PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=64}

Halloween - 20 lat później

Halloween H20: 20 Years Later
5,9 11 727
ocen
5,9 10 1 11727
4,8 8
ocen krytyków
Halloween 20 lat później
powrót do forum filmu Halloween - 20 lat później

Wytłumaczcie to w koncu bo denerwuje mnie ten michael...Czemu on ciągle wstaje?> rozumiem ze to demon ale da sie przecież go zabic do jasnej cholery z shotguna dostaje wstaje dostaje 20 kul wstaje zostaje spalony wstaje na elektryce wstaje wybuch samochodu wstaje no ludzie kochani.. to jak by zrobili film Michael vs Jason to co Jason by go nie zabił bo co michael robi? wstaje

ocenił(a) film na 2
MasterSexay

Jest kilka filmów o potyczne Michaela vs Jasonem, ale nasłynniejszym wedłud wtajemniczonych jest "Friday the 31st: Michael vs. Jason. Tu masz link:
http://www.youtube.com/watch?v=mjGijTpwVSg

ocenił(a) film na 6
MasterSexay

to pewnie taka symbolika, dr Loomis wspomniał że Mike jest złem w czystej postaci a zło nigdy nie umiera...może być co najwyżej uśpione na jakiś czas :)

MasterSexay

Myers jest człowiekiem ogarniętym przez siły zła.
W szóstej części masz mniej więcej wytłumaczona jak działa Myers i czemu nie może zginąć. Generalnie chodzi o to, że on nie może umrzeć dopóki nie wybije wszystkich członków jego rodziny.

ocenił(a) film na 1
Ciyencia

Powinni skończyć na trójce. Każda następna część to mentalny gwałt ananalny dla umysłu.

ocenił(a) film na 6
_Lennox_

Bo pewnie srałeś w gacie oglądając te filmy

ocenił(a) film na 1
Sebastian_O_filmweb

To coś co napisałeś to poziom dna. Nie wciagniesz mnie w dyskusję na swoim poziomie.

ocenił(a) film na 6
MasterSexay

Debil debil po prostu debil Loomis mówił że to nie człowiek a film naprawdę trzyma w napięciu i jest świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones