PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564230}

Grawitacja

Gravity
6,6 221 314
ocen
6,6 10 1 221314
7,5 39
ocen krytyków
Grawitacja
powrót do forum filmu Grawitacja

Film kosmicznie nudny. Obejżałem 15 pierwszych minut (a wydawało się jakby minęła godzina), a
następnie przełączyłem kanał. Co jakiś czas powracałem do niego z nadzieją, że akcja się rozwinęła.
Jedynym co widziałem była jeszcze większa nuda i brak realizmu. Lecz najbardziej wnerwiający był
Kowalski, który sam nie potrafi poprawnie wymówić swojego nazwiska!

MJ_killer

Bo to jakiś żart. Ten film nie ma w ogóle sensu Oo

ocenił(a) film na 3
GodWhore

Odrażające jest twoje lekceważenie w stosunku do religii. GodWhore? Lepiej się nie wypowiadaj ateistyczny ignorancie.

MJ_killer

Ignorancie? Bo nie wierzę w bajki o muminkach? :D

ocenił(a) film na 10
GodWhore

Oboje jesteście siebie warci. I zgłoszeni za alterkonta i trollowanie śmiecicie i obniżacie średnią

Gandalf_Szary_2

Lecz się :D

ocenił(a) film na 3
Gandalf_Szary_2

Troll oceniający takie filmy jak Gwiezdne Wojny na 10? Powodzenia detektywie.

ocenił(a) film na 3
GodWhore

Nie martw się, mądrość się z czasem wykształca. W najgorszym wypadku zdechniesz bojąc się śmierci, bo dla ciebie to będzie koniec. Są 3 rodzaje ludzi: 1 głupi 2 myślący, że są mądrzy 3 mądrzy. Ty jesteś nr 2 myślącym, że wszyscy Chrześcijanie są nr 1, a tak naprawdę połowa z nich to nr 3. Połowa, bo reszta to niewykształceni ludzie nr 1 i ludzie nie wierzący, którzy mówią, że są Chrześcijanami bo taka jest tradycja albo bo "co by pomyśleli sąsiedzi, gdyby nie zobaczyli mnie w niedzielę w tej nowej sukni".

ocenił(a) film na 3
MJ_killer

"W najgorszym wypadku zdechniesz bojąc się śmierci, bo dla ciebie to będzie koniec" - a ty się śmierci nie boisz bogobojny killerze? Dlaczego ateista miałby się bać śmierci inaczej niż bogobojny?

W sytuacji zagrożenia życia zadziałają u wszystkich dokładnie takie same mechanizmy w naszych ciałach tyle że ty bedziesz mysleć wtedy o 100 dziewicach czekających na ciebie w niebie wraz z innymi baśniowymi postaciami a ateista bedzie podsumowywał swoje zycie i czy coś dobrego po sobie zostawił.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

:D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie mam lipy :c Ale dwie grusze i jabłonie owszem, pasuje?

Uprawiaj jeszcze mocniej tę chrześcijańską miłość bliźniego! Nadstawiaj bardziej ten drugi policzek!

użytkownik usunięty
PeZook_FB

TAK!

ocenił(a) film na 6
MJ_killer

Maść na ból dupy Gandalfie z poważnym nickiem. Film JEST beznadziejnie nudny i Twoje gadanie tego nie zmieni.

MJ_killer

oglądać 15 minut i przełączać ?...hm więc baaardzo obiektywnie oceniłeś ten film ;] poza tym o gustach się nie dyskutuje, po co od razu obrażać nastolatki i ludzi ze "słabym gustem"...zresztą dla jednych fioletowy to ładny kolor dla innych badziewny- "kwestia gustu" jeśli rozumiesz co mam na myśli. miłego dnia i bez spiny.

ocenił(a) film na 3
Olin86

A więc po co oceniać filmy jeśli wszystko to kwestia gustu? Po co są recenzje? Po co powstała taka strona jak Filmweb i w konsekwencji, po co ze sobą rozmawiamy? Przecież wszyscy mają racje, bo to kwestia gustu.
Myśleć ludzie... myślenie przede wszystkim.

MJ_killer

zgadzam się... OCENIAĆ FILMY a nie LUDZI !!!! Bo tu coraz częściej można spotkać niestety obrażanie ludzi, przekonywanie do własnych poglądów to politycznych to religijnych...używając do tego obelżywego języka. skończyłam z Panem rozmowę

ocenił(a) film na 8
MJ_killer

Proponuje cos o Jezusie, moze cie niezanudzi

ocenił(a) film na 3
MJ_killer

Film zatrzymał się na 5:15 gdy zasypiając zaje***** głową w klawiaturę

MJ_killer

Nudny to znaczy że nie było wartkiej akcji? to jest dramat i były w nim inne ważniejsze wartości niż akcja

ocenił(a) film na 10
MJ_killer

bo to jest jeden z tych filmów, które warto obejrzeć tylko w kinie. Nie chodziło o fabułę, tylko o rewolucję w efektach specjalnych. Absolutnie nie wyobrażam sobie sensu oglądania go w TV albo na jakimś 15 calowym monitorze. .

MJ_killer

Właśnie nudy wskazują, że to nie jest film dla nastolatek :)

ocenił(a) film na 10
MJ_killer

jesteś idiotą czy co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones