PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31559}

Gwiazda rocka

Rock Star
6,9 7 423
oceny
6,9 10 1 7423
Gwiazda rocka
powrót do forum filmu Gwiazda rocka

Rewelacja!!!

ocenił(a) film na 10

Już od jakiegoś czasu nie oglądałem tak fajnego filmu. Niestety na razie można dorwać na divixie, choć już wchodzi na dvd (a gdzie do cholery kino!!!). Film może nie zabija fabułą, choć ogląda się ją bardzo przyjemnie, także ze zrozumieniem przyjmujemy zakończenie. Natomiast to co mnie zachwyciło, to muzyka. Bardzo lubie muzyke z pograniczw heavy metalu i hard rocka, a to co zaproponowali twórcy, mnie po prostu zabiło. Szkoda że nie moż na u nas w sklepach kupić płytki, pozostają mp3 z netu. I zresztą tutaj nasuwa mi się wieczny temat okradania dystrybutorów... Nie wprowadzają filmu do kin, a jak wydają film na dvd (po bardzo długim opóźnieniu) to nie ma w sprzedaży płytki z muzyką (do filmu o zespole muzycznym!!!). Bezsens.

sawa

Witam może byś mi polecił inne filmy tego typu,lub przynajmniej ogólnie o tematyce rockmenów,metalowców.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
GotTheLife

To ja polecę kilka filmów o zbliżonej tematyce. Czyli z tematem przewodnim jakim jest najlepsza muza na świecie.
1.Tenacious D - The Pick Of Destiny - świetna komedia jest też poprzednia część ale nie miałem jej jeszcze okazji okazji obejrzeć
2.School of Rock - tak samo świetna komedia
3.Metal: A Headbanger's Journey - dobry dokument
4.Global Metal - druga część tego dokumentu
5.This Is Spinal Tap

Więcej na razie nie pamiętam ,żebym oglądał. Jak sobie przypomnę to jeszcze napisze.

Marlord

to ja dodam:
6.Odlotowcy
7.Anvil! The Story of Anvil
8.Detroit Rock City

ocenił(a) film na 6
Disco_Destroyer

To ja dodam "Once". Muzyka zgoła inna od tej zaserwowanej w "Rock Star" ale równie przejmująca. Polecam!

użytkownik usunięty
GotTheLife

Polecam 1986 "Trick Or Treat". Zajebisty! Old school! Zobacz start filmu: http://www.youtube.com/watch?v=I1LXA8GWAtI

ocenił(a) film na 8
sawa

Coś mi mówi, że konto "sawa" jest jednym z wielu cmentarzyska na FW...


Swoją drogą to niezły klimat przeczytać wypowiedź sprzed prawie 15 lat!
Pamięta ktoś początki FW? Ja zacząłem zaglądać tu jakoś chyba około 1999-2000, potem długo tylko sprawdzałem oceny i obsadę tudzież tzw. plot, udzielałem się na forach po krzakach, które z czasem bezpowrotnie poznikały, a tu . . . dalej jest jak IMDb.
Jakbym wtedy tyle wiedział co teraz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones