PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219933}
7,1 179 194
oceny
7,1 10 1 179194
7,3 30
ocen krytyków
Grindhouse: Death Proof
powrót do forum filmu Grindhouse: Death Proof

Zastanawia mnie dlaczego one się nie zatrzymały jak Russell je dopadł żeby tylko dalej wciskała pedał w podłogę?

ocenił(a) film na 5
kunarski

Też się nad tym zastanawiałem

ocenił(a) film na 9
kunarski

bo przy takiej prędkości, ta na masce by się nie utrzymała i się zabiła.. jest kaskaderką, grała samą siebie, to chyba wie co robi

użytkownik usunięty
pmarcin89

Tak, jakby nacisnęła raptownie hamulec to by się nie utrzymała, ale mogły zwalniać zamiast przyśpieszać. Jakby cały czas zwalniały to w końcu zatrzymałyby się.

ocenił(a) film na 7

Racja, gdyby powoli zwalniały, to by
się w końcu zatrzymały a pedzenie
przed siebie było trochę bez sensu.
Ale film i tak według mnie dobry.

ocenił(a) film na 10
adamiakus007

Tylko gdyby hamowały na tyle "spokojnie" aby Zoe nie spadła to Mike mógłby to wykorzystać i z większym impetem w nie wjechać. Poza tym adrenalina, strach, itp. Jednym słowem emocje:)

ocenił(a) film na 5
adamiakus007

A dla mnie film bez ładu i składu....

ocenił(a) film na 8
Sadleczka18

W takim filmie ładu i składu szukać.....powodzenia! Tu raczej chodzi o absurd i adrenaline.

ocenił(a) film na 5
misiek1389

Hmm po takim czasie, muszę sobie odświeżyć film, żeby jakkolwiek to skomentować :D

Sadleczka18

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

kunarski

a mnie zastanawia ostania scena, jak we trzy leją rusela. mimo że w filmie fajnie to wyglądało, dźwięk z obrazem zgrany idealnie, no i trzask wyłamywanych zębów, to w rzeczywistości zęby to najtwardsza tkanka ludzkiego ciała, i lejąc go tak po mordzie bez osłony po prostu zdrowo pokaleczyłyby sobie kłykcie.

uFGoogle

W rzeczywistości nikt nikogo nie lał po mordzie, a wydarzenia z filmu nie miały miejsca. Nie mieszajmy może rzeczywistości z fikcją.

ocenił(a) film na 8
uFGoogle

W końcu to Tarantino :) U Niego wszystko się może zdarzyć.

ocenił(a) film na 3
kunarski

Masz racje bez sensu.. oczekiwałem morza krwi..
Wstydź się Tarantino.

przemo098

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 10
kunarski

Jeżeli gość jest świrem mógł wykorzystać moment np wsiadania do auta i potrąć Panią na masce :)

użytkownik usunięty
kunarski

Może myślały, że jak się zatrzymają, to on wyjmie pistolet i je zastrzeli wszystkie? To jest amerykańskie południe. ;)

kunarski

Szczególnie że miały chwilę czasu gdy Russel został konkretnie poturbowany i wpadł w pole z sianem.

ocenił(a) film na 6
kunarski

o tym samym myslałem

ocenił(a) film na 6
kunarski

Też nad tym myślałem; ale z logicznego punktu widzenia ten scenariusz też się broni. Ktoś cię ściga, więc instynktowną reakcją jest uciekać. Możliwe, że tak jak mówisz byłoby mądrzej, ale w końcu człowiek nie zawsze wybiera najrozsądniejsze opcje; zwłaszcza że bohaterki raczej nie grzeszyły inteligencją...

ocenił(a) film na 9
kunarski

Nie rozumiem ludzi, sami eksperci i analitycy. Ja podczas oglądania delektowałem się grą Russela, klimatem i w ogóle całym filmem, a nie zastanawiałem się nad szczegółami.

ocenił(a) film na 8
chemas

to chyba dobrze, że ludzie, którzy oglądają filmy mają swoje przemyślenia, analizują sceny i dyskutują o nich.

ocenił(a) film na 9
emilia_cyrkus

Nie twierdzę, że to źle, jedynie mnie to dziwi.

ocenił(a) film na 10
chemas

dokładnie. to musi być przykre brać wszystko tak dosłownie i na poważnie. filmy są do oglądania a nie szukania dziur w całym, błędów logicznych itp. w Django np wytknęli, że lampa Dr.Schultza została wyprodukowana kilka lat później tak jak okulary przeciwsłoneczne głównego bohatera chociaż w filmie do ścieżki dźwiękowej został wykorzystany m.in. kawałek Rick Rossa. tak że tego...

ocenił(a) film na 9
painmaker83

no właśnie

ocenił(a) film na 7
kunarski

Bo to byly szurniere suki ! tak na prawde chciały zeby Kurt zepchnal je do jakiego rowu a pozniej zaciagnal do lasu i zgwalcił.
Po wszystkim zabiłyby go i poszly na policje zeznajac ze zabily gwalciciela w akcie samoobrony.

ocenił(a) film na 8
kunarski

Zastanawia mnie dlaczego ktoś zastanawia się nad takimi szczegółami. Film jest świetny pod każdym względem: dialogi, zdjęcia, kaskaderzy, gra aktorska.. a ktoś ma rozkminę dlaczego się nie zatrzymały jak je gonił i miedzy innymi przez to daje 3/10. Ktoś inny napisze, że całość jest tak niedorzecznie nierealna, że też trzeba dać 3/10. Wyobraźcie sobie malkontenci, że w prawdziwym świecie, w życiu realnym dużo bardziej rzekomo nierealne historie miały miejsce. Jest na przykład kilka odnotowanych przypadków, kiedy ktoś wyskakuje z samolotu ze spadochronem który się nie otwiera, skoczek ląduje w pięciometrowej warstwie miękkiego śniegu i niemiłosiernie połamany żyje dalej...

Jest dużo filmów które zasługują na ocenę 3/10, na pewno nie ten. Jest mnóstwo filmów robionych na odwal się, maszynowo, które mają oceny 6 i wyżej. Tu jest dopracowany każdy szczegół z tarantinowską, właściwą współcześnie tylko Quentinowi perfekcją.

ocenił(a) film na 8
pawcias

AMEN. 100% popieram każde słowo

kunarski

bo by sie film skonczyl, proste!

ocenił(a) film na 3
krzynu

Zawiódł mnie ten film.

Prosiaczek_flmweb

a mnie okropnie zmeczyl... no ale coz, przynajmniej go widzialem

krzynu

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Prosiaczek_flmweb

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

kotbury

lekow dzis nie wziales? :)

kunarski

To najdurniejsza scena w całym filmie. Zasługuje na wielką złotą malinę. Facet jedzie obok i co chwila wali w maskę, baby piszczą i są śmiertelnie przerażone, ale nie zwalniają, tylko jadą dalej. Nawet po tym jak je obróciło, to ruszają znowu w drugą stronę. Absurd nie do ogarnięcia.

eltoro10000

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

kotbury

Jesteś botem, który się zawiesił, czy tylko zwykłym przygłupem?

kunarski

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones