PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190316}

Grudge - Klątwa 2

The Grudge 2
5,9 29 428
ocen
5,9 10 1 29428
Grudge Klątwa 2
powrót do forum filmu Grudge - Klątwa 2
ocenił(a) film na 8
berni_

Dla mnie to taka zabawna bajka i to całkiem ciekawa, nie rozumiem jak można podchodzić do gatunków tak szablonowo, ludzie którzy oglądają horrory żeby się bać mają coś nie tak z głową

ocenił(a) film na 2
kryszti

Z głową to ma ktoś, kto ogląda horror a się na nim śmieje. I do tego jeszcze pisze, że wszystko w porządku. Tak, to trzeba mieć z głową.

ocenił(a) film na 8
berni_

Bardziej się boję rzeczy realnych niż fikcji która ma dostarczać rozrywki, rozumiem jeszcze nadwrażliwe dzieci i kobiety. Nikt mi nigdy nie potrafi wytłumaczyć jaki jest sens oglądania horrorów by odczuwać na nich strach, a i znaleźć taką osobę ciężko, z osób którymi się zadaję raczej nikt nie jest taki przewrażliwiony ... myślę że to lekki rodzaj masochizmu, niektórzy się tną, niektórzy przypalają a niektórzy oglądają horrory choć nie odczuwają z tego przyjemności. Nikt mi nie powie że zdrowe psychicznie osoby mają skłonności do masochizmu. Po prostu horror najwidoczniej nie jest gatunkiem dla ciebie i w ogóle nie rozumiesz jego idei, tylko laicy mogą oczekiwać od tego gatunku czegoś na wzór strachu i czepiać się aby czepiać, zwykłe malkontenctwo to tak jakbym ja pisał brednie pod komediami romantycznymi bo się nie popłakałem.

ocenił(a) film na 2
kryszti

Polecam skontaktować się poniżej z Andrzejek324. On ma 32 lata i się boi horrorów.

ocenił(a) film na 8
berni_

Poza tym jest opóźnionym w rozwoju idiotą i hańbi herb Legii. Myślałem, że on udaje, ale on chyba naprawdę jest taką tępą ciotą :) Pisałem już z tą parodią faceta i nie zamierzam robić tego więcej. Sprawdź forum pod Martwicą Mózgu, tam dał popis i stoczyłem z nim ostatnią dyskusję.

ocenił(a) film na 8
berni_

Po prostu dać temu filmowi 2 to głupota, za same efekty wizualne należy się więcej, niby wszystko jest subiektywne ale gdy się na czymś nie zna i ocenia to jest zdupyktywizm

berni_

Patrząc po ocenie filmu i w większości pozytywnych opinii jesteś jednym z nielicznych, który tak twierdzi. Ja w wielu scenach miałem ciarki na całym ciele a po obejrzeniu problemy z zaśnięciem.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Ile masz lat? 12? Jeszcze napisz że jesteś pseudokibicem, koledzy z Łazienkowskiej zrozumieją Twój strach.
A ocena 5,9 to niby taka wysoka? Bez komentarza.

berni_

32 lata. Pseudokibicem nie jestem nie toleruję debilizmu, chodzę na sektor rodzinny z żoną i synem. Horrory o tej tematyce oglądam od 20 lat i ten był zdecydowanie jednym ze straszniejszych jakie widziałem. A 5,9 jak na horror to ocena dobra, bo na Filmwebie przeważnie horrory nie są zbyt wysoko oceniane. Ciekaw jestem jaki to dla ciebie straszny horror skoro ten cię nie przestraszył i oceniłeś go tak nisko.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Ja mam lat 36, więc jesteśmy w podobnym wieku. I nie rozumiem jak można się BAĆ na filmie (no jeszcze gdyby coś było oparte na faktach, to może..). Masz 32 lata, wiesz że oglądasz film i się boisz? Rozumiem, że to żart?
Ja mogę obejrzeć dobry horror, jak każdy inny film. Ale nie muszę się go bać.
http://www.filmweb.pl/user/berni_/films#genre=12&sort=rateDesc <--- tu masz oceny obejrzanych przeze mnie horrorów.

berni_

Ja każdy horror oglądam tylko i wyłącznie dla strachu. W ogóle oglądanie horrorów w innym celu uważam za jakiś masochizm. W podanym przez ciebie linku raptem dwa horrory- Taki sobie jak dla mnie The Canal, który oceniłeś na 7 ja na 4 lub 5 już nie pamiętam i rewelacyjny, ostro straszny Oculus, który ty oceniasz na dwa a ja na 9, bo ostro mnie wystraszył, prawie tak samo jak Klątwa. Ja mam taką wyobraźnie, że prawie wszystko to co się dzieje w horrorze to sobie wyobrażam, że się dzieje w rzeczywistości , inaczej w ogóle bym nie oglądał horrorów.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Jak to tylko dwa widzisz horrory.. ja widzę ich od groma. Możliwe, że nie posegregowało Ci i sam musiałbyś wybrać Filtry/Gatunki i zaznaczyć horrory. Później kliknąć na sortowanie według oceny.
"Nadzy i rozszarpani" 9/10, "Zejście", "Obecność", "Kobieta w czerni" oraz "W sieci zła" 8/10. "The Canal", "Zbaw Nas ode złego", "Maniac", "Zejście 2", "Inkarnacja", "Jestem legendą" i "World War Z" dałem 7/10.
Cztery filmy po 6/10 itd. Horrorów od groma, czyli nie omijam gatunku. A dlaczego ma być oglądanie jakiegokolwiek filmu masochizmem? Samo oglądanie powoduje, że się wyłączasz i relaksujesz. OK, potrafię zrozumieć jak się czegoś wystraszysz na horrorze gdy nagle coś wyskoczy, gdy parskniesz śmiechem po jakimś gagu w komedii. Ale jest różnica bać się, a wystraszyć czy zaśmiać, a rżeć ze śmiechu z byle czego ;)
Jak byłem mały, pozwalano mi oglądać 997 Fajbusiewicza. Nawet wtedy się nie bałem zdjęć zwłok. A co dopiero filmów..
No cóż. Powiedzmy, że każdy jest po prostu inny..
Pozdrawiam.
P.S. Dla Ciebie oglądanie horrorów i nie odczuwanie strachu to masochizm. Dla osoby o nicku kryszti (wyżej) masochizmem jest odczuwanie lęku na horrorze.
To jak to w końcu jest.

berni_

Jeżeli nie jesteśmy znajomymi to mogę zobaczyć tylko 50 ocenionych twoich filmów i na tej liście są tylko dwa horrory. Nadzy i rozszarpani 9/10 ? No to w tym momencie zamykam dyskusję bo filmy gore oglądają jedynie osoby chore psychicznie, oraz bez żadnej wrażliwości i pozbawione wszelkich ludzkich uczuć. Taką osobą jest również użytkownik Kryszti. Nie pozdrawiam i bez odbioru.

ocenił(a) film na 8
berni_

Nie pisz z nim chyba, ze chcesz uaktywnić mordercze skłonnosci, niezaprzeczalnie to idiota, bądź troll. Ciężko uwierzyć, że 32 letni facet może mieć tok myślenia małej dziewczynki. Może dostał kiedyś w głowę mocno, albo matka za dzieciaka przebierała go w damskie ciuszki. W każdym razie ten gość niezaprzeczalnie coś z głową. Nie powiem, ja "normalny" nie jestem, ale do tego poj*ba to mi brakuje.Cechuje go nadwrażliwość i zapewne niepoczytalność, już go analizowałem i nie wiem czy nie lepiej by mu było w psychiatryku :)

kryszti

Ja się nie lubuję w widoku krwi i latających wnętrzności. Niepoczytalny jesteś tylko i wyłącznie ty i tobie podobni psychole. Ja w przeciwieństwie do ciebie mam rodzinę i z głową wszystko u mnie w porządku. Tacy jak ty nie powinni być wypuszczani na ulicę, ubezwłasnowolnieni pozbawieni wszelkich praw człowieka. Ja z kimś takim jak ty bałbym się przebywać w jednym pomieszczeniu i rozmawiać w obawie, o swoje życie i, że zaraz mnie poćwiartujesz i porąbiesz na kawałki. Ludzie nadwrażliwi są dobrymi ludźmi, którzy nikomu by nie zrobili krzywdy w przeciwienstwie do takich oszołomów jak ty. którzy kochają krew, widok latających wnętrzności i najchętniej by zabijali i mordowali. Zgłoś się czym prędzej do zakładu psychiatrycznego może jeszcze nie jest dla ciebie za późno. Pokazywałem twoje posty swojej żonie, powiedziała, że boi się takich ludzi jak ty, ja zresztą też się boje takich psycholi. Lepiej dla ciebie żebyś nigdy z domu nie wychodził i nigdy dziecka nie spłodził bo będzie nowym Breivikiem albo nowym Hitlerem przez te twoje zafascynowanie zabijaniem i mordowaniem.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

To, że np. lubię/podobał mi się jakiś FILM (np. w tym przypadku "Nadzy i rozszarpani"), to oznacza że jestem psychiczny?
Człowieku co Ty, za przeproszeniem pier...dzielisz? Też mam rodzinę i uważam się za normalnego. W mojej rodzinie nikt nikogo nie zabija, nie tnie, nie znęca się ani nie bije. To, że oglądam z żoną FILM, nie oznacza, że mam naśladować to co w nim się dzieje. Bo to FILM! Dla widzów dorosłych, ale FILM! Czyli fikcja!
Psychiczny to jesteś jednak Ty. Tak jak niektóre amerykańskie wyrostki po graniu w jakąś grę strzelają do kolegów w szkole, tak Ty po obejrzeniu FILMU srasz pod siebie. Inni za to są według Ciebie szajbusami. Tylko dlatego, ze się obejrzało FILM.
Komedia. Bez odbioru.

berni_

Jeżeli komuś podoba się widok krwi i latających wnętrzności jest człowiekiem psychicznie chorym, pozbawionym wszelkich uczuć i wrażliwości i takie są fakty a nie jakiś mój wymysł. Współczuję twojej rodzinie przebywania w twoim towarzystwie. Ludzie, którzy lubią takie filmy nie powinni zakładać rodzin i powinni być odizolowani od społeczeństwa. Jeżeli lubisz takie filmy to logiczne, że w rzeczywistości też uwielbiasz widok krwi i latających flaków i nie wmówisz mi, że jest inaczej a film to tylko fikcja.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Weź się zabij psycholu proszę :D

kryszti

To ty jesteś psycholem a nie ja. Bałbym się przebywać w twoim towarzystwie. Idź do psychiatry czym prędzej zanim kogoś poćwiartujesz.

ocenił(a) film na 8
berni_

Dlatego właśnie twierdzę, że to chory psychicznie debil. Teraz rozumiesz co miałem na myśli. Ten typ nie odróżnia realności od fikcji, poza tym żyje zastraszony jak szczur w potrzasku. Świat jest chory, on przed tym ucieka jak mała dziewczynka. Jeżeli ktoś ma trafić do psychiatryka to on, bo zacznie miec coraz wieksze schizy.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Kto tu mówi o lubowaniu. Wiekszość seryjnych morderców też ma rodziny i co z tego. Jesteś chory i to wypierasz, pisałem ci to milion razy. Takich idiotów to rzeczywiście nie toleruję i nie wiem co bym im zrobił, ale pocieszam się, że takich tragicznych przypadków jak ty jest jednak mniejszość. Nie masz za grosz rozumu osaczony, zastraszony produkt systemu, zabawny typ. Wnetrzności to po prostu wnetrzności psycholu, rozumiesz to? Człowiek się z nich składa, nie podniecam się ich widokiem. A poza tym film to tylko film, skoro oglądasz film, żeby się bać to jesteś popi*rdolony na maxa. I nie spłodzę dziecka. Nie bede nikogo wydawał na ten chory świat i narażał go na interakcje z takimi debilami jak ty. Widzę, że internet też tak bardzo przeżywasz, bo aż zadreczasz nimi rodzinę. Jednak kibole to mózgu nie mają. Sam jesteś najgroźniejszy bo całkowicie niepoczytalny, tylko tak głupi, że nie widzisz tego jaki jesteś naprawdę. Wypierasz to. Przez takich jak ty te kraj jest taki nie do życia. Nadważliwe psychole. I do psychiatry to ty idz, chcec odczuwania strachu nie jest normalna. A ty się w tym wrecz lubujesz.

ocenił(a) film na 8
berni_

Nieodczuwanie strachu to masochizm? Nie rozumiem nad czym się zastanawiasz, przecież to pojęcie jest całkowicie pozbawione logiki. Andrzejek tytanem intelektu nie jest, jego procesy myślowe po prostu nie są zbyt zaawansowane. Gdybym miał schizy na horrorach, to bym ich nie oglądał, to proste. No chyba, ze ktoś lubi strach, jak nazwać ten odchył, jak nie masochizmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones