PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700241}

Gru, Dru i Minionki

Despicable Me 3
6,5 51 727
ocen
6,5 10 1 51727
5,2 5
ocen krytyków
Gru, Dru i Minionki
powrót do forum filmu Gru, Dru i Minionki

Nie dla mnie

użytkownik usunięty

Gdy piersza jest OK, druga jest już tak w miarę, to trzecia zwiastuje już katastrofę (nie mówiąc już o czwartej) Tak poza tym to w zwiastunie przykół mi uwagę fakt że role otrzyma w tym filmie Trey Parker, ale co ja mam do powiedzenia w tej sprawie jak my wszyscy jesteśmy skazani na dubbing X-(

Zawsze można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej :P

ocenił(a) film na 1
aniczka922

Niestety ...porażką jest ten film... Dru to lipna imitacja Gru ...takim bez jajecznym bohaterem jest że nie wiadomo po co go twórcy stworzyli. Dr.Nikczemniuk jest tu jak Han Solo w Imperium Kontratakuje ...może i ma rację bo w takim filmie wstyd się pokazać.Nawet Żółtki są bardzo słabą stroną tego filmu.Zeby Minionki zapomniały o swoim pobratyńcy pozostawionym w więzieniu... a jedyne co mi się spodobało to jazda pojazdem na kolczastych kołach i ucieczka Żółtych z więzienia ...a jak tam trafiły...oj i te wkurzające piosenki...a zły bohater nie nma żadnej klasy jak sam Vektor czy Macho czy Scarllet...moja ocena ...wybaczcie ale tylko 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones