PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 330
ocen
6,8 10 1 149330
6,9 40
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Przecież w porównaniu do Przebudzenia mocy -Ostatni Jedi jest rewelacyjny!!!!!!! No ludzie , ogarnijcie się .....Nie da się zrobić w dzisiejszych czasach "odcinka" tej Sagi , który dorównywał by "Imperium" czy " Powrocie Jedi "! No nie ma takiej możliwości . Ja jako zagorzały fan STAR WARS ( mam nawet pościel z C-3PO i A2-D2 !!! :-) uważam że Ostatni Jedi jest najlepszą historią z wszystkich "nowych "Gwiezdnych Wojen. Począwszy od Mrocznego Widma..... Powrót Luca Skywalkera , losy Rey i Kylo aż po ostatnią scenę z chłopcem "biorącym "miotłę do ręki (moc ) jest bardzo ciekawą historią . Przebudzenie mocy zjechałem na czym Świat stoi ale z Ostatnim Jedi tak nie zrobię. Oczywiście że kilka kup się wplątało ale w ogólnym zarysie jest naprawdę dobrze. Mocna 7 .Szkoda że znowu trzeba tyle czekać na kolejną część....

użytkownik usunięty
Jaberwoocky1

Zapraszam w głąb forum.

Krótko - jesteś za czy przeciw nowej odsłonie Star Wars ? Nie mam ochoty na dyskusje z nerdami o wyższości
Świąt Wielkiej Nocy nad Bożym Narodzeniem.... :-)

ocenił(a) film na 3
Jaberwoocky1

Ja jestem negatywnie nastawiony na TFA i TLJ . Zaś na łotr 1 Gwiezdne wojny historie i Han Solo Gwiezdne Wojny historie lubie bardzo .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones