PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564230}

Grawitacja

Gravity
6,6 221 302
oceny
6,6 10 1 221302
7,5 39
ocen krytyków
Grawitacja
powrót do forum filmu Grawitacja

Jeżeli zdasz sobie sprawę, ze to nie jest dokument, a tylko film który jak to film jest tylko fikcją, to istnieje duża szansa, ze będziesz się dobrze bawił.
Dawno nie oglądałem filmu którego twórcy tak bardzo starali się go urealnić i nie iść na skróty. Wiadomo, ze nie da się zadbać o wszystko i zrobić
science totalne bez tony fiction. Większość niezgodności z prawami fizyki, chemii, biologii, savoir vivre czy konstytucją to drobne szczegóły na które idąc do
kina nie powinno się zwracać uwagi.
Bardzo dobry klimat, muzyka, dźwięki, obrazy, to wszystko na mnie podziałało. Minus za wybranie do tej roli Sandry Bullock. Zagrała poprawnie, ale jakoś
mi nie pasowała. George Clooney jak to George Clooney rzadko zawodzi :).

ocenił(a) film na 8
Zyon_Sventevith

"Większość niezgodności z prawami fizyki, chemii, biologii, savoir vivre czy konstytucją to drobne szczegóły na które idąc do
kina nie powinno się zwracać uwagi"-No to w czym on jest taki inny niż wszystkie?

ocenił(a) film na 9
aronn

W ukazaniu kosmosu i warunków tam panujących - oprócz dokumentu oczywiście.

ocenił(a) film na 6
aronn

W warstwie wizualnej jest znakomity (najlepszy w swoim rodzaju), w warstwie ideowej banalny, ale choć nie głupi. To trzeba zobaczyć (w kinie - ze względu na genialne zdjęcia i efekty). Ale też arcydzieło to to nie jest

ocenił(a) film na 8
jos_fw

Ja 6 daję słabym filmom.

ocenił(a) film na 6
aronn

ja słabym daję 1-4, w zależności od stopnia natężenia słabości, zresztą zgodnie z nomenklaturą FW. Dobrym 6-10

ocenił(a) film na 8
jos_fw

Chyba chciałes napisać od 4 do 5 bo 1-3 to juz moga być tylko beznadziejne.

ocenił(a) film na 6
aronn

beznadziejność jest najwyższym natężeniem słabości; znośność (4- ujdzie)- najniższym. 6 (niezły) jest najniższym natężeniem pozytywu itd. (ale wg mojej skali jest to ocena dość wysoka)

ocenił(a) film na 10
jos_fw

Odezwał się fan "Transformersów".

jos_fw

Filmweb poraża . Metascore 96 , Imdb 80 a tutaj dno . Ale tak jest z wieloma dobrymi filmami niestety . Terminator 2 , Powrót do przyszłości , Coś , MAtrix , 12 małp , Sin City , American Beauty . Wszystko poza top 500 a w nim często szajs niesamowity . Co do samej Grawitacji to Polakos chyba nie byli na tym w kinie tylko obejrzeli na monitorkach 15 calowych i stąd całe to zamieszanie . A Bogowie to hit na tor 50 :)

ocenił(a) film na 9
malin1976

Nieźle ujęte. Faktycznie większość forumowych "znawców" nielegalnie download-uje i nawet jak mają monitorki 22" +pierdzące plastikowe głośniczki , to jakoś filmów jest porażająca i nie może potem dziwić niska ocena filmu , którego główną cechą jest wizualizacja .
Takie produkcje ogląda się tylko w kinie albo na TV minimum 50" + zestaw Dolby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones