PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433939}

Gwiazdy na ziemi

Taare Zameen Par
7,9 4 389
ocen
7,9 10 1 4389
Gwiazdy na ziemi
powrót do forum filmu Gwiazdy na ziemi

arcydzielo!

ocenił(a) film na 10

do nie dawna nie lubilam takiej kinematografi a teraz jestem poprostu zachwycona! film przepiekny plakalam na nim jak dziecko! Aamir jak zwykle rewelacyjnie zagrana rola:)

ocenił(a) film na 10
dido_poland

Zgadzam się arcydzieło, ryczałam na nim jak bóbr, chusteczek mi brakło .... Aamir świetnie zagrał, naprawdę rola rewelacyjna, pełna wzruszenia, uniesień i wszystkiego co można sobie życzyć ... Niesamowity film , polecam :)

Kacorek89

niesamowity film , który pokazuje że każde dziecko jest inne a zarazem wyjątkowe.
Aamir jak zwykle świetnie zagrał swoją rolę!

dido_poland

To dziecko jest niesamowite. Młody człowiek, a zagrał o wiele lepiej niż grają inni bollywoodzcy aktorzy. Naprawdę jestem pełna podziwu, bo nie była to łatwa rola.
Również gorąco polecam film, bo naprawdę warto zobaczyć ;D

ocenił(a) film na 10
bolly92

No dokładnie.... wszyscy się rozwodzą na temat gry aktorskiej Aamira (który jak wiadomo jest świetny) a mały Darsheel po prostu powala... widziałam film cztery razy ale jego gra w całym obrazie, a zwłaszcza sceny w piosence "Maa" zawsze lepią gulę w moim gardle i nie mogę zapanować nad łzami.... mam nadzieję, ze nie zmarnują chłopaka i będzie grał nadal... Film absolutnie obowiazkowy!!!!!

ocenił(a) film na 10
dido_poland

świetny film :) Zanim zaczęłam oglądać zniechęciło mnie to, że trwa ok 2,5h, ale w 100% warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
dido_poland

Polecam Tobie też "Black" 2005 oraz "3 Idiots" 2009

ocenił(a) film na 10
returner

Mnie także bardzo spodobał się film ,,Trzej idioci". Świetny humor i pełno wzruszeń i przemyśleń. Chyba to będzie jeden z moich ulubionych filmów. Jeśli znacie jakieś podobne, proszę o tytuły.

ocenił(a) film na 8
Marta_291

Made in India raczej zawodzi, bo bardzo sztucznie robią filmy, ale kilka mogę polecić.

Monsoon wedding 2001
Rang de basanti 2006
Barfi! 2012
Kahaani 2012
Vishwaroopam 2013





ocenił(a) film na 10
dido_poland

Zgadzam się. Prawdziwa perełka. Już dawno żaden film mnie tak nie poruszył. Płakałam przez połowę filmu. Trzeba mieć ogromny talent, żeby stworzyć coś takiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones