PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759}
7,9 328 654
oceny
7,9 10 1 328654
7,8 37
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część IV Nowa nadzieja
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja

Ok powiedzcie mi ponieważ może jestem fanem SW widziałem każdą część jednak nie jestem takim zapaleńcem by czytać każdy komiks i obejrzeć każdą animację. Czy kiedykolwiek była poruszana postać SNOKE? Najwyższego lidera? Pojawił się nagle i w sumie nie wiadomo kim jest wiadomo owszem że jest przywódcą Nowego porządku ale skąd on się wziął? Czyżby pierwszy Sith które miał zabić kiedyś Darth Sidious?Mam bicie myśli w głowie więc podajcie cegłe i pomóżcie :D Chyba że jest to nowa wykreowana postać więc nic nie wiemy

ocenił(a) film na 10
bubsterldz

Snoke'a wymyślił Disney.Lucas takiej postaci nie miał w planach.VII część jest żałosna i nielogiczna względem poprzednich części.

ocenił(a) film na 9
bubsterldz

Faktycznie, Disney namieszał... Jednak istnieje teoria spiskowa, według której Snoke to Darth Plagueis, który "bawił się" midichlorianami i przedłużył sobie życie. Nie wiadomo jak jest naprawdę, może wyjaśni się w kolejnych epizodach.

ocenił(a) film na 10
TheGreatestEmperor

No ja też myślę, że jest tym o kim Palpatine mówił Anakinowi "że był jeden, komu udało się oszukać śmierć"*

* Nie dosłowny cytat, ale sens zachowany ;)

ocenił(a) film na 8
bubsterldz

Teoretycznie tak
W jednej z książek było
Że imperator wyczuwał duże ilości mocy na zewnętrznych rubieżach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones