PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6009}
6,8 33 989
ocen
6,8 10 1 33989
7,2 23
oceny krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

proszę o szacunek do Carpentera i zmiane tej błazenady... Halloween to Halloween i zawsze będzie kojarzone tylko z tym tytułem!!! Poza tym, kto w ogóle wpadł na tak durny pomysł i postanowił to przetłumaczyć?? no przecież dajcie spokój...

pinhead13

To jest chore !!! Gdy zobaczylem tytul to ominalem szerokim lukiem. Jednakze przypadkowo zobaczylem opis i szok !!! To Halloween a nie zaden zbieg !!!

użytkownik usunięty
piotrszmidt16

zbieg bo zbiegł z psychiatryka a niebezpieczny bo nie był bezpieczny ;P Nie no, nabijam się. Takich kwiatków jest pełno jeszcze

ocenił(a) film na 8
pinhead13

Wiesz może, gdzie można zdobyć wersje Unrated Halloween 4 i 5 ?

Halloween 4: Powrot.. - prawie każdy widział wersje 88 minut.
A to jest niepełna wersja. Brakuje 14 minut.
Film w pełnej wersji 102 minuty zawiera o wiele więcej okrucieństwa niż poprzednie części,
ale większość scen jest dopiero w wersji UNRATED - 102 minutki.
Jest to pierwsza część jaka ogladalem na VHS. W wersji 88 minut jest tak pocięty,
ze na początku myślałem ze to sensacja. Do dziś nie wydali LEGALNIE pełnej wersji.

To samo dotyczy 5 części. Wszędzie wersja 96 minut, a wersji Unrated trwa 108 minut.
Brakuje więc 12 minut. Film jest o wiele mocniejszy w tej wersji podobnie jak 4 część.
I w wersji Unrated mocniej łączy się fabuła 5 i 6 części (znak Thorne)

ocenił(a) film na 9
pinhead13

Halloween został wydany juz dosc dawno temu na vhs jako "Niebezpieczny zbieg"... z tego co wiem, krążyły tez pirackie kopie wydane jako... "Zaduszki". Heh, ci polscy tłumacze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones