PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759}
7,9 328 654
oceny
7,9 10 1 328654
7,8 37
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

Słyszałem że jest w starej trylogii Polski Dubbing. Wie ktoś gdzie (nie mówiąc o Blu-ray's) można obejrzeć Starą Trylogię Gwiezdnych Wojen z Polskim Dubbingiem (Nie Lektorem)?

P.S. Nie mówcie mi tylko czy sie opłaca czy nie, chce sie sam przekonać. Nie mam blu-raya ani kasy na niego, że o samych filmach już nie wspomne

ocenił(a) film na 10
Authorius

Hmmm nie wiem czy cie to ciekawi, ale na tnttorent jest do ściągnięcia
sam wrzuciłem(z konwertowałem z mkv na avi).Jak byś chciał konkretów to pisz :D:D

użytkownik usunięty
Authorius

gdzie był jakiś komentarz z fragmentem z dubbingiem, więc pewnie jest

ocenił(a) film na 10
Authorius

Mam nadzieję, że jutro na TVP2 będzie lektor, a nie dubbing! Dopiero jutro miałem zacząć moją przygodę z "Gwiezdnymi wojnami", gdyż uznałem, że najlepiej rozpocząć oglądanie serii od filmu który powstał najwcześniej (czyli od produkcji z 1977, a nie z 1999) i w poprzednich tygodniach nie śledziłem pokazywanych na dwójce filmów z serii (które powstały odpowiednio w latach: 1999, 2002 i 2005), ale.... jeśli będzie z dubbingiem niestety oglądać nie będę. Dubbing przy poważnych produkcjach to nic innego jak farsa! Już 100 razy bardziej bym wolał z napisami. Mam nadzieję, że żadnego dubbingu jutro na TVP2 nie usłyszę.

ocenił(a) film na 10
poland7

Na TVP2 prawie napewno będzie lektor, a co do dubbingu, to ten w Gwiezdnych Wojnach nawet się nie umywa do oryginalnej wersji (dlatego osobiście lubię niektóre filmy oglądać w oryginale, ew. z napisami). Ale to już moja prywatna opinia. Uwielbiam tę sagę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones