PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 759
ocen
7,2 10 1 226759
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

klonowanie

ocenił(a) film na 8

skoro zostala stworzona armia klonow bobby fetta to czemu nie zrobili armi jedi? np: 100 mistrzow yoda itp... ?? jedi nei dalo sie sklonowac czy jak?

rotanimod

Armia klonów była tworzona w tajemnicy by dowódcy konfederacji się o tym nie dowiedzieli, i tak Jango to wielki wojownik a te droidy nie potrafią być żołnierzami.

ocenił(a) film na 8
BIOLLANTE

ale przeciez potem mogli sklonowac jedi ;)

rotanimod

Sklonować może i tak ale mocy jedi no mogli ot tak klonować

ocenił(a) film na 8
wort801

ciekawe ;) w grze star wars the force unlished normnalnie sklonowali sitha ;)

rotanimod

Bardzo fajnie ale gra nie jest kanoniczna poza tym fani tej gry nie uznają

ocenił(a) film na 8
wort801

wlasnie podobno uznaja ;) i jest na licencji lucasa ;)

rotanimod

Poczytaj fora polecam sam tą gre mam wiec wiem co pisze

ocenił(a) film na 7
rotanimod

Z grami jest trochę inaczej, coś może nosić oficjalną pieczęć danej wytwórni czy producenta, ale nie musi koniecznie wliczać się w kanon historii. O ile w filmach możemy doszukiwać się jakiegoś głębszego sensu o tyle gry w większości są z założenia maszyną do nabijania pieniędzy i tworzy się je nie zawsze w zgodności z oryginalną historią.

Zuku1916

Mi jednak gra się podobała. Przeszedłem pierwszą część na PlayStation 2. Oczywiście możecie powiedzieć, że to, że mi się podobała to jedno, a to, że historia jest niespójna w przypadku chęci dopasowania jej do głównego kanonu, to drugie.

Myślę jednak, że to indywidualna decyzja każdego z nas. Jedni uznają tę grę i inne, inni po prostu nie. Nie można jednak zmienić faktu, że to wciąż będą Gwiezdne Wojny, ale już nie zaliczane do koanonu oficjalnego, a uznawane jako "Legends".

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Według opisów uniwersum GW po wydarzeniach pokazanych we wszystkich sześciu częściach (niektóre opisy mają miejsce pomiędzy filmami) to Darth Maul a potem też i sam Imperator byli sklonowani (Maul miał podobno walczyć z Vaderem) więc nie wiadomo czemu nie klonowano Jedi.

Może fakt że żołnierze-klony przechodzili tylko podstawowy trening był powodem nieklonowania Jedi.

Mariusz1308

Chyba jednak lepiej, że Disney tyle rzeczy odrzucił. Chce mieć po prostu czystą kartę do tworzenia nowych historii i nie chce mieć problemu wynikającego z tego, że każdy krok w tworzeniu nowej historii będzie musiał być uzgadniany (czy zgadza się z fabułą wszystkich kilkuset książek i tak dalej). Ale jeśli się uprzeć, to można uznawać wszystkie te niekanoniczne dzieła za tak samo ważne, jak sześć filmowych części ;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones