PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687554}

Haker

Blackhat
5,4 24 158
ocen
5,4 10 1 24158
4,9 11
ocen krytyków
Haker
powrót do forum filmu Haker

typowy prosty australijski mięśniak bez wyrazu udaje hakera,:) rozwalały mnie ujęcia jak patrzył w monitor i udawał mądrego, niestety źle że akurat jego wytypowali, a dodatkowo film się dłuży niemiłosiernie:s

pp807

zgadzam się, film jest nudnawy niestety i słabo wciąga ;( dla mnie tez 3/10. pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
pp807

Typowy prostak to zaczyna zdanie z małej litery. A tak w ogóle to skąd możesz wiedzieć jaką wiedzę informatyczną on posiada i czy trzeba być hakerem żeby zagrać hakera. Film na czasie bo dzisiaj programiści stanowią największe niebezpieczeństwo. Niedługo dojdzie do tego że jedna osoba przed komputerem wygra wojnę. Nie no żenada poco ja tu wchodzę w dyskusję.

ocenił(a) film na 3
soulfly777kris

Kolego nie zrozumiałeś mi ten aktor akurat do tej roli nie pasi i to moje zdanie zresztą odpowiedziałeś sobie na pytanie na koniec XD

soulfly777kris

Typowy przedstawiciel filmwebu, który sam strzela byki, a innym wytyka....poco to ci się chyba jajka z zachwytu nad tym szitem.

ocenił(a) film na 6
marulek

Film jakiś taki bez ikry nijaki, Mann robił lepsze filmy.
Do zobaczenia tak na raz z braku laku.

pp807

hahahahaha sie pisze przez ch - inteligencka kupo ... chachachachacha...

ocenił(a) film na 3
Emaus

co masz na myśli to mówiąc Emaus? haker czy ha ha ha bo jak haker to kupa z ciebie nie inteligentna a jak hahaha obydwie formy są poprawne

pp807

Nie konwersuje z inteligencja dla ktorej okreslenie - kupa - to przyjazne, wielce pieszczotliwe zdrobnienie !

ocenił(a) film na 3
Emaus

a co mam płakać z tego powodu?! że mnie tak nazwałeś:)

pp807

Ja jestem ONA !

ocenił(a) film na 3
Emaus

uuuu to zmienia postać rzeczy heloł;-)

pp807

buzi !

ocenił(a) film na 3
Emaus

o Get Hard też oceniłem na 8 , Idę na 3, a igrzyska na 1, podobnie ;) to Ci wybaczę tego Chrisa Hemswortha bo jesteś kobietą a on przystojniacha, jakby zagrała Carmen Electra hakera też bym też tak samo się zachował:P

pp807

Calus !

pp807

Pochwal się swoimi umiejętnościami, dzieciaku :-) !

ocenił(a) film na 4
pp807

Zgadzam sie z tym, ze film slaby, nudny i mozna usnac po kilkunastu minutach. Sam Chris Hemsworth jest calkiem niezlym aktorem. Mnie on w roli hakera nie przeszkadzal. Nie mial tu wielkiego pola do popisu. Rola mlodziutkiej Chineczki draznila mnie niemilosiernie i to ona wyglada na zbedna postac w calej opowiesci...jedynie tylko do milosnego watku.

A tutaj Chris w innej roli ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=wkFjwn-4R4g

Iguana_

Młodziutka Chineczka miała w czasie kręcenia filmu 36 lat :P Uważam, że zagrała bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 4
Lokepine

Nie dałabym jej 36 lat, ale Azjatki wyglądają bardzo dziecięco. A jak miała wtedy 36 lat, to dokładnie mój obecny wiek ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones