PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695454}
6,0 13 998
ocen
6,0 10 1 13998
3,5 20
ocen krytyków
Gwiazdy
powrót do forum filmu Gwiazdy

Właśnie wróciłem z prapremiery z Zabrzu. Film hm... powolny spokojny długi. Mam w sercu Górnik Zabrze i byłem z nastawieniem dowiedzenia się czegoś , poznania piłkarza i piłki z tamtych czasów. Niestety film to bardziej M jak miłość. Cały poświęcony miłości i zdradzie. Moje odczucie... Można obejrzeć ale to nie jest film o sporcie. Utrzymany jest w konwencji podobnej co "Bogowie" jednak z dużo mniejsza ilością konkretów i szczegółów.
Ogólnie chyba nie polecam A już na pewno nie polecam kibicom chcącym obejrzeć film o sporcie.

telmuz2002

Nie, nie to nie jest klimat M jak miłość, jest znacznie lepiej. Film ma klimat, czasy prl świetne odtworzone. Gwiazdy to połączenie filmu o piłce i miłości, nie tylko do piłki oczywiście. Poza tym gra aktorska jest na najwyższym poziomie, widać, że nikt nie jest tu przypadkiem.

ocenił(a) film na 7
telmuz2002

Życie to nie tylko piłka w końcu, mi się podobało ubarwienie tej historii. A sport lubię, żeby nie było ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones