PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 947
ocen
6,7 10 1 77947
6,1 35
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

I co malkontenci

ocenił(a) film na 8

Łyso wam teraz xD

ocenił(a) film na 3
karras

Tak jest mi lyso, zmarnowalem 16 zl i 2 godziny mojego zycia. Moglem sie w tym czsie drapac po doop*e i pic piwo.

ocenił(a) film na 8
nawieczor

To właśnie poziom hejterów xD

ocenił(a) film na 3
karras

odpowiedz mi na 2 pytania:
- dlaczego straszni bojownicy i banda przemytników nie połączyła sił i nie zaje*ała całego pociągu?
- skąd się wzięła ośmiornica wielkości planetoidy na krawędzi wiru galaktycznego?

ocenił(a) film na 7
nawieczor

1. Bo się nienawidzili? Bo tylko w jednym wagonie był towar? Bo nie było czasu na dogadywanie się?
2. A skąd się wziął ogromny robak na asteroidzie?

ocenił(a) film na 8
Gorn221

ci "straszni wojownicy" to byli rebelianci więc dlaczego mieliby łączyć siły z kimś kogo nienawidzą żeby dać im broń, oglądałeś w ogóle ten film?

ocenił(a) film na 3
karras

film pokazał w końcówce, że obydwie strony mogły dogadać się w 5 minut, nie oglądałeś do końca?

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Ale nie było czasu na dogadywanie się. Poza tym Han nie wiedział, że to rebelianci a nie zwykli złodzieje. Ile ty masz lat?

ocenił(a) film na 3
Gorn221

Bylo mnostwo czasu na dogadywanie sie. Po prostu nie ogladales filmu i konfabulujesz.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Był czas? Na tym pędzącym pociągu? Pomiędzy dwoma wrogimi grupami przestępczymi?

ocenił(a) film na 3
Gorn221

Wiem ze gimbazie trudno to zrozumiec ale taka akcje przygotowuje sie miesiacami o czym zreszta pare razy wspomniano w filmie.
Kolejny dowod na to ze ty wraz z kilkoma multi kontami filmu nie ogladaliscie i trollujecie po prostu bo temat jest na czsie. Ale co sie dziwic rodzice daja na jedzenie, daja piwnice, a na bilety do kina nie chce sie zarobic

ocenił(a) film na 7
nawieczor

I ty myślisz, że ją dogadywali z Enfys Nest? Ja pie*dolę, ich tam w ogóle miało nie być, ty kretynie.

ocenił(a) film na 3
Gorn221

Jesteś kolejnym multi trollem, który udowodnił że nie oglądał filmu.
Moja rada, sprzedaj gry w które grasz, a które piorą twój mały móżdżek i kup bilet do kina.
Obejrzyj film dopiero 2 dni po odstawieniu gier abyś mógł się w pełni skoncentrować na fabule.
W czasie filmu nie myśl o swoich nałogach, oglądaj film.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Won trollu

ocenił(a) film na 3
Gorn221

Ah... przepros mame za swoja glupote

ocenił(a) film na 4
nawieczor

obaj macie najeb@ne

ocenił(a) film na 3
Gorn221

- " Bo nie było czasu na dogadywanie się" serio?

- robaki są oparte na białku czyli węglu i krzemie (czyste sf, nie potwierdzone). Fakt, że ośmiornica mieszka w okolicy gdzie cytuję: "zderzają się obiekty wielkości planet" może oznaczać, że żywi się krzemem.
więc po co jej statek jako pożywienie?

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Ehh karmienie trolla xDD

ocenił(a) film na 3
a_kwitek

masz tutaj parę pytań które wypisałem na gorąco:
http://www.filmweb.pl/film/Han+Solo%3A+Gwiezdne+wojny+-+historie-2018-714149/dis cussion/film+jest+zmarnowan%C4%85+szans%C4%85+na+ciekaw%C4%85+histori%C4%99+z+un iwersum+SW,3006063

rozumiem że pokażesz głębię swojego intelektu pisząc wyjaśnienia pod wątkiem.

ocenił(a) film na 10
Gorn221

- skąd się wzięła ośmiornica wielkości planetoidy na krawędzi wiru galaktycznego?

A skąd się wzięły miecze świetlne, Jedi, Sith, planety zamieszkałe przez różne rasy, blastery itd, itd?
Kolego, to jest s-f.

ocenił(a) film na 3
Dorian_Mietczynski

1. nie ma wirów galaktycznych
2. nie ma ośmiornic w kosmosie
3. spróbuj stanąć tuż obok tzw trąby powietrznej (występują już w RP) i przeżyć, w kosmosie prawa fizyki się nie zmieniają.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

Ej

1.Tatooine i inne planety z uniwersum też tak na dobrą sprawę nie istnieją ;)
2.Nie ma takiej rasy jak Wookie
3. Spróbuj skoczyć w nadświetlną xDDDD

ocenił(a) film na 10
nawieczor

Dla jasności: zacytowałem odpowiedź usera Gorn211 i zadałem głupie pytania.
To jest s-f więc dla mnie mogą być w filmie i wiry galaktyczne i wielkie ośmiornice i nawet latające potwory spaghetti.
Trochę słabe jest ocenianie co może istnieć a co nie - w filmie gdzie wszystko jest fikcją.

ocenił(a) film na 3
Dorian_Mietczynski

są granice tej głupoty, miecze świetlne są teoretycznie możliwe a wiry galaktyczne czy ośmiornice żyjące w kosmosie nie.
W filmie nie wszystko jest fikcją jak mylnie uważasz. Takie nastawienie zdejmuje z producentów i scenarzystów, żądanie elementarnego powiązania logicznego wątków scenariusza i niesprzeczności ze znanym prawami fizyki.

nawieczor

Musisz byc bardzo smutnym człowiekiem.

Analaziowanie pieprzonej bajki, pod kątem praw fizyki, politologii, ekonomii, filozofii, nie tędy droga.

Radzę zapoznać się z pojeciem space- opery, ktora nie idzie w parze z twardymi prawidłami nauki.

Ludzie nie chodzą na takie filmy dla smutnych panów, co będą im nawijać przez pare godzin na ekranie o prawidłach rządzących egzystencją ale dla zabawy.

99,99% rzeczy w filmach pokroju star wars, avengers etc nie ma żadnej racji bytu podług jakiejs tam naukowej wykładni i co z tego?

Robisz wiwisekcje trupa tam gdzie nie ma to sensu, bo raz, że taka konwencja, gdzie puszcza sie wodze wyobrazni i może być wszystko, dwa jeżeli w filmie funkcjonuą sobie latające ośmiornice, włochate małpy kosmici i szabelki świetlne i są in universe logicznie podporządkowane okreslonym prawdiłom tego świata, które wymyśli twórcy dla uporządkowania i zwyczajnie zwiekszenia wiarygodności to mogą sobie tam byc nawet latające penisy.

ocenił(a) film na 3
xxxxxxxswew

Kolejny multi troll zaczyna swoj belkocik od stwierdzenia, ze musze byc smutnym czlowiekiem.
Dla was multi hipokryci kazdy kto ma inne zdanie musi byc smutny.

nawieczor

Oczekujesz od space-opery fantastyki na co najmniej poziomie lema albo dukaja.

Cos jakbys miał pretensje o to, że pomarańcza nie smakuje jak jabłko.

Ogarnij się.

Odnieś sie do tego, a nie piszesz jakies osobiste wycieczki co do tego kto jest trollem a kto nie.

ocenił(a) film na 3
Dorian_Mietczynski

Druga granica głupoty w konstrukcji "sci fi świata" to pokazanie struktury społeczeństwa które nie mogło by istnieć w żadnych warunkach.
Przykład z filmu: totalitarne imperium i przestępcze syndykaty które wszystkim rządzą.
Jest to piramidalna brednia.

ocenił(a) film na 9
nawieczor

@nawieczor , czytając Twoje posty doszedłem do wniosku ze jesteś bardzo ponurym człowiekiem ," nie ma ośmiornic w kosmosie" itd człowieku a klasyczna trylogia Ci się podobała ? Nie chce mi się zaglądać na Twój profil ale jeśli Ci sie podobała to jesteś hipokrytą nie ma przecież stworków typu Mistrz Yoda , Mocy Jedi itd. To jest film / filmy do tego żeby się na nich dobrze bawić a nie przeprowadzac jakieś chore chłodne kalkulacje.

ocenił(a) film na 10
BELIAL71

100 % racji masz tu

ocenił(a) film na 3
BELIAL71

Czytam twoj post i dochodze do wniosku ze musisz bardzo przypominac pelikana, skoro lykarz kazdy crap ktory wciska przenysl filmowy myszki miki.
Nie chce mi sie zagladac na twoj profil ale z tej belkotliwej wypowiedzi wynika ze musisz byc strasznym hipokryta skoro tolerujesz tylko opinie zgodne ze swoimi.
Na nic twoje chore kalkulacje widz ktory placi za bilety wymaga poziomu filmu ktory oglada.

ocenił(a) film na 9
nawieczor

Wcale nie toleruję opinii , które są takie jak moja tylko Ty wypisujesz głupoty . zresztą z tego co widzę to nie tylko moje zdanie . Zalecam trochę dystansu i mniej złośliwości , no chyba że jesteś człowiekiem , z którym nie da się rozmawiac a wszystko na to wskazuje .Współczuje Ci takiego podejścia do rozrywki na Twoim miejscu z Twoim podejściem dla rozrywki to bym na pogrzeby chodził .

ocenił(a) film na 3
BELIAL71

"Wcale nie toleruję opinii , które są takie jak moja"
"z Twoim podejściem dla rozrywki to bym na pogrzeby chodził"
Capi hipokryzją na całego. Naprawdę współczuję tak złośliwego podejścia do rozmówców na forum.

ocenił(a) film na 9
nawieczor

Nie pogrążaj się więcej kolego. Brniesz w ślepą uliczkę

ocenił(a) film na 10
BELIAL71

lol aleś mu przygadał

ocenił(a) film na 3
BELIAL71

Hipokryta ktory widzi dla mnie przyszlosc wylacznie na pogrzebach mowi ze brnie w slepa uliczke?
Wyjatkowo sie zgodze, nie poglazaj sie kolego wraz ze stadem multikont. Znajdxcie sobie jakas piwnice czy kostnice i gadajcie sobie tam razem.

ocenił(a) film na 9
nawieczor

Jakich multikont ???? Człowieku normalny jesteś ? z braku argumentów wymyślasz jakieś teorie ? Hahahaha

ocenił(a) film na 9
nawieczor

Syndykaty są kontrolowane "nieoficjalnie" przez Imperium coś jak Mafia - Władza. Polecam książki ze świata GW a nie tylko filmy

ocenił(a) film na 10
nawieczor

TFA i TLJ zobacz to sie przekonasz co znaczy rozczarowanie sw

karras

Bez przesady, aż tak dobry film to nie był żeby miało być łyso osobom, które od początku były do filmu sceptycznie nastawione. Lando i Chewbacca są świetni, ale fabularnie masa niedociągnięć, które ciężko zignorować wystawiając ocenę filmowi.

ocenił(a) film na 10
skuter1998

A byłaś \eś na tym filmie że takie ponure wnioski masz ?

Gokussb

Nie wypowiadałabym się w taki sposób jakbym na nim nie była

ocenił(a) film na 10
skuter1998

To wystaw ocenę w swym profilu skoro byłaś na tym filmie

Gokussb

wystawiłam zaraz po obejrzeniu 6/10 z komentarzem który argumentuje (na tyle na ile pozwala ilość znaków) taką a nie inną ocenę. Nie wiem czemu przy moim nicku ocena się nie wyświetla, ale przy twoim też jej nie widzę.

ocenił(a) film na 10
skuter1998

Ja jeszcze nie byłem na seansie tego filmu , ide pod wieczór w te niedziele . Po seansie na pewno ocenę wystawie

ocenił(a) film na 7
skuter1998

Może udostępnij swoje oceny?

ocenił(a) film na 10
Siwszu69

pewnie z jakiejś przyczyny skuter1998 woli mieć ukryte swoje oceny filmów .

ocenił(a) film na 10
karras

Jestem po seansie. Dostałem w tym filmie to co chciałem.

ocenił(a) film na 9
karras

Jeszcze nie widziałem filmu, za to widzę całą masę pozytywnych recenzji. Wyglada na to, że film wyszedł świetnie. Najdziwniejsze jest to, że kilka pierwszych najbardziej lajkowanych tematów to głosy krytyki ludzi którzy filmu nie widzieli a postawili na nim przysłowiowy krzyżyk

karras

Nie łyso. Jestem pozytywnie zaskoczona tym filmem. ;D

Stories >>>>> Sequele

ocenił(a) film na 9
cloe4

To już nie obowiązuje zasada Disney = zuo? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones