PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774950}

Fullmetal Alchemist

Hagane no Renkinjutsushi
4,8 4 066
ocen
4,8 10 1 4066
Hagane no Renkinjutsushi
powrót do forum filmu Hagane no Renkinjutsushi

Niestety tak rozwiniętej i spójnej historii napełnionej emocjami silnie pokazanymi relacjami więzią i wyraźnymi charakterami nie da się pokazać na hollywoodzkim czy innym efekciarskim ekranie. Jest jeszcze inny motyw który mówi o porażce tego filmu muzyka, ta budowała potężny klimat wręcz baśniową formę co sprawiało że anime było na swój sposób inne i niesamowite. Ale przede wszystkim faktem jest iż współcześni reżyserzy to większości niepojmujące głębi hieny łapiące się sprawdzonych pomysłów których nie potrafią zrealizować bo nie umieją ich czytać, a to z kolei sprawia że nie ważne ile by efektów upchali zrobią kicz i kubeł wymiocin sprzedanych pod nazwą genialnego tytułu bluźniąc tym samym przeciw jego autorowi i jego twórczości a niezaznajomionym z tematem ludziom pozostawiając niesmak i odrzucając od tytułu mimo iż go nie widzieli bo widzieli film bardzo ale to bardzo źle wykonany i to film zapadł im w pamięć nie pierwowzór który z góry przez film uznali za zły.

ocenił(a) film na 3
Grzybu111

Po obejrzeniu filmu nie dość że zgadzam się z przedmówca to dodam tylko jedno:
Myślałem że "Death note" film był słaby ale ten to dramat. Może dla ludzi
Nie znających anime może wydawać się ok ale dla mnie porażka.

ocenił(a) film na 7
madhuan

Znam anime i przyjemnie mi się oglądało ten film.

ocenił(a) film na 3
Hareal

Może nie bardzo pamiętasz fabułę, nie dość że bardzo ją zmienili to bardzo uprościli
Jak jeszcze wydarzenia do lab.5 były w miarę, no może straszę spłycenie chstori chimery,
to wszystko to co się działo w lab.5 to porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones