PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 076
ocen
6,5 10 1 90076
6,2 24
oceny krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

Ten film mnie powalił, zarówno od strony wizualnej ( te filtry, kolory ), jak i akcji, poprzez cudowne
efekty gore i genialne dialogi. Jakby tego było mało, mamy tu nawet Quentina Tarantino plus
dziewczynę z karabinem zamiast nogi, na dokładkę. Jak można nie kochać tego majstersztyku
grindhousowego kina ?

użytkownik usunięty
vince25xx

poza początkiem - taniec gogo, to beznadziejny ten film. grindhouse death proof o niebo lepszy

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Widze ze mamy ten sam gust :) Film jest mistrzowski! Ogolnie nie wiem czemu kojarzy mi sie z Evil Dead 3 :)

ocenił(a) film na 8
vince25xx

również uważam, że film był świetny. Jest napchany absurdalnymi i niemożliwymi sytuacjami, czym ogromnie bawi (np. tatuś lekarki powalał mnie każdym swoim wejściem^^). Ja go odebrałam w ten sposób, że jego celem było pewne wyśmianie niektórych filmów i spełnił tę rolę po mistrzowsku. Ale może po porostu trzeba lubić taki humor:))

ocenił(a) film na 8
vince25xx

Masz rację! Dla mnie to arcydzieło które tylko nieliczni potrafią docenić. Planet Terror ma genialny klimat, świetne dialogi (które po obejrzeniu tego filmu już kilkadziesiąt razy (!!!) znam na pamięć;) i wspaniałe postacie. Mój numer 1.

ocenił(a) film na 8
vince25xx

Żałuję tylko jednej rzeczy: aż się prosiło o scenę erotyczną między Cherry a Wrayem w stylu filmów xxx albo erotycznych exploitation z lat 70. Zamiast tego Rodriguez wstawił taki se dowcip z "missing reel", choć trochę kiczu i bobrów pasowałoby jak ulał do klimatu filmu.

ocenił(a) film na 10
gowniarz_wyniosly

"bobrów" - hahaha :D

ocenił(a) film na 8
vince25xx

jesli stylizujemy na lata 70. to to element nieodzowny :)

ocenił(a) film na 10
gowniarz_wyniosly

Bobry są fajne :)

ocenił(a) film na 8
vince25xx

Popieram. Niestety, obecnie to gatunek zagrożony wyginięciem.

ocenił(a) film na 10
gowniarz_wyniosly

Śpieszmy się czochrać bobry, tak szybko odchodzą :)

vince25xx

ja pier..... dawno tak się nie uśmiałem, bravo
to moze i ja cos dodam
Śpieszmy się czochrac boberki, tak szybko linieją.

ocenił(a) film na 2
vince25xx

Film był żałosny.

ocenił(a) film na 10
Aldirien

No tak, czego można się spodziewać po kimś, kto dał 10 Powrotowi króla... -.-

ocenił(a) film na 2
Lewaknielewak

Po pierwsze co to za maniera oceniania kogoś po tym, jakie noty wystawia innym filmom? Planet terror jest żałosnym kawałkiem łajna, gdzie Rodriguez, jak zwykle z resztą sili się, żeby być "tarantinowski". Ewidentny kompleks ma biedaczyna... PO DRUGIE I JAKŻE NAJWAŻNIEJSZE: UWAGA - TARIITARAAAAATRATRATA!!! SAM, SKOŃCZONY PRZYGŁUPIE, DAŁEŚ 10/10 POWROTOWI KRÓLA. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. CO ZA ŚMIEĆ! Podwiń ogon i spadaj, bo każdy post może cię tylko pogrążyć. A teraz szybciutko leć i stawiaj dychy innym filmom, żeby ludzie nie widzieli jak się skompromitowałeś. Boże, co za kał...

ocenił(a) film na 10
Aldirien

Tak dorodnego okazu jeszcze nie złowiłem :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones