PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 844
oceny
6,7 10 1 77844
5,9 32
oceny krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Oby zrezygnowali z tego filmu. Są postaci których po prostu nie można zastąpić innymi aktorami. To po prostu będzie źle jeśli inny aktor będzie grał Hana.

rafiki_

Zgadzam się, dodatkowo proponowani aktorzy nawet w 10% nie mają nic podobnego z Harrisona Forda. Niech zrobią spin-off, ale jako grę komputerową, będę na tak.

LordWieslaw55

O to jest dobry pomysł w grę bym chętnie zagrał

ocenił(a) film na 10
rafiki_

płacz nad brakiem forda nic nie zmieni ,ten film ujrzy światło dzienne . Ten temat jest płaczem na poziomie podstawówki

użytkownik usunięty
Gokussb

jaka to głęboka myśl,,,,,,,,,film a rzaczej temat SW jest bezlitośnie eksploatowany,,,tu jest problem.
A Han Solo to Harrison Ford małolacie

ocenił(a) film na 10

Przecież to film o młodości Hana Solo , więc to oczywiste by był małolat jak twierdzisz . I to NIE jest i nigdy nie był problem . Jeżeli dla ciebie filmy o młodości Hana Solo to tylko epizody 4- 6 to many o czym gadać dalej .

ocenił(a) film na 4

Ja tam myślałem, że Han Solo to postać fikcyjna, a dziadek Ford niespecjalnie już nadaje się do grania młodzieńca.

ocenił(a) film na 10
Sajgoniarz

Tak ford nie nadaje sie do grania młodzieńca , jednak jego fani nie wyobrażają sobie nikogo innego poza nim w roli hana solo .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

https://www.youtube.com/watch?v=lg_FoEy8T_A

ocenił(a) film na 6
ROBERTHUNT

Z tego co wynika , tak zapamięta legendarnego Hana Solo Twoje gimbusiarskie pokolenie, my starzy wyjadacze wolimy jednak zapamiętać Jego w oryginalnej postaci....

ocenił(a) film na 10
ROBERTHUNT

'' tak zapamięta legendarnego Hana Solo Twoje gimbusiarskie pokolenie ''
Jakbym należał do gimbusiarskiego pokolenia NIE zaczął bym , przygody z sw od starszej trylogii sw . A zacząłem przygodę z sw od starszej trylogii więc pudło nie udało ci sie zabłysnąć

Ten link który podałeś NIE jest oparty na filmie o solo , tylko to jest fanowskie dzieło .

''my starzy wyjadacze wolimy jednak zapamiętać Jego w oryginalnej postaci.''

Jako że JESTEM starszym pokoleniem sw [ w co pewnie zwątpisz ] , dla mnie kluczowa rola Hana Solo nie była nigdy w starszej trylogii .

ocenił(a) film na 10
ROBERTHUNT

Tylko że JA nie przywykłem do forda na tyle żeby NIE wyobrazić sobie nikogo poza nim w roli Hana Solo .

użytkownik usunięty
rafiki_

Po prostu za bardzo przyzwyczaiłeś się do Harrisona Forda w tej roli, poza tym Hana Solo naprawdę przydałby mu się Spin Off

Jestem jak najbardziej na tak, jeśli ten spin off to będzie gra a najlepiej książka ale film jednak wolałbym np o Boba Fettcie albo chociażby Darthcie Maulu lub Greviousie. Steven Spielberg powiedział niedawno że "Jest tylko jeden Indiana Jones i jest nim Harrison Ford" i według mnie to samo odnosi się do Hana Solo.

użytkownik usunięty
rafiki_

To bardzo ciekawe, bo w jego "Ostatniej Krucjacie" młodego Indianę zagrał River Phoenix.

Ale tylko w krótkim urywku filmu, kiedy pokazują jego przeszłość a nie w całym filmie albo nawet połowie.

użytkownik usunięty
rafiki_

Co nie zmienia faktu, że zagrał, więc mówienie o "tylko jednym" Indiana Jonesie jest zwykłym pieprzeniem.

No w pewnym sensie masz rację ale to nie zmienia faktu że River Phoenix grał tam tylko przez krótki urywek filmu, a poza tym ten temat jest o Hanie Solo a ja po prostu użyłem cytatu, odrobinę nietrafionego.

rafiki_

Indiana Jones zawsze będzie jeden, nawet jeśli w retrospekcji zagra go jakiś inny aktor... to samo się tyczy Hana Solo.

LexieNettle

Masz rację, ale z drugiej strony nie widzę w tym powodu, dla którego nie wolno kręcić przygód postaci, ale z innym aktorem, o ile będą to przygody warte obejrzenia.

Micman1995

Dla mnie mogliby się zabrać za coś nowego, a nie próbować się wybić na cudzych sukcesach.

LexieNettle

Też prawda.

ocenił(a) film na 10
LexieNettle

A na jaką nowość liczysz ?

ocenił(a) film na 8
rafiki_

Kronikach/Przygodach młodego Indiany Jonesa, doktor Jones też nie był grany przez Forda

mistrz_sheldon

W jednym odcinku był ;-)

ocenił(a) film na 8

Jasne, ale uważam, że spin-off powinien załatwić kilka wątków tzn. można wpleść tam Bobę- Fetta/ Greedo i od razu zadowolić fanów, którzy chcą zobaczyć te postacie. Postacią, której zdecydowanie przydałby się spin-off i śmiem twierdzić, że byłby on skazany na sukces, to film o Kenobim z Ewanem McGregorem!

ocenił(a) film na 6
rafiki_

Nie nakręcaj się tak, Harrison nie jest bogiem. Nie podoba Ci się ten pomysł, nie oglądaj. Kręcą tyle filmów, że możesz obejrzeć coś bez narzekania(chociaż w Twoim przypadku może być ciężko). Pozdrawiam

oskar_fw

Dobra ziomuś spokojnie bez obrazania i tak obejrzę i pewnie mi się spodoba i czekam na ten film. Po prostu nie lubię czegoś takiego w filmach że zawsze kogoś grał jeden aktor i później dają innego aktora nawet niezbyt podobnego i ze niby to jest ta sama osoba. A tak BTW bardzo bym chciał żeby nakrecili film o Bobie Fettcie.

rafiki_

Rozumiem, że nie przepadasz za taką zmianą aktorów, bo trudno jest się odzwyczaić i to już nie jest to samo, ale "oryginalnego" aktora nie da się odmłodzić niestety.

użytkownik usunięty
rafiki_

jest tylko jeden Harrison Ford i jest nim Han Jones !! A nie, pokręciło mi się...Indiana Solo? Nie, też nie...

LUCAS!! Czemu rozbiłeś dwa złote jaja za jednym zamachem?! Cokolwiek zrobią z tego dalej, zjadliwe to już nie będzie...

ocenił(a) film na 7
rafiki_

Skoro ma być to film o MŁODYM Hanie Solo, to chyba trudno, by zagrał go Harrison Ford? Poza tym, aktor wcale nie musi być wizualnie podobny do swojego "poprzednika", ważne by wczuł się w rolę.

skalp_el

Valerian też nie podobny do komiksowego oryginału i co? I wyszło tragicznie. :P Także jakieś podobieństwo optyczne powinno być zachowane (co prawda to space-opera, ale nadmiar operacji plastycznych szkodzi, co jako "skalp_el" powinieneś rozumieć. ;)) Ponadto dobrze by było, żeby jak napisałeś "wczuł się w rolę" - Ciągłość postaci by się zachowała. :)

ocenił(a) film na 7
kwadracik

Nie czytałem Waleriana więc nie wiem jak wyszło. No i nie oglądałem też :D

ocenił(a) film na 7
skalp_el

Gdy przeczytałem, że Alden zagra Hana to się ucieszyłem, znałem go z Ave Cesar! i uważałem, że jest idealny do tej roli, mimo braku super podobieństwa do Forda. Teraz, po seansie, mogę to potwierdzić: SPRAWDZIŁ SIĘ :)

ocenił(a) film na 10
rafiki_

Dla mnie też pomysł na ten film jest co najmniej chybiony, raz że film jako taki nie będzie zbyt efektowny ani ciekawy, a dwa to ryzyko spieprzenia najlepszej postaci filmowej wszech czasów. Wśród tej nowej short listy kandydatów to tylko Taron Egerton jest w stanie dźwignąć tę rolę, albo jest inna opcja nie wiedzieć czemu pomijana przez castingowców to Anthony Ingruber - klon Forda! On byłby idealny. W innym wypadku ten film będzie porażką, z reszta i tak czuję, że to nieuniknione... marne szanse by ten film się udał.

ewej

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Doboru aktora? ;) poczekamy, zobaczymy.

ewej

Przepraszam, nie zauważyłem że odpisuję na starszy komentarz, kiedy nie było wiadomo, komu trafi się rola.

ocenił(a) film na 10
Micman1995

Nic się nie stało. Nadal myślę tak samo jak wtedy co pisałam ten komentarz. Film o Hanie to strata czasu. Co on wniesie? Oprócz garści zielonych dla Disneya, of kors. Han to Ford, a nie jakiś chłystek.

ewej

:) Może coś wniesie, tzn. mam nadzieję, To prawda, że Disney chce zarobić na filmie jak najwięcej, robiąc film który przyciągnie jak najwięcej widzów, nie zastanawiając się czy rzeczywiście jest to dobre dla uniwersum (aczkolwek jak dla mnie okej, ale ostatecznie będę mógł się wypowiedzieć po filmie).

ocenił(a) film na 9
rafiki_

Podobno ma to zagrać Alden Ehrenreich.

zentor1

Niedość, że niepodobny to jeszcze niski... Film będzie porażką.

Woops_Piwko

Jedynym aktorem, który tyle o ile wyglądowo by się nadawał jest chyba Anthony Ingruber

http://www.eonline. com/eol_images/Entire_Site/201568/rs_1024x759-150708082500-1024.Anthony-Ingruber -Young-Harrison-Ford-Age-of-Adaline.jl.070815.jpg

ocenił(a) film na 10
Woops_Piwko

nie dramatyzuj tak

ocenił(a) film na 10
Woops_Piwko

zachowujesz sie jak dziecko na poziomie podstawówki

rafiki_

Proszę.. nie da się tego słuchać to samo wszyscy mówili o nowym Batmanie, Bondzie itd

Mixerslayer

Tylko że nowy Batman to film z innego uniwersum niż poprzednie i aktor nie zastępuje innego tylko gra Batmana od nowa a w Bondzie to nie wiem jakoś juz się przyjęło ze aktorzy się ciągle zmieniają ale w star Wars jakoś nie mogę sobie wyobrazić aldena ehrenreicha w roli Hana, tylko Ingruber jest w miarę podobny. No ale trudno trzeba mieć nadzieję że chociaż fabuła będzie ciekawa to film może i będzie dobry.

ocenił(a) film na 8
rafiki_

Ale w SW np. w grach, animacjach, słuchowiskach, w spin offach kto inny gra te postaci. Przecież w The Force Unleashed nie ma glosu Carrie Fisher tylko innej aktorki.

ocenił(a) film na 9
rafiki_

zgadzam się z Tobą. tym większy absurd, że młody Han Solo grał w starej trylogii...no przecież nie miał więcej niż 35 lat...

rafiki_

Ach jaka szkoda że nie wybrali Anthony'ego Ingrubera .

Zdjęcie : http://naekranie.pl/wp-content/uploads/2015/09/anthony-ingruber-i-harrison-ford- 600x600.jpg?x84632

Poza niesamowitym podobieństwem , jest także zdolny aktorem - Choć mało znanym, ale to uważam za plus.

Z wymienionej listy na Filwebie ewentualnie Elgort,

Dla mnie ten aktor którego wybrali, jest nierozumieniem .

ocenił(a) film na 5
buterfly

Ej, ej my tu tak pitu pitu o odmłodzeniu Hana Solo, a co z Chewiem!!!! Przecież to kluczowa postać, gdzie oni znajdą drugiego takiego Chewbacce! Nikt już nie zrobi tak sam "AWWWWRRRWWRRRWW" jak Chewie :< [*]

ocenił(a) film na 10
buterfly

Nie wiem jak ty ale nie ogarniam wogóle tego płaczu nad brakiem forda ,i wątpliwości do fabuły .

Dla mnie taki pogląd to jest na poziomie podstawówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones