PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 921
ocen
6,7 10 1 77921
6,1 35
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 6
Mishoor

"No i co złego dostrzegasz w zarobku ?? Tu przynajmniej w filmie o solo jest sporo nowości , nie to co TFA i TLJ "

W wszystkich tych filmach suma nowości i powtórzeń się zeruje. W właściwie wszystkich tych filmach pojawia się masa nowych postaci, lokacji i jakiś nowych schematów fabularnych ale wszystko uzupełnia powtarzalność czasowa, w sensie imperium, szturmowcy, sokół millenium i stara gwardia.

"Czyli jak ty uważasz to za bezsens , znaczy że jest tak ?? . Otóż nie . Dla ciebie TFA i TLJ są nowością i nie dostrzegasz nic z schematów z najstarszej trylogii . "

Nie są dla mnie nowością a o powtórzeniach i schematach w tych filmach mogę ci napisać referat. Dostrzeż też że niektóre schematy pojawiają się także w Solo ;)

"Łotr 1 przynajmniej ma to czego brak w tfa i tlj . "

Czyli co? Nazywasz to rozbijaniem wypowiedzi na czynniki pierwsze? Chcesz kontrargumentować ale nawet nie wiesz co kontrargumentujesz, nie wiesz co chcesz napisać i zostawiasz zdania urwane w połowie nie kończąc ich? Co kolego? "Słowacki wielkim poetą było?" tak?


"Sprostuje cie bo TFA to Nowa nadzieja 2.0 , zaś tlj to imperium kontratakuje i powrót jedi oraz mroczne widmo w jednym . Więc tam NIE ma nic nowego "

I tu przestają ci odpisywać, identyczny sposób pisania co Gokussb, to charakterystyczne "NIE" ;) Mam cię, już za dużo ze sobą pisaliśmy...


Albo odpisze i yebać, bo to jest parodia:

"Przecież piszesz tu o innym klimacie zupełnie niż sw . Gdzie tu sens ?? "

Co ma klimat do określania bohatera? Główne epizody to historia Skywalkerów? Zaprzeczysz? 1-3 to origin story Vadra czyli Anakina, 3-4 to historia Luka a 7-9? Ben Solo czyli potomek Lei Skywalker...

"Żadne wyliczenie tylko pisałeś co ci ślina na język przyniosła . "

Podałem argumenty, odpisałem na każdy i go zaorałem jak i teraz to robie, nie przeszkadzaj.

"Wystarczy ?? Czy mam jeszcze bardziej rozbić twoją wypowiedz na czynniki pierwsze ??? "

Oczywiście, możesz mi nawet każde słówko opisywać, byle byś umiał to robić a nie dawał mi kolejną porcje sklejki zdań bez sensu na którą bez problemu odpiszę.



WTTW_FILM

''W wszystkich tych filmach suma nowości i powtórzeń się zeruje. ''
Jak już twierdzisz że we wszystkich filmach jest suma nowości , to wyjaw co nowego jest według ciebie w TFA i TLJ .

''W właściwie wszystkich tych filmach pojawia się masa nowych postaci ''
Rey i Kylo Ren Snoke to dla ciebie nowe postacie ?? to z niczego sobie wzięte postacie i tyle .

''lokacji i jakiś nowych schematów fabularnych ale wszystko uzupełnia powtarzalność czasowa, w sensie imperium, szturmowcy, sokół millenium i stara gwardia. ''

To co podałeś to jest Nowa Nadzieja 2.0

''Nie są dla mnie nowością a o powtórzeniach i schematach w tych filmach mogę ci napisać referat.
Te powturzenia nie ma powinny mieć miejsca
''Dostrzeż też że niektóre schematy pojawiają się także w Solo ;) ''
Niby co dostrzegam ??

''Czyli co? Nazywasz to rozbijaniem wypowiedzi na czynniki pierwsze? ''
A o wszem
''Chcesz kontrargumentować ale nawet nie wiesz co kontrargumentujesz ''
Chłopcze nie ucz mnie jak kontrargumentować, kiedy ciebie nie było na świecie , to ja już z netu korzystałem .

''nie wiesz co chcesz napisać i zostawiasz zdania urwane w połowie nie kończąc ich? Co kolego? "Słowacki wielkim poetą było?" tak? ''
Jak już uważasz sie za znawce jak należy argumentować,przez internet to podaj z jakiejś dziedziny jest .

''I tu przestają ci odpisywać, identyczny sposób pisania co Gokussb, to charakterystyczne "NIE" ;) Mam cię, już za dużo ze sobą pisaliśmy...''
Jakbyś umiał myśleć zrozumiałbyś,że NIE jesteśmy tą samą osobą,tylko krewnymi .
''
Co ma klimat do określania bohatera? Główne epizody to historia Skywalkerów? Zaprzeczysz? 1-3 to origin story Vadra czyli Anakina, 3-4 to historia Luka a 7-9? Ben Solo czyli potomek Lei Skywalker... ''

Klimat ma akurat wiele bo TFA i tlj to pwtórka to co było w 4,5 6 1 .

''podałem argumenty, odpisałem na każdy i go zaorałem ''
Nigdzie NIE zaorałeś,tylko podajesz to samo co wcześniej mając nadzieje że ja sie przymkne . Tak wcale nie jest i nie będzie

''Oczywiście, możesz mi nawet każde słówko opisywać, byle byś umiał to robić ''
Chłopcze nie wiesz nawet co piszesz,i myślisz że jesteś kozakiem .
''nie dawał mi kolejną porcje sklejki zdań bez sensu na którą bez problemu odpiszę. ''
Jeśli twój tok myślenia ci pokazuje,że ja pisze bez sensu , to dziwny z ciebie typ .

Wystarczy ?? Czy mam cie rozbić ponownie ??



ocenił(a) film na 6
Mishoor

Te powturzenia nie ma powinny mieć miejsca

*Powtórzenia

I naucz się pisać.

Tym razem to nie kontrargumentacja, ty mnie po prostu atakujesz, nie chce mi się na ciebie tracić czas, podałem sporo sensownych odpowiedzi, nie umiesz dyskutować i po prostu chcesz na siłę dowieść swojej racji, fakt każdy ma do niej prawo ale twoja racja to po prostu udowodnienie że ja jej nie mam. Nic własnego, nic ciekawego, nic związanego z filmem, po prostu szczekanie.

WTTW_FILM

''I naucz się pisać. ''
Jakiej jesteś specjalności ??

''Tym razem to nie kontrargumentacja, ty mnie po prostu atakujesz ''
Atakowany sie czujesz ?? Z takim podejściem dziecko postępuje w wieku przedszkolnym,a nie dorosły facet .

''nie chce mi się na ciebie tracić czas, podałem sporo sensownych odpowiedzi, ''
Te odpowiedzi są sensowne jedynie według ciebie .

''nie umiesz dyskutować ''
Dziecko nie pouczaj mnie

'' i po prostu chcesz na siłę dowieść swojej racji ''
Nie i to zdecydowanie nie . Ja cie poprostu cytuje i kontynuuje to co zaczął Gokussb

''Fakt każdy ma do niej prawo ale twoja racja to po prostu udowodnienie że ja jej nie mam. ''
racja

''Nic własnego, nic ciekawego, nic związanego z filmem, po prostu szczekanie. ''
Nikt tu z użytkowników nie jest psem

ocenił(a) film na 6
Mishoor

"Z takim podejściem dziecko postępuje w wieku przedszkolnym,a nie dorosły facet . "

"Dziecko nie pouczaj mnie"

"Ja cie poprostu cytuje i kontynuuje to co zaczął "

Super argumenty (wcale nie atakowanie), dzięki za przyznanie racji w tym że jedynym celem twojego spamu jestem ja i moje zdanie. I tak wiem że kontynuujesz to co zacząłeś, Goku, nowe konto?

WTTW_FILM

''super argumenty (wcale nie atakowanie), dzięki za przyznanie racji w tym że jedynym celem twojego spamu jestem ja i moje zdanie. ''

Nigdzie ci racji NIE przyznałem

''nowe konto? ''
Lepiej sie zastanów komu wierzysz ,kolesiowi co ma logikę schizofrenii na tych co uznają łotr 1 i han solo czy mi . Bo jeśli wierzysz jemu ,to ty także będziesz typem dziwnym i nie zdobędziesz sy,patyków do gadki . I jestem Goku krewnym a nie nim

ocenił(a) film na 6
Mishoor

Nie czytam nawet tego co pisze Machu, po prostu nie interesuje mnie to. Widać że masz identyczny styl pisania (słaba gramatyka lub jej brak), podobnie szybko odpisujesz, dodatkowo Goku ostatnio zamilkł i pojawiłeś się ty. Charakterystyczne "NIE", człowieku, dziecko z podstawówki znalazło by podobieństwa i wyciągnęło wnioski.

"I jestem Goku krewnym a nie nim"
Czyli jeśli ty nie jesteś Goku, to upośledzenie jest u was rodzinne?

WTTW_FILM

''Nie czytam nawet tego co pisze Machu, po prostu nie interesuje mnie to. ''
To czemu masz go w znajomych ??

''Widać że masz identyczny styl pisania (słaba gramatyka lub jej brak), ''

Więc racz odpowiedzieć na moje pytanie
- Jakiej jesteś specjalności ??

''podobnie szybko odpisujesz, dodatkowo Goku ostatnio zamilkł i pojawiłeś się ty. ''
Goku za pewien czas długi powróci ,teraz trenuje sztuki walki . A ja jestem tu bo ponownie jak on,też lubie o filmach gadać
.
''Charakterystyczne "NIE", człowieku, dziecko z podstawówki znalazło by podobieństwa i wyciągnęło wnioski. ''
Nie przesadzasz ??

''Czyli jeśli ty nie jesteś Goku, to upośledzenie jest u was rodzinne?''
Nie ma u nas upośledzenia

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Nie pisałem tego wcale dla beki tylko na serio ,jak odbierasz to jako bekę to twoja sprawa ewidentna .

ocenił(a) film na 6
Mishoor

Goku, ja odbieram wszystko co piszesz jako beke, twoje wypowiedzi zaczynają się jak sensowna dyskusja ale szybko wyczerpujesz argumenty i tylko atakujesz przechodząc w trollowanie.

WTTW_FILM

''Goku, ja odbieram wszystko co piszesz jako beke, twoje wypowiedzi zaczynają się jak sensowna dyskusja ale szybko wyczerpujesz argumenty i tylko atakujesz przechodząc w trollowanie. ''

Tym postem pokazałeś że jednak Machufilmweb uwierzyłeś . Przeznacz swoją genialność na real zamiast na internet . To samo tyczy sie machufilmweb .

WTTW_FILM

''tylko atakujesz przechodząc w trollowanie.''
Udowodnij to szefostwu portalu ,że w moich postach są ataki i trollowanie . A oni sprawdzą czy masz racje ...

''Goku, ja odbieram wszystko co piszesz jako beke, twoje wypowiedzi zaczynają się jak sensowna dyskusja ''
Nie jestem Goku tylko Duke Nukem . I skoro moje wpisy odbierasz jaklo bekę ,to zaraz po machu filmweb jesteś dziwnym typem .

''ale szybko wyczerpujesz argumenty ''
Nigdy tak sie nie stało

WTTW_FILM

Taka propo Machu Filmweb to dziwny typ , bo jego logika brzmi

'' Ten kto uznaje han solo gwiezdne wojny historie,i łotr 1 to ma schizofrenie . ''

Lepiej sie z NIM nie zadawaj

ocenił(a) film na 1
Mishoor

Nie moja teoria brzmi (goku jest chory na schizofrenie) a reszta to twój wymysł gokus

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Jakie zeruje? TFA to chamski rimejk Nowej nadziei, a tlj to kompilacja motywów z V i VI. Takiego zrzynania z tak fatalnym skutkiem to kino dawno nie widziało.

No i niestety, spin-offy to jedyne, na co można jeszcze czekać od Disneya, bo tlj to taki gniot, że już 50 twarzy Greya lepiej obejrzeć albo zapowiadające się produkcje Vegi.

ocenił(a) film na 7
Witek_13

Przecież jest mowa dlaczego podpadl jabbie, imperium skonfiskowalo ladunek jabby ktory solo dla niego przemycal

ocenił(a) film na 10
Gangsteppaz

Tak jest mowa ale nie wiadomo jak do tego doszło . I fajnie będzie w to umieszczone w filmie . Gadać to ty umiesz ale na pewno nie mądrze .

Nie chcesz iść na ten film to NIE idź i przestań snuć swe czarne wizje .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

"I fajnie będzie w to umieszczone w filmie "

Już oglądałeś widzę. xd

"Nie chcesz iść na ten film to NIE idź i przestań snuć swe czarne wizje ."

Zabraniasz ludziom pisać w jednym temacie że mają obawy co do filmu i zmęczenia materiału a sam spamujesz na każdy komentarz i zakłądasz tematy o treści:

pod EP7
-Film ssie

pod EP8
-Film ssie
(wgl, ostatnio ci się podobał a tu nagle hejt?)

pod tym
-Film jest cudowny ale jeszcze go nie widziałem xd


ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Już oglądałeś widzę. xd

nie snuj czarnych teorii

''Zabraniasz ludziom pisać w jednym temacie że mają obawy co do filmu i zmęczenia materiału a sam spamujesz na każdy komentarz i zakłądasz tematy o treści:''

A może byś net przejrzał i znalazł byś info o tytule
Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". Jest pierwszy zwiastun filmu. Fani odetchnęli z ulgą ?

TFA i tlj to mierne podróbki i nie jest kontynuacja sw .

''Już oglądałeś widzę. xd ''

Ja sie ,myle rzadko a częściej mam racje

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Ty umiesz składać zdanie.
"Ja sie ,myle rzadko a częściej mam racje "

wTF

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

pisze tylko najszczerszą prawde tylko

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Ja pierdoIe, dąłem się zrobić, teraz juz wiem na 100% że to troll i to dobryy ;)

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

szefostwu portalu to udowodnij

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Przynajmniej wpadłeś w końcu, domyślałem się ale ciągnąłeś to tak bardzo i tak się starałeś że wyglądało to jakby na prawdę jakiś ułomny to robił. gratuluję bo się dąłem wkręcić.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

już nie jedni szefostwu portalu zarzucali , że jestem trollem . I nikomu sie nie udało tego udowodnić

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Hehe

ocenił(a) film na 6
Gokussb

I się nie dowiedziałeś jak do tego doszło i się nie dowiesz, taki ten film cudowny :)

ocenił(a) film na 10
Gangsteppaz

troll Machu filmweb spamuje swym płaczem w tym temacie

ocenił(a) film na 10
Gangsteppaz

sory za mój poprzedni wpis ale nie byłem ,wtedy w nastroju . ok ? .

Witek_13

Wiemy. Solo był imperialnym pilotem / oficerem, który zdezerterował i uwolnił Chewiego z niewoli, co w kulturze Wookiech oznacza life debt. Przynajmniej tak było zanim Disney kupił SW.

ocenił(a) film na 10
nbl_raziel

I o tym będzie ten film właśnie

ocenił(a) film na 6
Gokussb

To już wiemy wszystko po co oglądać XD dla efektów?

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Disney ma swoją wizje w sw

ocenił(a) film na 10
nbl_raziel

zobacz co troll Machu Filmweb wyczynia w tym emacie

WTTW_FILM

Argument o bezsensie robienia filmów "o postaciach, które i tak umrą" jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Ciekawa jest geneza powstawania bohatera, dlaczego jest taki jak jest

ocenił(a) film na 6
Pitti_3

-"Wszystko trzeba podać na tacy bo to ważne i ciekawe !!!!!!11!!!!!1!oneonoen!1"

-Jak jest podane na tacy - "Te nowe filmy to gupie są bo ogupiają wszystko podane na tacy i współczesny widz nie umie sam myśleć podczas seansu11111!!!!!11onenoeonoeon"

Tak to wygląda :*

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

skoro tak na to patrzysz to nie musisz tego filmu oglądać

ocenił(a) film na 6
Gokussb

chcę i go oglądnę ale nie nastawiam się do niego jak do czegoś wielkiego .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

twoja sprawa ja liczę na to że tfa i tlj będą zaorane i sie schowają

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Jak ciebie nie ciekawią tego typu filmy o bohaterach ,które zginął nie musisz oglądać .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Ja nie rozumiem po co kręcić filmy o postaciach które i tak wiemy że zginą? ''
Z takim podejściem pokazujesz że sw ci sie przejadły

ocenił(a) film na 10
mmurzyn17

Też bym chciał film o obi wanie zobaczyć . I jeśli film o solo gwiezdne wojny historie sie przyjmie ,to może szanse na film o obiwanie wzrosną i sie ukaże .

ocenił(a) film na 8
mmurzyn17

Tak.. To by było coś.. W końcu kupe lat dziełą dwa wydarzenia odnośnie urodzenia dzieci Padme i zaszycia się Obi wana na jednej z planet

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

No ja bardzo chętnie bym obejrzał film o młodym Palpatine. To dopiero byłoby wciągające. Doszukałem się jakiegoś filmiku na youtubie polskich fanatyków i tam podają, że w młodości nosił długie rude włosy, wychowywał się w bogatej i znaczącej rodzinie na Naboo, choć był zawsze egoistyczny i zarozumiały, przez co praktycznie nie miał przyjaciół. Żyjąc w odosobnieniu i chęci władzy doszukał się starych ksiąg o Ciemnej Stronie. W nie do końca określonych okolicznościach poznał Dartha Plagueisa. Ten wykrył w nim wrażliwość na Moc i uczynił swoim uczniem. Szkolenie dla młodego Palpatine'a skończyło się w typowo Sithowski sposób: musiał z zimną krwią zamordować całą swoją rodzinę. Później był jednocześnie urzędnikiem i młodym Sithem na Naboo. Gdy już uznał, że niczego więcej nie nauczy się od Plagueisa, zabił go we śnie. Od tamtej pory także posunął naprzód swoją karierę polityczną stając się mistrzem w ukrywaniu swojego prawdziwego oblicza ... Gdyby nakręcono film o tym, myślę, że przyciągnąłby wielu fanów - wszakże Sithowie i Ciemna Strona działają moim zdaniem bardziej elektryzująco niż historia rebeliantów z Łotra 1.

ocenił(a) film na 6

A może zamiast kolejnego filmu z serii "o każdym bohaterze" coś nowego? Przecież można o innych postaciach. Czy galaktyka zamyka się na 50 osobowej grupie i 4 planetach?

Poza tym, to się wydaje ciekawe jak to czytasz ale wyobraź sobie 2 i pół godzinny film o kurde zarozumiałym gnojku który tylko uczy się i chodzi po planecie i politykuje. No nudy... talaki klan w kosmosie trochę.

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Może dla dzieciaka twojego pokroju byłoby to nudne.

ocenił(a) film na 6
baba_yaga

Dzieciaka? Stwierdzasz to po czym? Uwielbiam ludzi którzy wbijają w centrum starej dyskusji z obelgą i zerową argumentacją.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Proponuje zatem zacząć czytać książki z serii Star Wars pisane od końca lat 80tych do teraz. Na ich bazie stworzono tak zwany Star Wars Expanded Universe z którego pomysły czerpią obecne SW animowane seriale i inne produkcje związane ze star Wars. Te książki to kawał dobrej zabawy a i dowiedzieć się można co kto kiedyż kim przeciwko komu i jak to wszystko się zaczęło. Praktycznie każdy bohater ma mniej lub bardziej wyjaśniona i opisana historie życia. Niektóre z tych książek są lepsze inne gorsze ale w sumie dają super wiedzę i zabawę na temat SW.

ocenił(a) film na 6
SanchezHefeGarcia

"Proponuje zatem zacząć czytać książki z serii Star Wars pisane od końca lat 80tych do teraz."
Mam ciekawsze życie i zajęcia niż czytanie książek dla nerdów.

"Na ich bazie stworzono tak zwany Star Wars Expanded Universe z którego pomysły czerpią obecne SW animowane seriale i inne produkcje związane ze star Wars."
Jestem ignorantem więc mnie to nie obchodzi, fakt mam świadomość że nawet w filmach czerpią z SKASOWANEGO kanonu i zmieniają na swoją potrzebę ale to nadal skasowany kanon więc czytanie go nie ma dla mnie sensu.


Słyszałem o kilku dobrych książkach z EU (tak to będę w skrócie nazywał) ale o tych gorszych też słyszałem i jest ich zapewne o wiele więcej niż tych dobrych :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones