PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564230}

Grawitacja

Gravity
6,6 221 314
ocen
6,6 10 1 221314
7,5 39
ocen krytyków
Grawitacja
powrót do forum filmu Grawitacja

Nie no jak by to powiedział JKM wolne żarty. Już dawno temu Oscary były dla mnie nagrodą mało
znaczącą ale teraz to tą statułetką można się podcierać świeżo po odebraniu. Teraz wam wymienię
kilka filmów które nie mają Oscara lub mają mniej niż Grawitacja a wy mi powiecie czy Grawitacja
pokonuje chociaż jeden. Oto one: Skazani na Shawshank,Zielona mila, Gran Torino, Forrest Gump,
se7en, Milczenie Owiec, Chłopcy z ferajny, czy nawet Adwokat Diabła... Tak Grawitacja "pokonała"
ich wszystkich bardzo nie przekupione co?

NickError

Jeszcze z Zielona mila no dobrze niektórzy tego filmu nie lubią jednak obrażając Gran Torino pokazałeś jakim kretynem jesteś radziłbym skasować konto i zająć się czym innym

SergiuszM111

Kto wie, może skasuję. Ale nie zmieni to faktu, że "Grawitacja" bije "Gran Torino" na głowę.
Aha, i wymieniłeś 2 filmy, które dostały Oscara za najlepszy film (w tym jeden, który zgarnął 5 najważniejszych statuetek). Nie wiem, w jaki sposób przyznanie statuetki za film roku ma świadczyć o tym, że Akademia docenia taki film mniej, niż ten, który takiej nagrody nie dostał.

NickError

Grawitacja bije Gran Torino na głowę??? niby w czym? jedyne w czym Grawitacja pokonuje Gran Torino to efekty... Gran Torino ma świetny scenariusz opowiada wspaniałą i wzruszającą historie, posiada aktorstwo na najwyższym poziomie w postaci legendy kina Clinta Eastwooda i świetne dialogi. Grawitacja jest to film z zbyt dużym budżetem i to widać bo właśnie na to postawili na wygląd nie na scenariusz nie na merytoryke. Gran Torino porusza bardzo trudne tematy a Grawitacja to film go babie która poleciała w kosmos i skończyło się to zniszczeniem promu kosmicznego kilku stacji kosmicznych i satelit. Sandra Bullock była tak drewniana że gdyby film dział się w lesie nikt by jej nie zobaczył

ocenił(a) film na 9
SergiuszM111

No ale zauważ, że "Grawitacja", nie konkurowała z filmami, które wymieniłeś.
A tak na marginesie... jesteś jakimś fanem JKM ?

Kruchy_4

To jest mega śmieszne bo to był troll a ludzie rozpętali pod tym tematem wojnę xD A jeśli chodzi o JKM`a to jestem sympatykiem KNP, ale nie jakim gimbusem który nie wie nic o polityce tylko się tym naprawdę interesuje.

ocenił(a) film na 9
SergiuszM111

Fajnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones