PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671051}

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
7,2 240 800
ocen
7,2 10 1 240800
7,4 40
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Jaki człowiek zadecydował o zmianie systemu pozycjonowania wpisów userów na forum? w starym systemie w jakimś stopniu liczył sie wpis w temat oraz jego tresc ,teraz licza sie lkikniecia w łapki co dyskryminuje ludzi umiejących sie wypowiedziec na temat filmu na rzecz ludzi umiejacych kliknąć a łapke , ja dziekujue za takie forum !!!!
kto sie podpisuje za przywroceniem starego systemu pisać ,

użytkownik usunięty

"Filmweb ciągle coś zmienia, może wycofają to" serio liczysz na to ? haha :D spokojna twoja rozczochrana czekaj aż "siła wyższa fw" unowocześni nasze profile :D

użytkownik usunięty

A wiedziałeś o tym, że Michał Boni jest podobny do kanclerza Palpatine'a? Poza tym, też POpiera złą stronę mocy.

użytkownik usunięty
astral_ghoust

filmweb się stacza tyle w temacie...

Filmweb zawsze był "stoczony"... Wszędzie gęby trolli (swego czasy było ich strasznie dużo przy "Avatarze", którzy krytykowali klasyki Sci-Fi), wiele filmów ma oceny za niskie bądź za wysokie, tak samo z aktorami. Dodatkowo ta niedbałość, moderacja śpi... I jeszcze te znikające komentarze!!!

użytkownik usunięty
cloe4

zgadzam się taki sam w tym roku był syf na forum Hobbita, szkoda się wypowiadać nawet... a admini jak widać nic nie robią, ni naprawiają błędów, ni banują trolli, już mnie nic nie zdziwi...

ocenił(a) film na 7

Pewno dlatego nic nie robią, bo się zajmują wprowadzaniem bezsensownych zmian

cloe4

Najlepszą komedią tutaj jest dodawanie materiałów, trzeba czekać 3 miesiące i jeśli nie jesteś kumplem admina, to odrzucą ci recenzję z powodu jakieś bzdury, a swoim kolesiom akceptują kompletny bełkot.

Bodzepor

Adminy mają wszystko w gdzieś. Tylko kombinują nad zamianami wizualnymi, które zawsze są na gorsze. Filmweb do IMDb do piet nie dorasta, też nie jest idealny, ale nie ma tam takiej patologii jak tutaj. Poza tym IMDb cały czas wygląda tak samo. XD

cloe4

Zmiany na IMDb były, ale nigdy nie pociągało to za sobą rozpierdoIenia całej strony i zgodnego chóru narzekań użytkowników jak to zawsze dzieje się tutaj.

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

Zgadzam się większość użytkowników-recenzentów to porąbańcy, pewnie zostali poczęci za biedronką, a ci co recenzowali Przebudzenie Mocy to już w ogóle szczochopijcy!!!

On już jest stoczony...

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

Możesz wybrać selekcjonowanie wg najlepszego tematu bądź ostatniego wpisu, więc nie jest tak tragicznie. Niestety póki co chyba nie da się zapamiętać wyboru

owiec_1989

To nie ma znaczenia, bo nikt nie zmienia sposobu sortowania na "od najnowszych", a jak już ktoś to zrobi to widząc, że w nowych tematach "nic się nie dzieje"(nie ma odpowiedzi) nie interesuje się nimi. Jak teraz tworze temat, to choćby był nie wiem jak ciekawy, intrygujący, czy nawet prowokujący, to często w ogóle nie mam żadnej odpowiedzi. Kiedyś miałem odpowiedzi już po kilkudziesięciu minutach, nawiązywały się ciekawe dyskusje trwajace czasem tygodniami. Więc ta pozornie kosmetyczna zmiana domyślnego sortowania od najpopularniejszych całkowicie zepsuła forum.

astral_ghoust

chcesz zobaczyć nowsze wpisy to sobie zmień po prostu opcję z "zobacz najlepsze" na " zobacz najnowsze"

ocenił(a) film na 6
sentia

Niby tak ale .... dlaczego mam zmieniać? Komuś zależało aby na pierwszym miejscu wprowadzić bezsensowne klikanie jako proteze wypowiedzi :). Ktoś tam wymyślił top że zwykłe kliknięcie będzie odtąd miało wyższą wage od wypowiedzi słownej . Osobiście domyślam sie dlaczego ale nie akceptuje tego .Prowadzi to bowiem do dalszego zaniżania poziomu
rozmów na portalu .Klikający mamut będzie znaczył więcej niż osoba wypowiadająca sie w tematach filmu.To bardzo zła sytuacja .

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

PS otwiera to także droge do lansowania pewnych tematów przy użyciu oprogramowania bez potrzeby ludzkiej aktywności .

astral_ghoust

zamysł jest taki że dzięki tej funkcji "tematy trolli " lądują na dole a dając łapki doceniacie wartościowe tematy a nie w stylu "gó@#no i d3pa"

sentia

Naprawdę w to wierzysz? Bo mnie się wydaje, że będzie dokładnie na odwrót.

Rejka

przecież już widać poprawę

sentia

Niestety nie wszędzie. Szczególnie przy ostatnio wypuszczonych polskich filmach, zwłaszcza komediach.
Niby mało ludzi chętnie ogląda, recenzje redakcji suchej nitki nie zostawiają, ale prym wiodą tematy dziwnie pochlebne, dodatkowo podbijane przez lajki :/

No ale to już nieco inne zjawisko z typowo naszego podwórka niż takie zwykłe małe trolki ;p

użytkownik usunięty
Rejka

Jak nadusiłam łapkę w górę to temat podskoczył, a jak wybrałam łapkę w dół to nic się nie stało. Więc po co jest ta druga łapka jak nic się nie dzieje?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Zgadzam się z Panem. Omawiane rozwiązanie promuje populizm oraz onanistyczne podejście do opiniowania filmów, uniemożliwiając konstruktywną krytykę. Można się wyłącznie dopisywać do podwieszonych tematów. Najlepszym przykładem jest forum 'Gry o tron', gdzie od roku podwieszone są tematy na poziomie gimnazjum. Pozdrawiam serdecznie.

sentia

A co to znaczy trolli? Bo dla mnie "troll" to wytrych słowny, który nie znaczy już nic, wszyscy wyzywają się teraz od trolli kiedy się ze sobą nie zgadzają i chyba nikt już nie pamięta, jakie było pierwotne znaczenie tego określenia. Więc ten durny wytrych słowny to żaden argument, bo treści wpisów podlegają regulaminowi i jak ktoś założy temat łamiący regulamin to się go po prostu zgłasza, banuje i tyle. Obecny system dyskryminuje słowo pisane oraz promuje analfabetyzm i głupotę. Poprzednio na górze były tematy wnoszące na forum jakieś świeże, ciekawe podejście do tematyki filmu, tematy godne rozważenia, podjęcia dyskusji. Banały i bełkot ćwierćinteligentów szybko leciały na dół. Teraz najczęściej jakiś tępak który nie ma życie i siedzi tylko całymi dniami w necie napisze jako jeden z pierwszych jakiś populistyczny banał, a całe hordy lemingozy i ciemnoty umysłowej wciskają te kretyńskie łapy i smarują setki równoważników zdań pod tym tematem. Promocja głupoty.

ocenił(a) film na 6
sentia

W temacie jest zawarte zapytanie "Kto..." oczywiście nie chodzi tu o odpowiedz w postaci personalnej .
Chodzi o zjawisko kiedy to w imie jakiś dorażnych korzyści ktoś decyduje sie niszczyć kluczowy element tworzący środowisko userów w imie zdobycia np. jakiejś iloci punktów z pseudo aktywnej działalności na portalu oraz znacznie tanszej (nie potrzeba do tego wielu " żywych" osób) manipulacji postami .

ocenił(a) film na 9
sentia

A gdzie to można zmienić?

JBridges

pod napisem "forum 778" masz strzałkę

sentia

To nie ma znaczenia, bo nikt nie zmienia sposobu sortowania na "od najnowszych", a jak już ktoś to zrobi to widząc, że w nowych tematach "nic się nie dzieje"(nie ma odpowiedzi) nie interesuje się nimi. Jak teraz tworze temat, to choćby był nie wiem jak ciekawy, intrygujący, czy nawet prowokujący, to często w ogóle nie mam żadnej odpowiedzi. Kiedyś miałem odpowiedzi już po kilkudziesięciu minutach, nawiązywały się ciekawe dyskusje trwajace czasem tygodniami. Więc ta pozornie kosmetyczna zmiana domyślnego sortowania od najpopularniejszych całkowicie zepsuła forum.

astral_ghoust

Każdy użytkownik powinien mieć możliwość indywidualnego wyboru, czy chce ustawić na stałe "od najnowszych", czy "od najlepszych". Rozwiązanie problemu proste i błyskawiczne.

obleh

To "od najnowszych" jest dyskusyjne.

Ja np. sądziłam, że "od najnowszych" to jest od najnowszych wątków, otóż nie.

Jak zaznaczysz "od najnowszych" to wyskakuje Ci np. wątek sprzed 5 lat, w którym ktoś właśnie dopisał "znaczącą" merytorycznie uwagę pt "zgadzam się" i przez ten świeżo napisany komentarz wątek ląduje znowu na 1 miejscu. W ten sposób można nim manipulować.

Osobiście wolałabym by "od najnowszych" sugerowało się datą otwarcia wątku - dla mnie to jest bardziej logiczne i mniej możliwości sztucznych manewrów.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

Niech wróci stare dobre forum,gdzie był porządek i wpisy były po kolei :)

spartakus_94

Popieram :))

ocenił(a) film na 10
astral_ghoust

Po pierwsze istnieje możliwość sortowania, w każdej chwili możesz wrócić do starego systemu
Po drugie, to rozwiązanie wymierzone jest w trolli, hejterow i wszystkich polmozgow, ktorzy tworzyli tematy majace na celu tylko prowokacje. Tematy podbijali zirytowani uzytkownicy, cisnac autorom, i tak tworzyl się smietnik ktoru zanizal poziom wortalu
Po trzecie..jaki to ma zwiazek z SW?

ocenił(a) film na 6
nillvo

nie ma możliwości powrotu do starego systemu . Ponieważ jesli zaznaczysz taką opcje to ten wybór zanika jeśli przejdziesz do innej strony .
Ostatnio obejrzałem Idiokracje - ten film . Klepnij w łapke bo to ważniejsze niż jakaś merytoryczna wypowiedz której widać prowadzący forum nie potrzebują wśród urzytkowników .

astral_ghoust

Jakby ktoś chcial Star Wars najnowsze bo oglądałem z lektorem i mogę z czystym sumieniem polecić na tej stronie: http://rocket.tk/96e4455e

użytkownik usunięty
astral_ghoust

A masz tę łapkę, żebyś się wybił :-)

ocenił(a) film na 6
astral_ghoust

To sobie zmień sposób sterowania, przecież jest od tego przycisk.

ocenił(a) film na 1
gunia5

No toś błysnął, jeno nie w tym rzecz.

astral_ghoust

Masz całkowitą rację to dość tępe i chamskie - olanie użytkowników.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
astral_ghoust

Proponuję zamieścić na każdym forum PETYCJĘ z żądaniem powrotu do starej, zajebistej zresztą szaty graficznej!!! Tez mam dośc tych zmian-szczególnie, że po nich okazało się, że nie oglądałem połowy filmów, które dawno miły juz moją ocenę!!!

ocenił(a) film na 8
astral_ghoust

Dokładnie to samo myślę.

ocenił(a) film na 7
astral_ghoust

Uważam dokładnie to samo, wpisałam temat z pytaniami pod jednym z filmów, ale nie ma odpowiedzi ponieważ kto przegląda 100 stronę na której to pewnie jest! Co do tego tematu dałam łapkę w górę, ale aż głupio mi było za to ;)

użytkownik usunięty
astral_ghoust

Masz rację i inicjatywa jest słuszna, ale podejrzewam, że i tak w najbliższym czasie nie przywrócą starego systemu.
Poza tym to nie temat na takie forum.

ocenił(a) film na 8

ale pewnie bardziej odwiedzane forum niz portal filmweb.pl

ocenił(a) film na 8
astral_ghoust

Ten kto się podpisuje...daje ci łapkę w górę xDDDDDDDD

ocenił(a) film na 9
astral_ghoust

prawda, ogólnie dobry pomysł ale w praktyce kiepski. twój temat to potwierdza, mimo tego, że to forum o 7 gwiezdnych wojnach to twój temat niezwiązany w ogóle z filmem jest na pierwszym miejscu, tak samo jak teoretycznie temat typu "CGI ssie" zająłby pierwsze miejsce na filmach jak hobbit czy nowy terminator. Powinni pozostawić ten system sortowania ale domyślnym trybem powinien zostać "najnowsze". :)

ocenił(a) film na 7
astral_ghoust

Wprowadzono tę zmianę przede wszystkim dlatego, iż taki system pozycjonowania komentarzy występuje już w innych miejscach. Dlatego nie jest to ryzykowne wprowadzanie innowacji, a coś, na co ludzie patrzą bez cienia wątpliwości na innych portalach. Tutaj przynajmniej są to tematy, a nie poszczególne wypowiedzi, jednak problem, jaki się pojawia w przypadku komentarzy, obejmuje też w mniejszym zakresie to, co mamy na filmwebie. Mianowicie popularni użytkownicy dostają "lajki" od innych niezależnie od wartości merytorycznej postów otwierających wątki czy tego, jak wiele osób się z nimi zgadza. Jeśli ktoś dostatecznie aktywnie działa na rzecz rozpoznawalności swego pseudonimu i prowadzi dyskusje zyskujące poklask tych, którzy nie są, oględnie mówiąc, zwolennikami jakości, może liczyć na wysokie pozycje swoich tematów nawet w przypadku miernej ich zawartości. Wielbiciele niezbyt wyszukanego humoru czy "taniej sensacji" o wiele chętniej uczestniczą w przyznawaniu "łapek" niż poszukiwacze ciekawych interpretacji czy wyważonych opinii. Sam system układania kolejności nie jest złym pomysłem, ale każdy wynalazek wymaga rozsądku od jego użytkowników, a specyfika sieci zachęca ludzi do przewrotnego popularyzowania nie tego, co uznaliby za słuszne w niewirtualnej rzeczywistości.

użytkownik usunięty
Mr. President1

Skoro jest taki system w innych miejscach to ; czemu fillmweb robi tak samo ? . To dla mnie jest niezrozumiałe .

To co jest teraz na Filmwebie jest kompletnie nieczytelne. Pamiętam dawny wygląd - o wiele lepszy. Teraz oczy po prostu bolą. Białe tło i nieczytelne posty. Masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones