PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 951
ocen
6,7 10 1 77951
6,1 35
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie
ocenił(a) film na 9
Kylo_filmweb

Będzie ciężko. Nawet bardzo. Dlatego czekam tylko na ósemkę i dziewiątkę. Na Hana mam wy*ebane, ale jeszcze dam szansę...

ocenił(a) film na 10
elrond123

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/02/08/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-h arrison-ford/

Kylo_filmweb

Zgadzam się.
Dlatego z przyjemnością obejrzę film o nim.

Kylo_filmweb

Jak jak uwielbiam takie tematy :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Nie wiem jak ty ale nie ogarniam tej krytyki młodego na hana solo do tego filmu .

Gokussb

Też nie ogarniam zwłaszcza przed premierą :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Zobacz temat o nazwie Ten film nie powinien powstać . Jego autor jest przekonany że każdy ma wątpliwości do tego aktora i myśli że ja jako jedyny patrze na to pozytywnie .

Gokussb

Takie tematy to zwykłe zaśmiecanie forum - Również uwielbiam Forda w roli Hansa Solo ale nie mówię że nikt nie jest wstanie go zastąpić, bo do czasu premiery tej produkcji nie mamy porównania z innym aktorem .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Oczywiście racje tu masz jednak nie da sie ,wytłumaczyć tym płaczkom tego . Oni sobie niewyobrażaną nikogo poza fordem w roli hana solo .I tu sie zgadzamy w sensie ; Również uwielbiam Forda w roli Hansa Solo, ale nie nie mówię że nikt nie jest wstanie go zastąpić, bo do czasu premiery tej produkcji nie mamy porównania z innym aktorem .

Gokussb

Zauważ że takie tematy pojawiają się w każdy nowej produkcji, przy której już inny aktor/aktorka wciela się w dobrze znaną postać ;) - Wiec to nie wina danego aktora/aktorki bo obojętnie kto by zagrał i tak pojawiłby głosy lamentu .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Cóż ludzi trudno zadowolić

ocenił(a) film na 10
buterfly

zobacz na kolejny temat o nazwie Jest tylko jeden Han Solo i jest nim Harinson Ford ! . Jego autor też dramatyzuje

Gokussb

Ja też tam mówiłem że nowy aktor jest nieporozumieniem ;) - Ale jednak zmieniałem zdanie po jego roli w Ave Cezar, zbyt pochopnie oceniłem aktora ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

ok czyli na oczy przejrzałeś

Gokussb

Ufam również Disneyowi wybrali go też z niemałej liczy kandydatów ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Cóż ja ufam Disneyowi jeśli chodzi od op filmy sw , łotr 1 wyszedł im rewelacyjnie . Odnośnie trylogii nie ufam im

Do filmu han solo gwiezdne wojny historie, wiąże nadzieje by poprawić sobie nastrój po miernym TFA i tlj .

co ty na to ?

Gokussb

Jeżeli chodzi o Przebudzenie Mocy to rzeczywiście scenariuszowo nie porywał - Natomiast uważam że mieli rękę do castingu więc w tej kwestii im ufam ;)

ocenił(a) film na 10
buterfly

Przebudzenie Mocy rozczarowało mnie do tego stopnia że dałem 1\10 .

ocenił(a) film na 10
buterfly

zaś Ostatni jedi oceniłem na 5\10 .

Ale nie należę do sympatyków tego filmu i TFA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
buterfly

ja po łotr 1 też nabrałem dla Disneya zaufania jeśli chodzi o aktorów . I wierze że ten film sprawi że TFA i tlj będą zaorane i sie schowają

ocenił(a) film na 10
Kylo_filmweb

Następny czarnowidz

ocenił(a) film na 10
Kylo_filmweb

zerknij na ten artykuł
http://www.antyradio.pl/Film/News/Harrison-Ford-nie-chce-juz-grac-w-Gwiezdnych-W ojnach-17263

ocenił(a) film na 10
Kylo_filmweb

Przesadzasz .

ocenił(a) film na 10
Kylo_filmweb

Mam dla ciebie dobrą wiadomość
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/02/08/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-h arrison-ford/

ocenił(a) film na 10
Kylo_filmweb

przywiązanie sie do twarzy forda .....

ocenił(a) film na 10
Kylo_filmweb

za bardzo do twarzy forda sie przyzwyczaiłeś

Kylo_filmweb

Nie zastąpi i nie zastąpił!

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

przesadzasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones