PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520860}

Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Hansel and Gretel: Witch Hunters
6,4 88 273
oceny
6,4 10 1 88273
5,1 8
ocen krytyków
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic
powrót do forum filmu Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Fajna przeróbka klasycznej baśni Grimm na wersję dla dorosłych. Momentami naprawdę idzie się pośmiać. Film krwawy, dużo fajnych scen i ogólnie dobra przeróbka. Gra aktorska też bardzo dobra. Szkoda, że nie ma 2 części. 9/10

Nekromanta21456

Mimo że wczoraj wieczorem była emisja w TV , to i tak puszczono wersję ocenzurowaną. Żeby tak błahe sceny wycinać to wstyd.

ocenił(a) film na 7
6058145

To to było ocenzurowane?

Nekromanta21456

Wersja z lektorem w sieci jak i w TV jest obcięta , najlepiej spojrzeć na moment jak w lesie szeryf i jego ludzie pobili Gemme Arterton a następnie chcieli ją zgwałcić. Szeryf opuszcza spodnie i wtedy Edward wychodzi z lasu i robi z nimi porządek. Jest jeszcze kilka drobnych szczegółów powycinanych. Wersja w sieci pełna to wersja w oryginale , napisy pl też są do tej wersji.

ocenił(a) film na 5
Nekromanta21456

Zapytam z ciekawości. Co było tam śmiesznego?

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Teraz nie odpowiem na to pytanie, bo już dawno nie oglądałem tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Nekromanta21456

Sam sobie odpowiedziałeś. Nic, co mogłoby na dłużej zapaść w pamięci.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Film oglądany jakiś pół roku temu, na tak długo żaden film nie zapada w pamięć (bynajmniej mi)

ocenił(a) film na 5
Nekromanta21456

Pojedyncze sceny, motywy i teksty zapadają w pamięć na długo aż z czasem stają się klasykami. Tutaj dałeś 9, założyłeś temat i nie pamiętasz nic konkretnego. Dziwi mnie Twoja ocena.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Sceny owszem pamiętam, natomiast teksty nie bardzo. Ocena którą wystawiłem jest moim zdaniem odpowiednia. Nie muszę spowiadać się dlaczego właśnie tyle dałem.

ocenił(a) film na 5
Nekromanta21456

Nie oczkuje od ciebie odpowiedzi, jednakże nie przeszkadza mi to w tym, że nadal się dziwię. No cóż..

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Tak czy siak, teraz wiem że muszę sobie odswieżyć ten film

ocenił(a) film na 5
Nekromanta21456

Oby nie był to zmarnowany czas, kolejny raz..

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Przy tym filmie, raczej nie będzie. W sumie ogląda się dla przyjemności a nie dla wychwytywania poszczególnych fragmentów odnoszących się do danej dziedziny (np. śmiechu)

ocenił(a) film na 5
Nekromanta21456

Wiec po co zakładasz temat odnoszący się do poszczególnych fragmentów? xD

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Bo lubię

ocenił(a) film na 5
Nekromanta21456

Tak myślałem, że po nic konkretnego.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

To zależy kto jest odbiorcą.

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones