PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564230}

Grawitacja

Gravity
6,6 221 309
ocen
6,6 10 1 221309
7,5 39
ocen krytyków
Grawitacja
powrót do forum filmu Grawitacja

w porównaniu z obrazem kinowym marnie to wygląda. nie dziwnie że jak ktoś nie widział tego w kinie znajdzie czas by napisać iż mizernie to wygląda.

haron29

Większośc "znafców" na filmwebie oglądała to na małym ekranie, a ten film jest stworzony do kina. Tylko wtedy można w pełni docenic realizację. Ja miałem szczęście oglądac w 3D i niezapomniane wrażenia:)

ocenił(a) film na 2
piczympoom

Wiesz co? Kiedy oglądałem ten film, gdzieś mi się zgubiła FABUŁA. Szukałem jej wszędzie: pod łóżkiem, w kieszeni, w portfelu. Zapadła się pod ziemię. Efekty na miejscu, ale gdzie fabuła? Wolę "znafców" niż "znafcóf" takich ja ty...

pliseq

Sorry ale koleś, który ledwie 200 filmów ocenił nie ma prawa głosu XD

ocenił(a) film na 2
piczympoom

Na niektórymi nie chcę się po prostu znęcać.

pliseq

Boś głupi.

pliseq

LOL. albo definicja słowa fabuła dla ciebie jest inna niż ogólnie przyjęta albo dotknęło cie jakieś kalectwo i nie widzisz fabuły. no offence

ocenił(a) film na 2
haron29

Brak fabuły=słaba,mizerna fabuła. Chciałeś się przyczepić, ale chyba coś Ci nie wyszło...

pliseq

nawet jeśli jest słaba to ciężko ja zgubić ;p

ocenił(a) film na 5
haron29

Bądźmy obiektywni. Zdjęcia są na wysokim poziomie, muzyka też jest niezła, za to fabuła jest mizerna, ale to tylko moja skromna opinia.

ocenił(a) film na 10
pliseq

Ja rozumiem że to jest film o kobiecie która za wszelką cenę chce wrócić do domu. A ty jeszcze czego chciałeś od tej fabuły? Że spotka tam obcą cywilazację która ją porwie czy też może spotka miłość swojego życia i będzie wielki romans? Nie wiem sam czego byś chciał

ocenił(a) film na 2
homo34

W tym filmie zajeżdżało drętwymi schematami. No błagam, "sam na sam z żywiołem". W dodatku ten film jest po prostu nudny... To świadczy o fabule, że nie jest wciągająca.

ocenił(a) film na 10
pliseq

prawie każdy film zajeżdza jakimiś schematami i co z tego?Oglądałem GRAWITACJĘ w kinie i dla Mnie jest bomba

ocenił(a) film na 2
homo34

Bo liczą się dla Ciebie tylko ładne widoczki, a niektórzy liczą w filmie na porządną FABUŁĘ i brak bzdur typu:latanie na gaśnicy lub odłamki są wszędzie, tylko nie tam gdzie nasza dzielna bohaterka...

ocenił(a) film na 10
pliseq

Bo ty wiesz co się dla Mnie najbardziej liczy....

ocenił(a) film na 10
piczympoom

Pierwsze kadry, oglądane na dużym ekranie po prostu wgniatają w fotel. A dalej jest jeszcze lepiej. Oscary w 100% zasłużone.

ocenił(a) film na 8
haron29

Zgadzam się. Oglądałem w kinie 2 razy i byłem zachwycony. Wtedy można było odczuć, jaki wielki, zimny i pusty jest kosmos i jacy jesteśmy w nim mali. Można było odczuć, jaki jest przerażający i jaka samotna była tam główna bohaterka. Scena, kiedy Sandra Bullock znikała w oddali to naprawdę było coś. Kiedy obejrzałem ten sam film w domu w dobrej kopii na 24-calowym monitorze, film stracił przynajmniej 50% swojego uroku. Zróbcie sobie takie porównanie. Popatrzcie na jakieś zdjęcie (najlepsze by było zdjęcie krajobrazu) np. w rozmiarze 9-13 cm, a potem obejrzyjcie to samo zdjęcie w dużo większym formacie. Jeśli zdjęcie jest dobrej jakości i jest wyraźne w dużym formacie, to różnica będzie kolosalna.

ocenił(a) film na 4
kinomanpl

Nic nie zmieni faktu ze film jest lekko nudny. Czy to w kinie czy na malym ekranie. Co do efektu to kinowy napewno lepszy natomiast fabula-brak. Ale widocznie takie bylo zalozenie. Nie wszystkie filmy musza miec fabule/ akcje. Filmy obyczajowe sa na przyklad o niczym rowniez a egzystuja:)

ocenił(a) film na 4
haron29

Być może... AVATAR'a też było warto oglądać tylko w kinie 3D. Jednak Gravitacji nie było mi dane oglądać w kinie, więc nie zachwyciła mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones