PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712170}

Grimsby

The Brothers Grimsby
6,2 48 743
oceny
6,2 10 1 48743
5,4 10
ocen krytyków
Grimsby
powrót do forum filmu Grimsby

Dawno nie płakałem ze śmiechu... tym razem tak właśnie było. Humor dość prosty, można by rzec, że wręcz prostacki, ale komedia nie powinna być skomplikowana...
Polecam każdemu, ale nie na pierwszą randkę bo jest sporo o fizjologii :)))

ocenił(a) film na 8
Pav_Sta

Na słoniach to chyba każdy płakał xDD

ocenił(a) film na 8
Waginny_Aborto

Ja płakałem, jak widziałem miny siedzącej obok mnie rodzinki z dziećmi podczas tej sceny. Taki fakap popełnić... :D

ocenił(a) film na 8
PatrixDP

To chyba rodzina płakała xDD

ocenił(a) film na 8
PatrixDP

Ciekawym min tej rodzinki po scenie umieszczonej po napisach. :)

Rafalr_fw

Scena po napisach? DAAMN !!!!!!!!!! :P Powinni informować o tym przed napisami :P

mmaakkss

Jakoś nigdy nie wysiedzę do końca napisów. Cóż to tam się działo?

ocenił(a) film na 7
Gregorian_85

Bracia podjeżdząją samochodem do jakiegoś gościa, Nobby się go pyta o drogę na stadion, tamten im tłumaczy i póżniej dostaje kulke od Nobbiego, który kwituje to słowami "Leave no witnesses"

mmaakkss

Jakoś nigdy nie wysiedzę do końca napisów. Cóż to tam się działo?

ocenił(a) film na 1
PatrixDP

0
Juz dawno nie widziałam takiego beznadziejnego filmu
Poziom humoru żenujący, coś dla początkującego onanisty jeszcze cofniętego w rozwoju

ocenił(a) film na 8
ewaz08

Kinomaniaczka z ciebie żadna, skoro wybrałaś się na film Sachy i nie widziałaś co cię czeka, tylko przez takich ludzi ten film ma takie oceny.

ocenił(a) film na 5
TomdeX

Nie mniej to chyba jego drugi najgorszy film. Słabszy był tylko Bruno. Humor faktycznie słabszy, daleko mu do Borata, czy nawet Ali G.

ocenił(a) film na 3
mariuszym11

Ali G. to przy tym arcydzieło.

użytkownik usunięty
ewaz08

MY HOŁOTA JESTEŚMY DUMNI Z BYCIA HOŁOTĄ I LUBIMY TAKIE FILMY
BO TO DLA NAS ONE SĄ ROBIONE !!!!!!!!!!

Grey ma u niej wyższą ocenę niż Grimsby... :(

Miss_Guru

u mnie też. o 1 pkt

ewaz08

next na 9 grimsby na 1. co za dramat z ludźmi, którzy tu oceniają...

ocenił(a) film na 3
Ma7eusz

Ja jednemu ani drugiemu nie dał bym więcej niż 3.

ewaz08

To nie jest humor, to byla cala prawda o anglikach! oni wlasnie tacy dokladnie sa! po mojemu Sasha chcial wlasnie im uwloczyc pokazujac jacy sa na prawde...52% spoleczenstwa tak wyglada. Zastanawiam sie dlaczego my wyjezdzamy do pracy do nich a nie odwrotnie!

ocenił(a) film na 2
go2hell

Bo za tą pracę godziwie płacą.

ewaz08

Oceniłaś wyżej 50 twarzy? Heh no i więcej nie ma co komentować....

ocenił(a) film na 5
PatrixDP

Jak kto? Mnie ledwo z 13-sto latkiem na ten film wpuścili???

ocenił(a) film na 8
hanako_2

To znaczy, że twoje kino ma dobrą obsługę :P

ocenił(a) film na 9
Waginny_Aborto

Scena z jajami i rakietami to też naprawdę mocne kawałki, tak czy inaczej człowiek myślał, że nic już go nie zaskoczy, a tu niespodzianka. Tego nie zobaczysz na Animal Planet.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Jeszcze akcje z chłopcem z AIDS były ostre

ocenił(a) film na 9
Waginny_Aborto

ta na finał z wózkiem to mistrzostwo.

Pav_Sta

dość mokry i głęboki humor :P

ocenił(a) film na 1
Pav_Sta

0
Juz dawno nie widziałam takiego beznadziejnego filmu
Poziom humoru żenujący, coś dla początkującego onanisty jeszcze cofniętego w rozwoju

ocenił(a) film na 2
ewaz08

Niestety teraz trzeba tworzyć coraz prostsze filmy, żeby młodzież skumała o co chodzi i się śmiała.

użytkownik usunięty
JacekSzulc

Wyjmijcie kija z dupy. Cohen jak zwykle w swoich filmach szydzi z różnych rzeczy, tutaj pięknie przedstawiona angielska "working class". Nie każdy film musi mieć przesłanie, co zapewne sam dobrze rozumiesz oceniając salę samobójców na 10/10...

ocenił(a) film na 7
Pav_Sta

Czekamy na reakcje na trolla... XD

Pav_Sta

Jeden oceniony film - do tego to "arcydzieło" na 9/10. "komedia nie powinna być skomplikowana" - no cóż trafili na swój target, dla którego faktycznie nie musieli się na nic wysilać...

ocenił(a) film na 9
Pomyslowy_Dobromir

Prowokacja? Nie masz szans :)

ocenił(a) film na 5
Pav_Sta

Założyłeś konto tego samego dnia co oceniłeś film. Bardzo podejrzane.

ocenił(a) film na 9
no_bo_co

Po obejrzeniu pokazu przedpremierowego byłem ciekawy co inni piszą o filmie... No i postanowiłem podzielić się opinią... A co? Podejrzewasz że jestem z wytwórni filmowej i chce reklamować film? He he...

Pav_Sta

ja też się śmiałam jak nigdy komedia głupia ale zabawna

ocenił(a) film na 8
Pav_Sta

Film nadaje się idealnie do tego, żeby po wieczerzy wigilijnej, przed pasterka, zasiąść całą rodziną i obejrzeć przy ogniu trzaskającym w kominku:-)

ocenił(a) film na 2
Boomslang76

łał, gimbusowi to na pewno imponuje!

ocenił(a) film na 8
Pav_Sta

Ja też się srogo uśmiałem. Humor prosty ale nie prostacki. A sceny czym bardziej absurdalne tym śmieszniejsze :) i na tym polega siła humoru Cohena.

ocenił(a) film na 3
arte2

Jeśli to nie jest prostacki humor to ja nie wiem co w Twoim mniemaniu jest humorem prostackim.

ocenił(a) film na 1
DaveDovah1993

Chyba nigdy nie czułam się tak zażenowana oglądając film. Wiedziałam, że to w końcu Cohen, że będą durne żarty. Ale nie doceniłam go. Parsknęłam śmiechem ze 3-4 razy, przy tych mniej wulgarnych żartach. Ale scena ze "słoniowym bukkake", wysysaniem trucizny i wkładaniem w tyłek rakiet mnie rozstroiły. Uwielbiam Marka Stronga, więc nie mogłam nie załapać się na ten film, ale moja psychika została zniszczona. A myślałam, że widziałam już wiele. Daję 1, bo opis tej oceny najbardziej pasuje mi do tego, co obejrzałam - nieporozumienie.

ocenił(a) film na 6
SugaMama

A mi właśnie z całego filmu najbardziej podobał się tutaj Strong. Znając jego filmografię i zazwyczaj grobową twarz i dosyć poważne role, bardzo rozbawił mnie dystansem do samego siebie. W sumie grał postać taką jak zazwyczaj, no ale w jakim filmie i w jakich scenach... :) Uwielbiam aktorów, którzy mają dystans do siebie np. grają samych siebie, albo pojawiają się na chwilę w jakimś filmie, grając tylko jedną, głupią scenę. Albo tak jak Strong tutaj - zrobił trochę pastisz swoich własnych postaci.
Na koniec dodam tylko, że scena ze słoniowym bukkake to jednak dla mnie już było za dużo... Dzięki temu przypomniałam sobie, czemu do filmów Cohena zawsze podchodziłam z lekką niechęcią.

ocenił(a) film na 2
Pav_Sta

Jak widać kloaczny humor raduje coraz bardziej nasze społeczeństwo. Co niestety nie jest dobrym objawem, chamstwo i prostactwo coraz większe... .

ocenił(a) film na 8
Soundgarden

Nie uważam by tak było. Film bardzo się mi podobał, po prostu się cały czas śmiałam. Nie sądzę bym była chamska i prostacka w swoim codziennym życiu i nie sądzę też żeby miało się coś w nim zmienić po obejrzeniu 123 minut filmu :) . Gdy pragnę dowartościować się to włączam film który ma jakikolwiek wyższy przekaz . Polecam śmiać się częściej niż dopatrywać się jaki to humor jest przekazywany odbiorcom tym bardziej w takim filmie ..

ocenił(a) film na 2
Plaisir_

Dalej uważam, że to humor gastryczno-kloaczny którego nie trawie. Smuci mnie to iż takie coś ludzi śmieszy, widzę w tym upadek dobrego dowcipu na rzecz prostactwa (to i tak chyba za słabe słowo).

Soundgarden

Ten tak zwany dobry dowcip jest smętny . Poza tym mnie smucą ludzie którzy mają się za lepszych bo lubią coś innego. Nie obrażaj ludzi i nie wyzywaj od prostaków za to , że lubią taki humor bo to co lubimy ma się nijak do naszej osobowości. Teraz czekam na jakiś konstruktywny komentarz w odpowiedzi ale coś czuję, że dalej wyjedziesz z prostactwem

ocenił(a) film na 2
hantos

"to co lubimy ma się nijak do naszej osobowości" - buhahaha, pomyśl co tu jest nie tak. Miało być inteligentnie co? Tyle ode mnie.

Soundgarden

Nooooo więc skoro mnie śmieszy takie coś to jestem prostakiem bez inteligencji według ciebie.....No gratuluję wydedukowania swojego jakże fenomenalnego zdania o innych. Może jeszcze jak jem kanapkę z ketchupem a nie z kawiorem to jestem prosty cham?? Miałem zejść z pewnego poziomu i pojechać ci jak się należy ale szkoda się zniżać do poniżej mułu i wodorostów. Żyj dalej w przeświadczeniu jaki to jesteś cudowny.

ocenił(a) film na 2
hantos

Hoho jaki elaboracik. "skoro mnie śmieszy takie coś to jestem prostakiem bez inteligencji według ciebie" - nie, ale na pewno humor masz prostacki. "gratuluję wydedukowania swojego jakże fenomenalnego zdania " - że co? "Może jeszcze jak jem kanapkę z ketchupem a nie z kawiorem to jestem prosty cham?? " - nie lubisz rybich jajeczek, co nie jest dziwne. "Miałem zejść z pewnego poziomu i pojechać" - może? jakoś bo jakoś po "inteligencku" to ci nie wyszło. "Żyj dalej w przeświadczeniu jaki to jesteś cudowny." - dziękuje, ale jestem krytyczny w stosunku do siebie tak samo jak i do innych.
"Apropos cytatu jakim się tak podnieciłeś....." - raczej wyśmiałem :D
"myślałem, że rozumna istota dojdzie, że chodziło o filmy a ściślej rodzaj humoru ale widocznie przeceniłem twoje możliwości" - rozumna istota doszła, za to ty dalej nie rozkminiłeś braku logiki w tym zdaniu.

Soundgarden

Czyli jednak burak z ciebie. Narazie

ocenił(a) film na 2
hantos

WOW! Riposta roku! Brawa! Tak to jest jak braknie argumentów co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones