PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5983}

Gwiezdne wrota

Stargate
7,2 69 995
ocen
7,2 10 1 69995
5,9 15
ocen krytyków
Gwiezdne wrota
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota

Film jest oczywiście klasyką filmu Science Fiction, a jego efekty specjalne pozostaną niedoścignione(niestety)
dla polskiej kinematografii jeszcze przez lata(kto wie, kilka? kilkanaście?). Nie da się jednak ukryć dużej dawki
naiwności, która aż bije po oczach przy wielu scenach. Mimo to oglądało się bardzo przyjemnie. 8/10

Doom676

To jest lekkie w odbiorze science-fiction. Naiwność jest wpisana w tego typu filmach. Nie można czynić z tego tytułu zarzutów.

ocenił(a) film na 8
marcin261287

Tak, wiadomo, że na tego typu produkcje trzeba patrzeć na luzie, z przymrużeniem oka

Doom676

Gdy ogląda się ten film na pirackim VHS-ie w połowie lat 90-tych, to robi on gigantyczne wrażenie, które przy obecnej technologii i jakości DVD potrafi uznać wyższość tego filmu. No i ten KR, znowu taki twardziel! Jeden z moich ulubieńców z lat 90!

elmo81

DVD jest już tak samo przestarzałe, jak VHS. Witamy w 2015 roku ;)

ocenił(a) film na 8
Doom676

Trafna recenzja

ocenił(a) film na 9
Doom676

Gdy widziałam po raz pierwszy, byłam zachwycona! Wtedy nawet lekką ręką dałabym 10! Ale to było dawno... :)
Mimo wszystko pozostaję przy wysokiej ocenie, bo nawet po raz enty oglądane mnie zajmuje.

ocenił(a) film na 8
ira_fish_1

A ja po raz pierwszy widziałem w hicie na sobotę w TVP1. Masakra !

Gladiator1000

Współczuję ;)

ocenił(a) film na 8
marcin261287

He he :)

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

ogólnie klasyka.pewnie,że film ma wiele niedociągnięć ale chciał nie chciał jest klasyką. pozycja kultowa dla fanów SF.Ra genialny i nawet kiedyś kiedyś w remeku ciężko będzie o porównywalnego... nawet w serialu jak już był to tylko pod maską.... potencjał był na genialną trylogię.a poprzestali na jedynce.szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones