PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759}
7,9 328 636
ocen
7,9 10 1 328636
7,8 37
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

To zwykli prowokanci, czy może raczej niedokształcone dzieci, bo mnie strasznie wkurza jak
ktoś gardzi filmem, który dzięki wprowadzeniu przełomowej technologii zmienił dzieje kina,
bo gdyby nie Nowa Nadzieja, to prawdopodobnie nie byłoby dzisiaj takich filmów jak Avatar,
Incepcja itd.

użytkownik usunięty
Micman1995

Mnie sie zalicza do 0,5 dzieci. A bije czołe przed starą trylogią.

ocenił(a) film na 9

wiem nie na temat ale wszedzie reklamuje
masz minecrafta itd
masz profil na you tube
zapraszam na mój profil i subskrybuj
http://www.youtube.com/user/Szymon1299Wilk?feature=mhee#p/c/CDFDD3519B6F736B

Micman1995

nie wiem jakim cudem komuś może się nie podobać "stara" trylogia??? moim zdaniem jest nawet lepsza od nowych części i o wiele przyjemniej się ją ogląda...
choć z pierwszych trzech części ( chodzi mi o chronologię powstawania) najbardziej lubię epizod V.

użytkownik usunięty
Micman1995

To że te filmy są kultowe i miały konkretny wpływ na rozwój kina nie znaczy że są nietykalne . Ja taką Nową Nadzieję lubię najmniej ze wszystko części 1-6 . Może nie gardzę nową nadzieją ale uważam że jest po prostu ok . Każdy film można poddać krytyce jak się chce i nie znaczy to że jest się prowokantem czy trollem . Powiedz czy nie miałeś nigdy takiej sytuacji że oglądasz jakieś wybitne dzieło wychwalane pod niebiosa a to okazało się dla cb. albo słabe albo po prostu ok jak dla mnie Nowa Nadzieja . Jeżeli film ci się nie podoba to nie liczy się to jak wpłynął na rozwój kinematografii . GDYBY NIE NOWA NADZIEJA NIE POWSTAŁY BY FILMY JAK AVATAR CZY INCEPCJA . Powstały by bo jakiś inny film wprowadziłby kilka lat później te technologie na wielki ekran . Ciebie wkurza kiedy ludzie jadą po tego typu wybitnych dziełach a mnie wkurza że są one świętymi krowami kinematografii, których nie można poddać konstruktywnej krytyce, bo zaraz zbierze się grono fanboyów które zjedzie cię i wyzwie od debili, idiotów itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones