PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520}

Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
7,2 281 845
ocen
7,2 10 1 281845
5,2 35
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część I Mroczne widmo
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo

Coś mi tutaj nie gra, wiem że oglądałem tę część w kinie w okolicach 1999. .. na pewno nie w 2012, to musi być jakiś błąd, tak znana marka dopiero w 2012, coś tutaj nie gra, no i jak mówię oglądałem go w Polsce w kinie w okolicach 99. Na wiki jest dobra data:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiezdne_wojny:_część_I_–_Mroczne_widmo ciekawe że w USA podali premierę zwykłej wersji a w Polsce datę premiery wersji 3D, to ewidentny błąd, powinno być 99.

ocenił(a) film na 6
kamilos56

Filmweb już tak ma że przy polskich premierach wyświetlane są te w 3D (zobacz np Titanica, Króla Lwa albo Park Jurajski...ta sama sytuacja). Gdy wejdziesz w "premiery" to znajdziesz: Polska 17 września 1999

Anthrax91

Nie rozumiem kogo miałaby bardziej obchodzić premiera wersji 3d niż tej zasadniczej :P ale to też już nie chodzi o to, skoro w świat podaje się premierę zasadniczą to konsekwentnie powinno się też taką podać przy polska. To że filmweb tak ma, to nie znaczy że jest mądre i ma jakikolwiek sens. To ewidentny błąd, jak doczytasz do końca mój komentarz to poruszyłem tę kwestię.

kamilos56

Ja się absolutnie zgadzam. Kogo obchodzą premiery 3D? To też jest ważne, ale ważniejsza jest premiera ogólna! W przypadku USA podali zwykłą datę premiery, a polska premiera, tuż pod oficjalną (z tego, co pamiętam), podana jest w 3D. Bądźmy konsekwentni i podawajmy albo tylko premierę ogólną, albo tylko w 3D.

A poza tym to właśnie po wejściu w "premiery" powinna być umieszczona dodatkowo data dzienna premiery w 3D. Bo to co jest teraz jest pozbawione logiki. Nie wiem co za m a t o ł się tym zajmował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones