PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33999}

Gwałt

Baise-moi
4,1 3 891
ocen
4,1 10 1 3891
Gwałt
powrót do forum filmu Gwałt

...po pierwsze nazywać się filmem.Po drugie nie powinien zostać dopuszczony do obiegu publicznego

kozako22

A więc to mordujące kobiety były twoim tajemniczym kryterium świadczącym o niepowtarzalności tego filmu :). No to w takim razie takich też jest cała masa, by wymienić chociażby „Monster” (z takich realistycznych; tutaj główna bohaterka jest seryjną morderczynią, a partneruje jej jej dziewczyna) czy „Kataude mashin gāru” (a to już kompletnie bezsensowna japońska sieczka; tutaj główna bohaterka zabija yakuzów za zamordowanie jej rodziny i okaleczenie jej samej). To takie pierwsze dwa tytuły, które przychodzą mi na myśl, ale uwierz mi, jest tego całkiem sporo :). Jak na mój gust „Gwałt” w ogóle nie miał być jakimkolwiek odkrywczym czy innowacyjnym filmem – on miał po prostu wywołać skandal i szokować. To pierwsze mu się udało, a to drugie, przynajmniej moim zdaniem, nie.

maciekb80

To Kaligula też powinien być zakazany ?

AntyNedzaUmyslowa

co Ty z czym poruwnujesz ( to nie było pytanie )

ocenił(a) film na 7
maciekb80

No co ty nie powiesz. Na szczęście nie tacy jak ty decydują, co może być puszczane w obiegu publicznym, a co nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones