9
BlackJack89Krk

Może 10/10 to lekka przesada, ale faktycznie to doskonały fil. Udana mieszanka sensacji, komedii, obyczaju, a nawet psychologicznego ... To po prostu bardzo dobry film, postacie są bardzo wyraziste i pomimo swojej odmienności wzbudzają naszą sympatię. Genialne odegrane role, szczególnie samego "zgorzkniałego starucha" , nawet role drugoplanowe jak np. fryzjer odegrane genialnie i budują specyficzny klimat całości. Rewelacja !

ocenił(a) film na 10
OmniModo

10/10 to nie zdana przesada tylko realna nota tego dziela, przesadą to jest dac mu tylko 8/10

ocenił(a) film na 9
killafornia

To w takim razie cały świat kinomaniaków przesadza, bo na rankingu światowym imdb.com też ma średnią 8,2

ocenił(a) film na 9
OmniModo

Większość zawsze jest głupia. Zawsze tak było, jest i zawsze tak będzie. Ot cała demokracja, gdzie każdy może głosować :).

ocenił(a) film na 10
rekuel

Genialny film pod każdym względem 10/10 na taką ocenę ten film zasługuje moim zdaniem

ocenił(a) film na 10
OmniModo

no wiadomo, ze znajda sie zawsze jakeis dzięcioły, ktore celowo zaniżają note, a srednia 8,2 na IMDB oznacza film genialny, na tym portalu malo ktory film ma taka srednią

ocenił(a) film na 9
killafornia

I prawidłowo. Bo ten film jest przecież genialny. Nie dałem mu 9 tylko dlatego, że w mojej ocenie zbyt naiwnie podszedł do sprawy młodzieżowych gangów, cała ta historia pachniała mi tanią naiwnością i protekcjonalnym bohaterstwem...

ocenił(a) film na 10
OmniModo

ty chyba nie masz pojecia jak wygladaja realia gangow w USA, a film jest bardzo realistyczny. Gdzie tu naiwnosci protekcjonalne bohaterstwo, yyyy no fu#kin way

ocenił(a) film na 9
killafornia

Skopali by staruchowi dupę pałami bejsbolowymi i po sprawie. To już nasi dresiarze lepiej działają niż te ichnie gangi ...

ocenił(a) film na 10
OmniModo

hehe no i wlnsie potwierdzasz, ze nie masz pojecia jak to wszystko wyglada. Walta obdarzali po pierwsze szacunkiem, nawet sie go bali, co mozna bylo odczytac po kilku scenkach, po drugie sam Kowalski im wpier.dolil, przynajmniej jednemu dal niezly wycisk. Po 3cie to nie byl to jakis gang tylko kilku cwaniakow, gangi maja troche szersze struktury.

ocenił(a) film na 9
killafornia

Nie wiem, osobiście nie byłem w USA. Oczywiście nie jest powiedziane, że tak się nie mogło zdarzyć, w życiu bywają jeszcze bardziej niesamowite sytuacje, ale ogólnie pachniało mi to z leksza jakąś naiwnością i dlatego obniżyłem ocenę o 1 punkt. Po prostu coś mi w tym wszystkim nie grało. Takie jest moje uczucie i koniec, szkoda dyskutować o gustach i upodobaniach, bo i tak każdy ma swoje (i bardzo dobrze)
A swoją drogą film genialny i polecam każdemu obejrzeć, no i ocenić samemu.

ocenił(a) film na 10
OmniModo

no widzisz, a ja bylem w USA i troche wiem :) Dla mnie to jeen z wazniejszych filmow w historii kina i genialna kreacja Clinta :)

killafornia

Jen to waluta Japonii, drogi analfabeto.

ocenił(a) film na 10
RandyMarsh_SP

nie domysliles sie idioto, ze zabraklo tu literki d ? a po za tym, walutą Japonii jest Jen, a nie jeen, jak mozna byc tak wybitnie glupim.

killafornia

W każdej twojej wypowiedzi brakuje literek transwestyto.

ocenił(a) film na 10
RandyMarsh_SP

mam spieprzona klawiature pedalska mamejo, Spacja sie wlacza samoistnie albo backspace, wiec nie mam czasu przy kazdym pisaniu sprawdzac, czy nie ma jakiejs literki. Zwlaszcza dla takiego zera jak ty. Czlowiek inteligetny potrafi sie domyslec czy czegos brakuje w zdaniu, a 80% ludzi czyta pelne zdania z brakujacymi lub poprzestawianymi literami w wyrazach i nie robi to mu im problemu. To, ze ty tępa maso nie zaliczasz sie do ludzi, tylko podrzednych organizmow o ograniczonych zdolnosciach elementarnych jest tylko kolejnym dowodem na traume jaka jest twoj marny zywot.

killafornia

spieprzoną to masz nie tylko klawiaturę, Murzynku:)

killafornia

a właściwie - czarny bękarcie. Tak cię będę od teraz nazywał, gdyż sam się kiedyś tak nazwałeś, więc nie ma w tym określeniu obrazy. Tak tak, wiem, że bastard ma w j. angielskim również inne znaczenia, ale do ciebie pasuje bękart.

killafornia

Spieprzony masz ewentualnie mózg transwestyto.

RandyMarsh_SP

Norma ... dopuścić polaków do forum lub czatu zaraz zaczną klnąć i się wyzywać. Już zbyt często to widzę.

michu9829

Dopuścić polaków? Masz jakiś problem z poczuciem własnej tożsamości narodowej?

RandyMarsh_SP

Taka prawda. Prawdziwy szanujący się polak tak nie robi, ale większość robi to co opisałem wyżej.

michu9829

Wg twojego rozumowania wynika, że większość Polaków się nie szanuję i jest nieprawdziwa - cokolwiek to znaczy. Good for you!

dimitra

Strasznie lubię Eastwooda, co za aktor i co za talent!!! Uwielbiam go oraz jego produkcje. Jeszcze ten akcent polski milo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones