PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1502}
7,6 353 787
ocen
7,6 10 1 353787
6,0 29
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum filmu Hannibal

Absolutnie nie rozumiem tak wysokiej oceny, film dla mnie jest niewypałem Facet bez ryja na
wózku od pierwszych scen robi z filmu groteskę (jakbym oglądał Gwiezdne Wojny). Po co? Po
ch.j?Szczytem niewypału jest jednak Moore, która w tym filmie w kilku ujęciach swoją "gracją i
wdziękiem" przypominam mi Krystynę Pawłowicz (PiS) bez okularów - po prostu dno. Jakiś miks
wampa-babochłopa z nie wiadomo czym (ok, ja jej nie znoszę ogólnie jako aktorki). I jeszcze
pielęgniarz Barney - zmieniony w handlarza relikwiami po Lecterze. Fabuła - niespójna,
pozbawiona klimatu, nastawiona na sporadyczne szokowania obrzydzeniem.
Za pierwszym razem obejrzałem całość tylko dlatego, że byłem w kinie ze znajomymi. Tym razem
zmusiłem się do 1,5h filmu.
Ocenę zostawiam na 1, choć rzeczywiście są gorsze filmy, jako symbol mojego rozczarowania
tym czymś. Po prostu nie wierzę, że ta sama osoba nakręciła "Gladiatora"!

ocenił(a) film na 1
adipiscor

...i jeśli ktoś myśli, że Hopkins mu w tym filmie wszystko zrekompensuje, to może się rozczarować, chociaż gra dobrze i poznajemy dużo więcej rzeczy o samym Lecterze. Cóż - jak w kupę włożysz kwiatek, to całość i tak raczej nie będzie ładnie wyglądać na stole....

ocenił(a) film na 6
adipiscor

Może się nie podobać ale ocena 1/10 to jest prawdziwe nieporozumienie, już sama muzyka, zdjęcia i gra aktorska nie zasługują na taką ocenę. Dziecinada , brak dojrzałości i szafowanie najniższą oceną ....dalej jest już tylko cisza nad tą trumną, nie dziwie się że nie masz tutaj wpisów innych.

ocenił(a) film na 1
armarange

Ufff....na szczęście ktoś przełamał tę nieznośną ciszę... I to w dodatku ktoś tak dojrzały, dorosły;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones