PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700241}

Gru, Dru i Minionki

Despicable Me 3
6,5 51 734
oceny
6,5 10 1 51734
5,2 5
ocen krytyków
Gru, Dru i Minionki
powrót do forum filmu Gru, Dru i Minionki

Ciekawe jaka będzie miej więcej fabuła? Przecież Gru ma dzieci, żonę, minionk,i nie wiem co mogli by jeszcze pokazać? że z Lucy mają własne dziecko??? a może, że jego adoptowane dzieci są już dorosłe?

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

Będzie za pewne skąd się wzięły Minionki :F

PanKtos

raczej odpowiedź na to pytanie znajdzie się w filmie Minions : / http://www.filmweb.pl/film/Minions-2015-680413

ocenił(a) film na 6
nieznajomy43

Nie wiem o czym będzie film, ale już się cieszę ;D Kocham dwie pierwsze części i czekam niecierpliwie na Minionki 2015.
Normalnie to bym podchodziła sceptycznie, jak do Minionki Rozrabiają. Byłam przekonana rok przed premierą że wyjdzie słabo jak większość sequeli. Teraz, gdy widzę że twórcy zaskakują mnie pozytywnie na nowo, wierzę że nie stworzą kontynuacji bez polotu ^^

Zastanawiające jest tylko, że w obsadzie (tu na FW) podali jako głos Lucy zupełnie inną aktorkę : (

natka17_1998

raczej jest to prawdziwa matka tych dzieci, najpewniej będzie chciała odzyskać dzieci (że niby żyją złych warunkach itp.), ale ostatecznie miłość wygra. A ich oryginalna matka będzie złą matką.

gdyby ta aktorka podkładała głos Lucy to było by to zapisane, więc się nie martw. :)

ocenił(a) film na 6
nieznajomy43

To jeszcze bardziej mnie zatkało :O Kurczę, nie pomyślałam o tym. To jest strasznie ciekawa koncepcja ! Teraz to już w ogóle nie mogę się doczekać :D

nieznajomy43

Moim zdaniem w Despicable Me 3 minionki zapewne odejdą od Gru, gdyż ten przestał być już zły, więc fabuła będzie się kręcić wokół próby odzyskania minionków przez Gru, bez zbędnego tłumaczenia dlaczego odchodzą, gdyż to będzie bezpośrednio wynikało z ich natury, która zostanie przedstawiona w Minionkach z 2015 gdyż, istnieją "aby służyć najbardziej nikczemnemu złoczyńcy na świecie".

ocenił(a) film na 10
b_peksyk

Tylko krowa nie zmienia swojej opinii. Minionki były z Gru najdłużej a skoro on się "odeźlił" to i one też

ocenił(a) film na 8
b_peksyk

Częściowo przewidziałeś. :)

DarthDream

No cóż, nikt się nie spodziewał, że Gru ma brata bliźniaka ;) ...przynajmniej nie wtedy, gdy pisałem ten post.

nieznajomy43

wiadomo już, że to będzie miało związek z bratem Gru Dru który pewnie jest złoczyńcą z większymi sukcesami. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones