PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242379}
5,6 82 609
ocen
5,6 10 1 82609
3,7 15
ocen krytyków
Green Lantern
powrót do forum filmu Green Lantern

Film ma niższą ocenę niż np. Ghost Rider? Dlaczego? Doskonałe efekty specjalne, dobra gra
aktorów, reszta na niezłym poziomie. Jak dla mnie 8/10, jako dobra adaptacja komiksu. Pod
koniec trochę obrniża film loty, ale jako fan Zielonej Latarni daję 8.

neo_angin

Ty z każdym wypowiedzianym słowem wychodzisz na większego debila.

Twój intelekt jest tak niesamowity, że nie widzisz różnicy między podpaleniem w filmie pieniędzy przez daną postać w wyciągnięciem magicznego miecza z dupy i zabijaniem ludzi którzy się rozpadają na pieniądze. Jesteś tak głupi, że nie potrafisz zrozumieć, że ja ten film rozumiem, ale konwencja właśnie odbiera mi radość z oglądania filmu. Film nie jest kretyński, taka miała być konwencja!Najpierw zacząłeś majaczyć, że to film dla tych co jarali się grami i komiksami w latach 90. Kiedy usłyszałeś, że ja się jarałem grami i komiksami i wciąż jaram, to nagle zacząłeś śpiewkę, że i tak nie rozumiem filmu. Jesteś totalnym ignorantem. Pogratulować tylko żałosnej inteligencji, nic więcej nie pozostaje.

neo_angin

Wcześniej dałeś 7/10 GL.
Ale później się pomidorki sprawdziło? ;P

napruto

Może pomylił konwencje i doszedł do tego, że konwencja filmu miała być inna i obniżył na 5/10.

neo_angin

I jeszcze jedno. Szkoda, że Pilgrim nie wciągnął niechcący nosem ziemi przy kichaniu, a potem nie poleciał na słońce i nie zrobił na nim kupy, bo by się okazało, że słońce było kochankiem jego dupeczki, przez co też było kolejnym złym chłopakiem do pokonania, a Pilgrim usłyszał od Bogusia Lindy z innego wymiaru (w którym ziemia nie została przez niego wciągnięta nosem), że słońce ma uczulenie na kupę i dzięki temu wiedział jak je pokonać! Biorąc pod uwagę konwencję filmu byłoby to bardzo fajne rozwiązanie! i nie można byłoby mu zarzucić głupoty, ponieważ taka jest konwencja tego arcydzieła!

użytkownik usunięty
Szejku

Jest super, Jest super, Więc o co wam chodzi
Więc o co wam chodzi? Jest Super! Jest Super!
Więc o co wam chodzi? JEST SUPER !!!

Pospolita argumentacja Szejka :P

Nie ośmieszaj się.

ocenił(a) film na 9
Szejku

dawno mi dwugodzinny film tak płynnie nie zleciał. myślę, że czepiacie się za mocno, film może i nie jest arcydziełem, ale mi się podobał. różni ludzie, różne upodobania, nie widzę sensu wykłócania się o to jak film jest słaby. pzdr!

ocenił(a) film na 5
Szejku

Osobiście dałbym wyzsza ocenę gdyby nie ta maska - nie żartuję. To kompletnie chrzani ten film dla mnie, wiem że tak było w oryginale itp itd ale to komiksy sprzed kilkudziesięciu lat i trzeba je zmieniać naginajac do rzeczywistości jak np te samoloty które jeszcze wtedy wyglądały by i naczej. Ta maska to skansen przeszłości rzutujący własnie dla mnie na niższą ocenę. A tak poza tym całkiem spoko.

ocenił(a) film na 3
Szejku

Czemu tak niska ocena? Bo ten film to g#wno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones