PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5933}
7,4 113 996
ocen
7,4 10 1 113996
7,2 19
ocen krytyków
Grease
powrót do forum filmu Grease

on a w tym filmie liczyła 30 wiosen, jestem w szoku myślałem że miała co najwyżej 22 lata!

ocenił(a) film na 10
DziurawaMarysia

O kurczę, naprawdę?! Ja również myślałam, że ma najwyżej dwadzieścia ileś! :O

BouxMoux

pewnie odpowiednia fryzura i ubiór też robia swoje co nie zmienia faktu że wygladała znacznie młodziej.

ocenił(a) film na 10
DziurawaMarysia

No pewnie, w końcu była wystylizowana na taką grzeczną dziewczynę, co raczej w dużej mierze ją odmłodziło... ale ona raczej z natury młodo wygląda... Ma 64 lata a wygląda na niezłą pięćdziesiątkę co najmniej! ;D

BouxMoux

racja ale teraz to chyba juz nie tylko zasługa natury.

ocenił(a) film na 10
DziurawaMarysia

Hahah, kto wie... :D

DziurawaMarysia

Fakt, figurę miała wtedy świetną, ale z twarzy to spokojnie bym jej dała 28. Poza tym ubiorem to raczej całą obsadę odmłodzili ;)

ocenił(a) film na 8
DziurawaMarysia

Mi też się wydawała młodsza, ale to wszystko przez te cnotliwe ciuszki i grzeczne fryzurki. Po końcowej "przemianie" wyglądała już na swoje lata :)

ocenił(a) film na 6
DziurawaMarysia

W czasie kręcenia zdjęć miała niespełna 29 lat (ale to i tak nie zmienia faktu, że wyglądała na młodziej), John Travolta miał 24, a powiedziałbym, że ma więcej od Olivii.

DziurawaMarysia

Ten film to w ogóle ciekawy eksperyment gdzie młodzież szkolna grana jest przez dorosłych aktorów, co się bardzo rzuca w oczy. Ja się nie dałam oszukać :)

DziurawaMarysia

Właśnie wyglądała tam na swoje lata i to bardzo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones