PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564230}

Grawitacja

Gravity
6,6 221 279
ocen
6,6 10 1 221279
7,5 39
ocen krytyków
Grawitacja
powrót do forum filmu Grawitacja

Mimo, że odradzano mi oglądanie tego filmu, ja jestem upartym człowiekiem. No i nie zawiodłem się na przyjaciołach. Mieli rację. Film przeciętny i nawet nie ratowała go obsada. W tym filmie może zachwycić tylko widok Ziemi z Kosmosu. Bardziej prawdziwe wydawały mi się Gwiezdne Wrota.

ocenił(a) film na 9
Gilgamesh_2

Klasyka SF.

ocenił(a) film na 4
Szybszy

Klasyka to Odyseja Kosmiczna, to Obcy: ósmy pasażer Nostromo, to Łowca Androidów, to "Coś" a nie ten badziew

ocenił(a) film na 9
Gilgamesh_2

To co zostało pokazane w filmie nie mielismy czegos takiego wcześniej, te niesamowite sceny w kosmosie, juz przez to film ten zasluguje na klasyke, samotność człowieka w bezkresach kosmosu.

ocenił(a) film na 3
Szybszy

Tak człowiek to pancerna istota i nawet zderzenie ze stacją kosmiczną lecącą setki kilometrów na godzinę im nie straszne.
Beznadzieja. Film o niczym, a właściwie o efektach specjalnych.

ocenił(a) film na 9
mariuszkow

Nawet jeśli o efektach specjalnych, to jest to przełom , rewelacja.

ocenił(a) film na 4
Szybszy

Dyskutowanie o gustach jest bez sensu. Przedstawiłem swój punkt widzenia. Oceniam filmy subiektywnie. Mi się po prostu nie podobał i nie mam zamiaru Cię przekonywać do swojego zdania. Samotność w kosmosie? Taką samą mieliśmy w Gwiezdnych Wrotach. Piękne ujęcia Ziemi i samotność ludzi w tej kosmicznej pustce. Tego filmu nie ratuje nic, Według mnie. Według Ciebie może to być film wybitny.

ocenił(a) film na 9
Gilgamesh_2

Może i historia według ciebie plytka, ale za to jak pokazana ! Film stal się przełomem w swiatowym kinie SF , to tylko w Polsce mamy takich malkontentow gagatkow jak ty.

ocenił(a) film na 4
Szybszy

Mylisz się. Starasz się narzucić swój punkt widzenia. A że nie masz argumentów idziesz w kierunku epitetów. To takie typowe szczeniackie zachowanie.

Gilgamesh_2

ten film trzeba obejrzeć w kinie, inaczej nie ma sensu.

ocenił(a) film na 4
kane_3

Mam swoje kino. Nie oglądałem tego na ekranie 40"

ocenił(a) film na 9
Gilgamesh_2

Co za roznica.Arcydzielo !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones