PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4871}

Grzeszna miłość

Original Sin
6,8 27 163
oceny
6,8 10 1 27163
4,5 4
oceny krytyków
Grzeszna miłość
powrót do forum filmu Grzeszna miłość

Wypukłe czoło, siodełkowaty nos jak u pekińczyka, przerośnięte żabie usta, chude żylaste
nogi z kajakowatymi stopami jak u Golluma, murzyńskie cechy fizjonomii - jeśli tak ma
wygladać "symbol seksu" to ja naprawdę wymiękam. Gdzież to babsko ma start do Ursuli
Andress, Claudii Cardinalle, Catherine Denevee, Audrey Hepburn, Michelle Pfeiffer, młodej
Sophii Loren czy z rodzimego podwórka: młodziutkich Beaty Tyszkiewicz, Kasi Figury (patrz
okres Pociągu do Hollywood czy serialu Pierścień i róża), Anny Dymnej (z czasów Kochaj
albo rzuć) czy współczesnych Agnieszki Wagner, czy Żmudy Trzebiatowskiej.

piotrbimbasik

Zapomniałem dorzucić jeszcze kilka walorów pani Jolie - wytatuowana, posznytowana i o nieprzyjemnym głosie...

piotrbimbasik

według mnie jest atrakcyjna. Na pewno są ładniejsze kobiety od niej i o to kłócić się nie będę. Taka Żmuda- Trzebiatowska jest naprawdę piękna i utalentowana, niestety żeby sięgnąć choć do łydek (chodzi o skalę śeiatową)Jolie , Marta musiałaby np. tak jak zrobiła to Alicja Bachleda- Curuś (bez urazy, ją też bardzo cenie) musiała by brzydko mówiąc przespać się z takim Farellem, czy innym casanovą. Jeśli ten post uraził któregoś z fanów Alicji, czy też Colina- Bardzo przepraszam

piotrbimbasik

To tylko i wyłącznie rzecz gustu ;) Mnie się ona szalenie podoba i uważam ją za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet jakie widziałam i mogłabym tu przytoczyć co mi sie w niej podba ale po co :) Mnie się ona podoba Tobie nie tylko ja nie widzę sensu obrażania jakichkolwiek aktorek które uważam za brzydkie po to żeby sprowokować kilku fanów;)
Żmudę-Trzebiatowską uważam za ładną ale nic więcej, Jolie ma w sobie bardziej klasyczne piękno. Trzebiatowska wygląda jak śliczna dziewczyna Jolie jak piękna kobieta. (oczywiście wg mnie)

Niawka

@Niawka całkowicie się z Tobą zgadzam, Jolie to piękna kobieta, Marta ładna dziewczyna, ma piękną buzie, ale brakuje Jej seksapilu, krągłości...
Co do Angeliny Jolie jest ona moim top 1 jeśli chodzi o hollywoodzkie aktorki (nr 2 - Salma Hayek, nr 3 - Halle Berry). Dlaczego? Dlatego, że Jolie wg mnie jest w samym środku między doskonałym pięknem, a specyficzną, odpowiadającą nielicznym urodą. Jest ona oryginalna i ciekawa.
ps: odsyłam do zdjęć Jolie kiedy miała 16 lat :)

joker_skater

Marcie brakuje seksapilu i krągłości a Jolie jest numerem jeden? chyba sobie żartujecie, no jak Jolie ma seksapil i krągłości to nie wiem czy mówimy o tej samej osobie...

iwona1510005

Skoro nie wiesz co to krągłości i seksapil to chyba nie możemy razem dyskutować w tym temacie. Wg mnie propsujesz pseudo anorektyczne modelki, a MŻT jest im bliższa niż moje top 3. Jeśli to jest http://img.interia.pl/facet/nimg/i/b/Marta_Zmuda_Trzebiatowska_3408032.jpg szczyt seksapilu to możemy stwierdzić, że albo mamy przeciwne gusta, albo jesteś słabym prowokatorem. Marta na tym zdjęciu musiała bardzo wygiąć biodra żeby było widać dobrze zaznaczoną linię od wysokości pod biustem do zakończenia biodra. Ja też jestem szczupły (facet) i mogę osiągnąć podobną linię w takiej pozycji. Jest drobnej budowy, mówiąc potocznie - nie ma za co złapać.

joker_skater

noo, dobrze, że tutaj jest za co złapać ==> http://www.pudelek.pl/artykul/32831/angelina_wazy_niecale_45_kilogramow_foto/15/ owszem chyba za kości

iwona1510005

Oglądając film "Turysta" też zauważyłem, że Jolie trochę schudła, wg mnie za dużo, ale te zdjęcie z jakiegoś szmatławca, w dodatku z okładki, chyba nie traktujesz jako wiarygodne źródło informacji? :) Jednak w tej dyskusji można stwierdzić, że liczy się całokształt - Sophia Loren też była jedną z najpiękniejszych aktorek, ale nie dorastałem w czasach, w których grywała w filmach. A, ponieważ dyskusję prowadzimy w portalu filmowym należy stwierdzić, że MŻT to świerzak i w dodatku nie grała w żadnym poważnym filmie - wg nie ta liga co Jolie. To tak jakbym znienawidził swojego ulubionego człowieka kina jakim jest Mel Gibson dlatego, że w pewnym momencie jego życie stało się wielkim skandalem.

joker_skater

nie chodzi mi o zdjęcię z okładki tylko te poniżej. A co do aktorów to zwykłam oceniać ich po grze aktorskiej a nie po tym czy grali w poważnych filmach. Oczywiście nie chcesz mi chyba powiedzieć, że Angelina grywa w takich filmach ponieważ jest to zasługą jej umiejętności aktorskich?

iwona1510005

Przyznam, że jeśli chodzi o aktorstwo mam zupełnie inne top 3 :) Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. W takim razie skoro nie umiejętności aktorskie to raczej to o czym rozmawiamy w tym temacie.

piotrbimbasik

bo jest - ma piękne, pełne usta, cudowną figurę
mnie zauroczyła w filmie Gia, polecam

piotrbimbasik

Pisałeś to na forum każdego filmu z Jolie w roli głównej?

Anna_

To czy Angie się komus podoba czy nie, to jest sprawa indywidualna . Każdy ma inny gust , pozdro .

piotrbimbasik

zgadzam się, jak dla mnie jest po prostu brzydka. Poza tym uważam, że nie jest szczególnie dobrą aktorką. A po jej życiorysie i wypowiedziach, można stwierdzić, że ma problemy ze sobą, ma kompleksy i moim prywatnym zdaniem daleko jej do osoby godnej naśladowania. A co jest pewne w 100% to, to że jest zdecydowanie bardziej sławna niż sobie na to zasłużyła.

ocenił(a) film na 8
piotrbimbasik

Mnie też się osobiście nie podobała... Aż do tego filmu. Jakoś urzekła mnie swoją postacią, była bardzo kobieca... A może po prostu mam słabość do takich suk :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones