PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558083}

Hanna

6,3 50 014
ocen
6,3 10 1 50014
6,5 15
ocen krytyków
Hanna
powrót do forum filmu Hanna

Zajebisty film

ocenił(a) film na 8

Ale nie dałem pełnej noty ponieważ kilka scen było nieprawdopodobnych, np. jak zwykła nastolatka
która chodzi do gimnazjum (tak mówiła przy przesłuchaniu) mogłaby pozabijać i uciec wyszkolonym
żołnierzom i policjantom?

kamil98760

Chyba o to chodziło, żeby uśpić ich czujność. Poza tym de facto nie była zwykłą nastolatką ;)

ocenił(a) film na 8
justice_1987

Wiem, ale mi chodzi o te sceny nieprawdopodobne - reżyser przesadził. A ponadto nie oglądałem od początku. Zacząłem oglądać po pierwszej reklamie więc nie wiem co tam było.

ocenił(a) film na 9
kamil98760

Ona nie chodziła do gimnazjum, tatuś uczył ją co ma mówić jak ją złapią. Miała fikcyjne imię, nazwisko, przyjaciół i historię .

ocenił(a) film na 8
Renfri_4

No wiem, ale i tak ten film ma za dużo takich scen.

kamil98760

Niemieckie gymnasium to nie jest to samo co gimnazjum w Polsce. Zaczynasz go od 6 klasy a kończysz maturą w 12 lub 13 klasie ( zależy jaka szkoła ). A więc w ostatniej klasie masz 18 lub 19 lat.

kamil98760

Obejrzyj poczatek, potem komentuj...

ocenił(a) film na 8
kamil98760

Mi za wytłumaczenie wystarczy to że była genetycznie zmodyfikowanym super żołnierzem szkolonym przez lata przez elitarnego agenta wywiadu.

ocenił(a) film na 7
arkasatana

Dokładnie, nie rozumiem co tu dłużej nad tym dyskutować, wszystko w filmie było ładnie wyjaśnione.

ocenił(a) film na 7
MysteryVeil

Otóż to. Właśnie gdyby nie było takich scen, te wszystkie wyjaśnienia by wypadły dosyć sztucznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones