PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655432}
6,3 1 424
oceny
6,3 10 1 1424
6,9 7
ocen krytyków
Gwizdek
powrót do forum filmu Gwizdek

film obejrzałam na płytce dvd i chciałam ocenić, dlatego proszę o zmianę bo premiera już była. Generalnie produkcja na duży plus.

alkatraz

Widziałem ten film podczas "Anderart Festival" w Monachium. Spośród wszystkich polskich filmów krótkometrażowych, ten zasługuje na uznanie najwyższe. Naprawdę filmik z klasą.

ocenił(a) film na 7
alkatraz

oglądałem wczoraj w Rzeszowie na festiwalu i nawet po filmie można było porozmawiać z reżyserem :P

ocenił(a) film na 6
k_rach

Aktualnie leci na C+, więc już definitywnie po premierze ;)

Futbolowa

Dokładnie, ja właśnie dziś zobaczyłem go w Canal +, bardzo dobry dokument!

alkatraz

A mógł byś mi napisać na jakiej płytce on wyszedł ?

OLIN1

hej, ja wygrałam nagrodę na filmwebie, 3 płytowe wydanie (w którym zawiera się 16 filmów) Polskie debiuty 2012 . Tak to wygląda http://www.filmweb.pl/news/%22Polskie+debiuty+2012%22+ju%C5%BC+wkr%C3%B3tce+w+sp rzeda%C5%BCy-85889# pozdrawiam :)

alkatraz

Dzięki wielkie

alkatraz

Duży plus, ale przedstawienie sędziego jako wielkiego męczennika - a on tylko pół dnia w tygodniu tak się męczy. Zasygnalizowano tylko, że poza tym ma gównianą pracę. Ale za to dziewczyna ładna (wcale niepodobna do niego hehe jak chce matka).

ocenił(a) film na 5
skalorek

Właśnie nikt się tutaj nie męczy. Sędziowanie dla tego chłopaka to pasja, odskocznia od szarej codzienności i mimo, że bywa ciężko, że narzeka (kto nie?) to on to sędziowanie kocha. I o tym jest ta etiuda wg mnie.
Btw nie wiem co za baran wpisał, że to film dokumentalny.

millencolin

Pewnie dlatego, że jest to film dokumentalny :P
A Marcin (główny bohater) jest kolegą reżysera Grzegorza Zaricznego (który również sędziuje w wolnych chwilach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones