PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5941}
6,1 49 995
ocen
6,1 10 1 49995
6,5 13
ocen krytyków
Gremliny rozrabiają
powrót do forum filmu Gremliny rozrabiają
ocenił(a) film na 6
El_Draque

Wykonanie kiepskie, ale plakat jest bardziej pomysłowy od pozostałych :)

Ultor

chciales powiedziec "artystyczny", ale nie doceniam tego, bo rezultat kiepski, 5cio latek by to lepiej namalowal na kawalku starej gazety. przykro mi.

El_Draque

Zmień tą "ochydną" ortografię.

DramaticBrony

nie moge juz teraz, bo edycja jest zablokowana. idz sprawdzac klasowki nauczycielu.

El_Draque

Słowo "nie" powinno zostać napisane z wielkiej litery.
"Mogę"
"Już"

Słowo "idź" również z wielkiej litery.
"Sprawdzać.
"Klasówki"
Przed "nauczycielu" powinien znaleźć się przecinek.

Ocena 1+

DramaticBrony

odpowiedz, z jakiego powodu? czyzbym byl w szkole? nie wydaje mnie sie :)
a syszal kiedys o szybkim pisaniu i braku polskiej klawiatury?

El_Draque

Nie kompromituj się. Jesteś prawie analfabetą, co świadczy o twojej ułomności intelektualnej. Umieć pisać powinien każdy absolwent szkoły podstawowej, a ty tego nie umiesz.

szch

jestem analfabeta, az dziwne, ze mnie zrozumiales, pomimo mojej ulomnosci intelektualnej, "Ty" musisz byc geniuszem, pewnie masz ze 30k wyplaty, przyznaj sie Ty-grysie!

ocenił(a) film na 8
El_Draque

Plakat automatycznie jest ustawiany na Polski przy każdym filmie (jeśli takowy posiada), więc zmiany nie będzie. Po prostu jest tutaj taki system, więc tak na przyszłość nie pisz by zmienili plakat przy innych filmach.

Last_Ronin

Dziekuje, jednak za kazdym razem, gdy ujze taki wytwor, wyraze swoja dezaprobate - czyz nie dlatego nazywamy to forum wlasnie?

ocenił(a) film na 8
El_Draque

Ehs...dla mnie możesz (nie chodziło mi przecież żeby ci czegoś zabraniać) pisać że plakat jest (słowo na ch) lub (słowo na z,s itp) jednak nie żądaj żeby ktoś go zmienił (dlaczego tłumacze wyżej)...to jest właśnie konkluzja/wniosek. Proszę bardzo.

Last_Ronin

Zrozumialem, jednak uwazam rzadanie za uzasadnione. Inaczej to ujme, z takim nastawieniem (dlaczego, wytlumaczyles wyzej i jeszcze wyzej) nic, nigdy nie byloby zmienione, bo ostateczna konkluzja jest taka, ze sie nie da, a to nie prawda. Czyz nie tak? Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
El_Draque

Ale jakie żądanie? Przecież nikt z redakcji nie czyta jakiś tematów pod starymi filmami (nowymi w sumie też nie), jak chce się cokolwiek załatwić pisze się chociażby do admina, a najlepiej do samej redakcji...poza tym wątpię by obchodziło kogokolwiek żądanie jakiegoś użytkownika...Z takim podejściem możesz uważać wszystko za uzasadnione, to niczego nie zmieni bo nikt nie będzie się z tym liczył, przykre ale prawdziwe. I ostateczna konkluzja jest prawidłowa, no chyba że jesteś w stanie mi udowodnić że nie, ale wpierw musiałbyś poznać zasady na portalu bo ich niestety nie znasz. Jeśli jakimś cudem nastąpi reedycja tego filmu w Polsce i pojawi się nowy plakat możesz to zaproponować, obecnie jest to niemożliwe.

El_Draque

Wszyscy mają rację, El_Draque... jestes niestety analfabetą, a napisanie OHYDNY przez CH nie tłumaczy raczej szybkiego pisania na klawiaturze...

obreb_2

wow , jakos zrozumiales i zwrociles uwage...

ocenił(a) film na 5
El_Draque

Plakat świetny! Taki wtedy powstał krajowy, zatem niech będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones