PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1437}

Granice wytrzymałości

Vertical Limit
6,3 16 633
oceny
6,3 10 1 16633
5,3 3
oceny krytyków
Granice wytrzymałości
powrót do forum filmu Granice wytrzymałości

Po prostu trzeba znać. Film chwyta za pysk od razu i nie puszcza do samego końca. No i ta
Izabela...

ocenił(a) film na 3
AutorAutor

Jeszcze "Colargol zdobywcą kosmosu". Podobny poziom realizmu i gry aktorskiej. Ale za to fabuła mniej przewidywalna. BTW mojego pyska jeszcze teraz nie chce puścić...

ocenił(a) film na 7
obmierzly

jacy się ludzie przez ten internet elokfentni ;) zrobili, jakie teraz te filmy przewidywalne, kiedyś rambo i terminator na vhs za pysk łapał, bo netu nie było ;) ciemnota była ;) , wtedy człowiek nie przewidywał tych filmów ;) nie ogarniało się tego tak lotnie jak teraz ;) no cóż jest ewolucja, i cieszyć się trzeba ,ale tez fajnie,ze są ludzie ,którzy fantazjują i kręcą takie filmy ,pozdr :)

ocenił(a) film na 3
listek2000

Mnie Rambo nigdy za pysk ani za inną część ciała nie złapał. Moich kolegów - owszem. Ale to raczej dlatego, że byli dziećmi. Trudno mi jednak wyobrazić sobie wiek, w którym zachwyt może budzić głupota bijąca z Na krawędzi. Bo pomimo przewidywalności i żenującej gry aktorskiej ten film dałoby się jeszcze obejrzeć bez skurczów żołądka.

ocenił(a) film na 8
listek2000

100% popieram i potwierdzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones